Iesakiet labu urologu

Aizsāka astronauts 

Iesakiet labu urologu
30.01.2017 19:39
Palīdziet lūdzu atrast labu urologu!

Esmu 25 gadus vecs.
Biju pie urologu, sakarā ar spermas kvalitāti, tajā labu laiku ir želejveidīgi gabali.
Pārbaudīja ar pirkstu prostatu, sāpēja. Lika aizdomas uz prostatītu.
Veicu asins analīzes, analīzes uz baktērijām urīnā un spermā, uzrādīja nekā. Viss ir normā?
Veicu ultrasonogrāfiju: ar prostatu viss kārtībā.
Bet problēma ir jau cita. Pēc urologa pirmā apmeklējuma, man bija neliela diskomforta situācija starpenē.
Otrreizēja apmeklējuma izrakstīja Wobenzum un 14 dienām, 3 tabletes 3 reiz dienā.
Pēc pāris dienām, man sāka sāpēt starpenē un parādījās dedzinoša sāpes urinējot.
Pēc tā visa es nevēlos vairs pie šī urologa, sapratu to ka no parasta prostatīta viņš vairāk neko nezina. :(
Izmeklēju internetu, to prostatīts var būt gan bakteriāls, gan nebakteriāls. Var būt arī citi iemesli.
Es pat nezinu, ko darīt iet pie urologa vai androloga. Esmu izmisumā!
Re: Iesakiet labu urologu
30.01.2017 23:15
Varbūt tad jāskatās uz STS pusi? Sevišķi ja ir bijuši sexa kontakti bez prezervatīva.Pie viena pakontrolēt šķidruma daudzuma uzņemšanu.2,5 l/d.
Prostatīts ir ,sevišķi sākuma stadijā. grūti nosakāms.Ir redzēti puiši ar prostatītu arī 18 gadu vecumā.
Veselību un spēku.
Re: Iesakiet labu urologu
31.01.2017 07:47
Uz STS arī pārbaudīja, nekā!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 5?
Ziņa: