Vairogdziedzeris

Aizsāka depresija 

Vairogdziedzeris
01.10.2016 08:15
Mammai 60gadi.pirms svars 75kg 164cm gara, vairogdziedzerim strādājot paātrināti 50kg nepilna pusgada laikā varētu teikt ka 4-5mēnešu laikā.
Tagad atrodas slimnīcā ar acs sastrutojumu un iekaisumu,atrodas pie sistēmas un ārsti draud ar acs izņemšanu.tā kā esmu attālināti no mātes ļoti ,gribēju saprast kas tā ir pa kaiti,kā saucas?
Simptomi kas saistīti ar vairogdziedzeri ir svara zudums,matu izkrišana,roku trīce,vienas acs ābola izvalbījums uz āru-cik saprotu ka tai acī arī ir sastrutojums un iekaisums.
Lūdzu apskaidrojiet ar versijām kas tas ir, jo slimnīca pa tel nesniedz nekādus komentārus.
Re: Vairogdziedzeris
01.10.2016 09:09
Izklausās pēc Greivsa slimības.
Re: Vairogdziedzeris
01.10.2016 09:54
Un kā ārstē?sazvanījos ar slimnīcu izstāstīju mātes simptomus bet medmāsa noliedz šo versiju par greivsa sindromu.domāju ka jārunā ar ārstējošo ārstu.
Re: Vairogdziedzeris
01.10.2016 10:16
Nu bet,protams,jārunā ar ārstējošo ārstu! Medmāsa nav ārsts-nevar konsultēt.
Re: Vairogdziedzeris
01.12.2016 16:03
Vislielākā problēma ir ar svaru. Divu gadu laikā svars ir palielinājies par 20 kg. ir problēmas ar vairogdziedzeri. strādā par lēnu, jo TSH analīze ir par augstu. lietoju l-tiroksīnu. sākumā bija 50mg pa 1/2 tabletei. pēc pusgada jau pa veselai tabletei. tad pēc pusgada 1 vesela un pus tablete. nu pagaidām esmu apstājusies pie šīs devas. bet svars kāpj katru dienu varu tā teikt. esmu apsvērusi tādu domu, kā izbeigt l-tiroksīnu un pastiprināti lietot jodu saturošus produktus, kā piemēram jūras aļģes, joda sāli utt. kaut ko dabīgāku nevis tās hormonzāles. daktere saka, ka jāievēro diēta, bet pie diētas ievērošanas svars galīgi nekritās, bet stāvēja uz vietas, tiklīdz pārtraucu, tas atkal nāca klāt. bet ļoti gribētos nomest svaru. esmu izmisumā. jo man ir tikai 43 gadi. vai drīkst pārtraukt l-tiroksīnu lietošanu?
Re: Vairogdziedzeris
01.12.2016 16:05
Pats stulbākais būtu pārtraukt lietot zāles. Mazāk jāēd un vairāk jākustās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: