lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?

Aizsāka vizbuliite 

lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
22.07.2016 20:55
Sveiki!
Man jau ir 37 gadi. Lidz cik gadiem es vel drikstu dzemdet?Var gaidit vel lidz 40? Mans augums 160cm, svars 102kg
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
22.07.2016 21:34
Latvijas likumdošanā nekas par to nav teikts. Tātad sods par gaidīšanu nekāds nebūs. Bet praktiski 37 gadi ir krietni par vēlu. It īpaši pie svara 102 kg...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
22.07.2016 22:05
bet ir dzirdētas sievietes, kas mierīgi dzemdē 40 gados.
pusmedicīna
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
22.07.2016 22:07
Cepums ku!!! Reāli uzlaboja garīgo.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
22.07.2016 22:40
Jā, dažas dzemdē mierīgi... It īpaši ja par dzemdēšanu nosauc vēdera pārgriešanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 01:29
bet kā tad Igaunijas prezidenta sieva, mierīgi, 39 gados dzemdēs?
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/221802/prieciga-vests-igaunijas-pirma-ledija-ieva-ilvesa-rudeni-laidis-pasaule-mazuli
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 09:42
Katrs gads,kas nāk klāt sievietei, palielina iespēju,ka bērnam būs ģenētiskas (slimīgas)izmaiņas. Tā ir aksioma.
Lai veselība.
Nevajag te meklēt stingru jā, fui vai nē. Pārāk daudz faktoru ir jāņem vērā katrai sievietei atsevišķi. Ir speciālisti,ar kuriem ir jārunā.
Cieņā.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 15:37
bet vai liekais svars kaut kā apgrūtina palikšanu stāvokli vai pašu grūtniecības procesu?
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 15:49
Sievietes var dzemdeet arii 40 un 45 gados. Tikai atceries ka tu esi vecumaa, kur iespeeja dabiski palikt staavoklii strauji kriitaas ar katru gadu ko tu gaidi, un tu vari nonaakt situaacijaa kad tu buusi gatava beernam, bet nekas nesanaak. Taa ka mans ieteikums ir ja ir veelme un atbilstosi apstaakli, negaidi un meegini jau tagad, jo nav jau nekaadu garantiju ka tu paliksi staavokli tagad.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 15:53
Ku, kaapeec tu uzskati ka dzemdeet 37 gados ir krietni par veelu, kas tur slikts?
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 23:11
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ku, kaapeec tu uzskati ka dzemdeet 37 gados ir
> krietni par veelu, kas tur slikts?

Es pieturos pie vecā viedokļa, ka dzemdēt pirmo bērnu pēc 30 ir slikti. Un šis viedoklis veidojās laikā kad medicīna nebija tik sadirsta un komercializeta kā tagad. Agrāk mediķiem rūpēja mātes un nākamā bērna veselība. Tagad interesē iespēja labi nopelnīt uz komplikācijām un speciālo aprūpi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Speciālists
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
23.07.2016 23:56
Jā, bet igaunijas prezidenta sievai nav svars 102 kg.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
24.07.2016 12:54
Turklāt Ilvesa ir jau "iestaipīta" :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
24.07.2016 15:11
bet kā gan liekais svars ietekmē palikšanu stāvokli vai pašu grūtniecības procesu?
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
24.07.2016 15:24
ak kunks... :D

Vizbulīte, Tu vienkārši paliksi vēl resnāka. Tā kā Tev ir slieksme ņemt klāt kilogramus, tad grūtniecības laikā tas notiek jo aktīvi. Būs grūti izveikt ikdienas lietas, un dzemdības arī ir gana nopietns process. Tusņi vienkārši ir neveiklāki paši par sevi, un tad vēl n kg klāt..

Nu padomā tak loģiski.

Bet kopumā man jāteic, ka visi ap 40 un pēc 40 dzimušie un man zināmie ir ļoti apķērīgi, gudri cilvēki.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.07.2016 15:26 by Runcene.
Pilns internets ar rakstiem (un zinātniski pamatotiem) par šo tēmu. Liekais svars pirmkārt ietekmē veselību ar vai bez būšanas stāvoklī, bet kas attiecas uz stāvoklī būšanu - lielāki riski iedzīvoties asinsspiediena problēmās, diabētā, urīnceļu un nieru infekcijās, problēmas dzemdību laikā, arī risks, ka būs spontānais aborts; auglim lielāka varbūtība, ka būs problēmas, tai skaitā palielināti riski, ka būs problēmas ar sirdi, neiroloģiskas problēmas, atkarībā no tā, kas notiek ar grūtnieci, arī bērnam var būt problēmas ar cukura līmeni, bilirubīnu u.t.t., tāpat bērns dzimsto var būt liels, un tas palielina dzemdību traumas.

Šitais viss ir jāpārrunā ar saviem ārstiem, viņi tad var noteikt, cik laba vai slikta ir konkrēti Tava veselība, kādi ir grūtniecības riski u.t.t., un arī izskaidrot sīkāk, cik labi vai slikti ir palikt stāvoklī. Daudzi dzemdē vēlu un viss ir ok, daudziem savukārt ir poblēmas, kā būs Tev, internets to nevar pateikt.
Es pati dzemdēju 37 gadu vecumā, man tiešām bija ķeizars, jo puiks neapgriezās, sēdēja ar dupsi un izlēma ķeizarot. Pirms gr. biju 58/173 cm, pēc gr. to pašu svaru atguvu gada laikā, kad atgriezos darbā, biju 54 kg svarā skraidot pakaļ bērnam. Bet, kad es biju uzskaitē, tad dr. ļoti dzenāja tās dāmas, kam bija liekais svars, jo ja gadījumā ķeizars, tad komplikācijas, griežot to masu un arī saaugšanas risks. Bet vispār lasīju, ka liekais svars ietekmē gan palikšanu stāvoklī, jo svars sit pa visam cilvēka ķermeņa sistēmām, tai skaitā pa hormonālo sistēmu, olnīcu darbību.
Tie, kas saka, ka dzemdēt vajag 20 gados. Varbūt arī vajag, bet viņi praktiski tāpat sēž uz sociālās pabalstu sistēmas, ja vien nedzīvo ar vecākiem. 20- gadniecēm praktiski vēl ne profesijas, ne uzkrātu līdzekļu, ne dzīves vietas. Vispār amerikāņu zinātnieki vai kuri tur zinātnieki izpētīja, ka vislabākais vecums pirmajam dzemdībām ir ... 34 gadi. Resp., risku vēl nav, toties ir profesija, iekrājumi un pieredze.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
24.07.2016 20:03
Sākot dzemdēt 34 gados, uzturēt demogrāfiju bez musulmaņu palīdzības neizdosies... ko mēs arī redzam. Tā kā vairāk vajag klausīt pindosu pētniekiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
24.07.2016 21:32
man diemžēl tāda iedzimta slikta vielmaiņa,ka veidojas liekais svars. Vēl savos gados nejūtos gatava bērnam, tāpēc prasīju vai var vēl līdz 40 domāt, negribas vispār palaist garām, ka nav neviena bērna beigās.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
24.07.2016 22:10
Tu domā, ka ja 37 nejūties gatava bērnam tad 40 gados jutīsies? Visticamākais, ka vēl mazāk kā tagad. Jo būs nākušas klāt veselības problēmas, garīgās problēmas, finansiālās problēmas u.t.t. Vienīgi izmisums dažreiz var palīdzēt... Bet uzskatu, ka šis te modernais kapitālistu izgudrojums ar nosaukumu "gatavība bērnam" ir riktīgi kaitniecīga lieta. Kapitālisti paši to ir izgudrojuši lai Jūs viņiem vairāk naudas nopelnītu bet Jūsu un Jūsu tautas nākotne viņiem ir pie dirsas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ak lieciet taču mierā tautas nākotni. Mums jau sadzemdējušie ģimenēm aizbrauc prom. Un indivīds ne par kādu tautas nākotni nedomā. Viņš domā- varu es bērnus izaudzināt, izglītot? Cik bērnus es varu izaudzināt? Septiņus? Šaubos. 2, maksimums 3. Var malt cik grib, bet Eiropā vispār un Latvijā arī nekad vairs neatgriezīsies pie kuplām ģimenēm. Pirmkārt jau ekonomiskās situācijas dēļ, kad jāstrādā abiem pieaugušajiem (arī labklājības zemēs), otrkārt - ģimenes irst. 70% šķiršanos. Tie, kas dzemdē, ir sociāli nelabvēlīgas personas, arī čigāni, arī pagaidām musulmaņi. Bet tā nebūs, ka latvietes skatīsies uz čigānietēm un teiks: ak, viņai 7 bērni, man arī tikpat vajag.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 10:04
+/- tā tas apmēram arī ir. Bet tas apstiprina to, ka patreizējais sabiedrības uzbūves modelis ir nepareizs un tas ir jāmaina.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 15:30
draudzenes man ir stāstījušas, ka ar mūsdienu medicīnas sasniegumiem un atrodoties ārsta uzraudzībā varot droši dzemdēt pat līdz 42 gadiem.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 16:11
Var, var, bet svars Tev ir par lielu, Roze ļoti pareizi un skaidri visu izlika.

ku! runā par dziļākām lietām, ne to, ko mūsdienās var panākt medicīnā par naudu.

Un es negribu būt rupja, bet man Tavs psiholoģiskais briedums izklausās kā 17 gados, vai arī Tu slikti proti izteikties rakstiski. Kura sieviete 37 gados tādas lietas prasa draudzenēm... Un nav tādas iedzimtas vielmaiņas, palasi kādu normālu medicīnas literatūru.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.07.2016 16:12 by Runcene.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 16:13
Tak neviens likums nav aizliedzis dzemdēt kaut 101 gados :) Tikai- vai tas būs iespējams?

Palielinoties vecumam, sāk parādīties tā sauktie "tukšie" menstruālie cikli, kad mēnešreizes ir regulāri, bet nogatavojušās olšūnas, no kuras varētu ieņemt bērnu, nav. Tas, ir, gadā ir ~12 regulāras mēnešreizes, bet iespēja ieņemt bērnu krītas uz ~2-10 menstruāliem cikliem gadā.

Kāda Tev būs veselība pēc 3-5 gadiem- to neviens nevar paredzēt. Varbūt- tik sū..., ka nikā nesanāks.

Pēc 40 g.v. cilvēks sāk just, ka veselība vairs nav, kā jaunībā, bet zīdaini kopjot, ir jārēķinās ar negulētām naktīm. Kad paaudzies bērns gribēs ar Tevi lekt un skriet- Tev sāpēs kauli un sirdC leks pa muti ārā. Kad viņš būs pusaudzis- Tu būsi tanta, kura nesaprot, kas tās par mūsdienu šausmām, ar ko Tavs bērns nodarbojas :)
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 16:18
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Un es negribu būt rupja, bet man Tavs
> psiholoģiskais briedums izklausās kā 17 gados,
> vai arī Tu slikti proti izteikties rakstiski.
> Kura sieviete 37 gados tādas lietas prasa
> draudzenēm... Un nav tādas iedzimtas
> vielmaiņas, palasi kādu normālu medicīnas
> literatūru.
________________________

... aizej pie dietologa, lai palīdz sastādīt ēdienkarti, kas neuzbaro tik ļoti.
Kurš internetam prasa atļauju dzemdēt??
Kur tava draudzene ņēma tādu ciparu- droši ir līdz 42g., pēc tam- vairs nē? Kāpēc- ne 41 vai 45 gadi??



Edited 1 time(s). Last edit at 25.07.2016 16:39 by kachenite.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 16:37
Mans sencis nāca pasaulē, kad viņa vecākiem bija 45 un 58 gadi. Tikai-mans sencis bija 5.bērns ģimenē un viņa māte bija lauku darbos trennēta sieva bez milzīga liekā svara. Un 5.dzemdības nav tas pats, kas pirmās.

Vectēvs nodzīvoja ~70 gadus un pameta šo pasauli, kad viņa dēls vēl bija pusaudzis. Manam tēvam nācās jau15 gadu vecumā, neiegūstot profesiju, iet strādāt.

Pastāv lielāks risks, ka Tavs bērns ātri paliks bez vecāku atbalsta un bez izredzēm iegūt labu izglītību, un izsisties dzīvē.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.07.2016 16:43 by kachenite.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
25.07.2016 19:57
Kā man patīk dažu sieviešu loģika. Viņas grib , lai atbilde būtu tāda,kādu viņas vēlas.
Jābūt lielam diplomātam lai šito ......, izturētu, neteikšu tieši. Apvainosies. Ir pateikts vairāk, kā pareizi. Bīstami gan bērnam gan sievietei.
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
26.07.2016 19:02
Es vēl līdz 40 gadiem gribu izklaidēties, pabaudīt dzīvi, pakrāt naudu, tāpēc prasu, vai līdz 40 varu gaidīt.
Kāpēc , lai liekais svars nebūtu no iedzimtas sliktas vielmaiņas? Visiem ir zināms, ka ir tādi cilvēku tipi (caurbiras),tievi, kas var ēst cik grib, un liekie kg nenāk klāt, bet ir tādi, kam viegli kg nāk klāt.
Speciālists
Re: lidz cik gadiem vel drikstu dzemdet?
26.07.2016 19:21
Tāpēc kuņģi nevajag piestūķēt pilnu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: