Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē

Aizsāka Oskars Kalnins 

Sveiki. Esmu ārzemēs tāka pie daktera iet uzreiz negribās, tāpēc jautājums šeit.
Kas tas varētu būt kad jau 3. dienu sāp kreisajā sānā, vairāk tā kā muguras pusē, ne vēderā. Sāpes ar katru dienu palielinās, bet izturēt vēl var, lai gan nav patīkami.
Dažādi kustoties sāpes tikai palielinās. naktī vieglāk gulēt uz labā sāna.
Bija sanācis daudzdiennieks pirms tam, vai tas varētu būt ar šo saistīts? It kā jau ne pirmo reizi tādi 3diennieki.
Paldies jau iepriekš par atbildēm.
Re: Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē
06.02.2017 17:13
Ja nav svars, vecums,augums un dzimums, tad mans domā smagi. Ko nozīmē daudzi nieks? Darbs bez atpūtas? Ar smagumiem? Vai ceļošana kalnos?
Lai saprāts.
Re: Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē
06.02.2017 17:55
Cien. kolēģi, daudzdiennieks ir daudzu dienu dzeršana.

Vajadzētu analīzes tomēr taisīt.

Kaut kad spēja turēt "n-dienniekus" beidzas. Nekur neliksies.

Ar čurāšanu viss normāli?
Sveiki, paldies par atbildi. Jā, daudzdiennieks bija dzeršana. Biju Principā 3 dienas ballēju un lietoju daudz alkohola.
Vecums 34.
Jā, ar čurāšanu normāli.
PS vecums 34. Augums 178. Svars 81. Vīrietis.
Iepriekš nekad nav bijušas nekādas nopietnas problēmas.
Re: Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē
06.02.2017 20:56
Jāpārbauda muguras skriemeļi attiecīgā vietā. Vieglākā gadījumā B grupas vitamīnu deficīts, kas izraisās ar normālas zarnu mikrofloras bojā eju.
Polineiropātija.Parasta aina alkoholiķiem. Var nonākt līdz invaliditātei,
Iesaku neirologa konsultāciju.
Lai saprāts un spēks.
Sveiki!
Tieši mana problema. Visu dienu stāvošs darbs. Pēkšņi stipras sāpes vēdera muguras daļā. Reibonis un karstuma vilnis arī bija. Tieši pirms sāpju sākuma vajadzēja čurāt. Kas varētu būt ?
Re: Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē
24.07.2017 08:46
Sāpes4331.
Piedodiet, te nav ekstrasensu kantoris. Līdzu izlasiet :Pacientu zināšanai.Kad sastāda jautājumu ir jādomā, ko sapratīs atbildētājs.
Sāpēm var būt daudzi, daudzi iemesli. Darbs.poza,dzeršana, trauma, urīn izvadu ceļu saslimšana, nervu iekaisums. muguras-vidukļa rajona skriemeļu pataloģijas .....
Jo sīkāk aprakstam jo labāk.
Cieņā.
Tas ir tikai pagaidām!Ar laiku varētu pārorientēties uz ekstrasensu pakalpojumu sniegšanu,jo izskatās,ka pieprasijums pēc tā būtu.
Re: Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē
12.02.2021 13:46
Labdien! Esmu 38 gadus jauna sieviete, augums 183 cm, svars 82 kg. Pirms 9 dienām man bija diastazes un nabas trūces operācija ar sietiņa ielikšanu. Līdz ar to uz doto brīdi ir mazkustīgs dzīves veids, lielāko daļu sēžot vai guļot. Dažas dienas atpakaļ staigājot sāku just sāpes kreisajā sānā. Ne krūškurvī un arī ne apakšdaļā. Sāpes ir kaut kur ap vidukli, kreisā pusē vairāk uz muguru. Guļus sāpes pāriet. Ar ēšanu vai dzeršanu neredzu nekādu sakritību. Defikacijas process notiek apmēram 2-3 reizes nedēļā. Kas varētu būt par iemeslu sāpēm kustību laikā? Paldies!
Re: Sāpes kreisajā sānā, vairāk muguras pusē
13.02.2021 00:41
Vēdera sāpes izstaro uz kreiso sānu. Starp ribu nerva iekaisums. Vai nu mugura.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 19?
Ziņa: