Sāpes labajā sānā

Aizsāka Puka13 

Re: Sāpes labajā sānā
01.03.2017 15:46
Mēs sākam fantazēt. Asins ainā parasti uzrāda palielinātus eizinofilus .Arī leikocīti būtu augstāk. Oliņas arī fekālijās uzrādītos.
Lai nomierinātos jāiet pie infektologa-parazitologa.
Lai miers un gudrība.
Re: Sāpes labajā sānā
06.03.2017 09:56
Labs rīts visapkārt!
Saņēmu savu slēdzienu datortomogrāfijas vēderam. Man pat nav jābūt ārstam lai saprastu ka tas kas tur norādīts nu galīgi nav saistīts ar manām sāpēm.
Visi orgāni vēderā absolūtā normā, aknās ir atrasta cista 0.7 mm un 0.5 kapilārā hemangioma 0.5m, slēdzienā uzrakstīts CT varētu uztaisīt atkal pēc gada lai paskatītos kāda cista izskatās pēc gada. Jā un vēl ir ieraudzījuši cistu kreisajā olnīcā... To es tāpat zinu, tā cista man ta parādās, ta atkal pazūd, un to es vispār nejūtu...vēl jo vairāk ka tā ir kreisā puse a man problēma ir labajā pusē no augšas līdz pat lejai...
Pa brīvdienām atkal mocījos, sajūta tāda ka zem ādas dedzina, un sāpīgi tā kā limfmezgli, bet datortomogrāfijā ne vārda par limmezgliem...
Kas tagad atliek? Zarnas, mugurkauls, apendicīts... Diez vai zarnas un apendicīts spiestu un grauztu paribē... Kaut gan lejas daļā varētu būt...
Kā pārbaudīt ka tas nav hronisks apendicīts? Un ko tad es pat tagad nevaru nekur aizbraukt jo nedod dies tas ir apendicīts?
Kur man vēl aiziet?
Pie neirologa?
Par cik neesmu ārsts un par medicīnu izpratne 0, tad gribēju saprast vai eksistē kaut kādi zemādas audu iekaisumi? To es jautāju tāpēc ka man brīžiem paribē ir sajūta ka kāds ar smilšpapīru būtu norāvis pa ādas iekšpusi... Un tā ādas dedzināšana it kā zem ādas...esmu pilnīgā apjukumā...



Edited 3 time(s). Last edit at 06.03.2017 10:22 by Puka13.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
07.03.2017 19:24
Vai nu tās slimības mūsdienās tādas,ka ir nenosakāmas izcelsmes. Vai ārsti neieinteresēti. Mokos jau nedēļu ar savu sānu,ka gribēju saukt ātros, bet ko tad viņi izdarīs.? Te sāpe cirksnī iesmeldz, te pie nabas, te pazūd, vēders burbuļo un kurksts ik pa laikam, uz WC arī it kā brīžiem neko, bet brīžiem mocības. Arī iešu atkārtotu USG,tad redzēs ko teiks. Vistrakākais, ka ārsts problēmu neredz. A ko man darīt? Mocīties un ielaist kaites vēl dziļāk? Tā nav normāla dzīvošana, pie kustībām parādās velkoša, dedzinoša sajūta, un dažkārt ieskrien sāpe. Tā jau pat pastrādāt nevar.
Puka13 nu iespējams, ka arī var spiest zarnas uz paribi. Man tāda sajūta,ka man tā arī ir, jo labajā sānā reizēm jūtu diskomfortu visā resnās zarnas garumā. Un es skaidri zinu,ka problēma ir kaut kur zarnās, vai aklajā, vai tievajā, nezinu,bet pēc sajūtām tā domāju. Puka13 vai CT par aklo zarnu neko neteica, neredzēja?
Re: Sāpes labajā sānā
08.03.2017 14:52
Man pateica ka arī hroniska aklā zarna man nav jo tad to vienalga redzot datortomogrāfijā...
Trīs dienas bija ļoti slikti man arī bet nu jau sāku atiet, sānu dedzināja visā garumā un niezēja arī, brīžiem sajūta ka sajukšu prātā, iekšā tur kur pa ginekoloģiju arī velk un kaut kas grauž... absurds divas reizes taisītas ginekoloģiskās sonogrāfijas un nekā vispār...
Biju pie hepatologa - viņš paskatījās manus izmeklējumus un teica ka man neesot nekas daudz tajos atlicis ko izmeklēt, zarnas un mugura... Bet man arī pastāstīja sonogrāfijas speciālists, ka pat pie vēža 4 stadijā zarnas nesāp, un hepatologs pateica ka aknas arī nekad nesāp...



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2017 14:53 by Puka13.
Re: Sāpes labajā sānā
08.03.2017 17:00
Domāju, ka ar mugurkaulu un starp skriemeļa diskiem vajadzēja arī sākt.
Uz priekšu.
Re: Sāpes labajā sānā
10.03.2017 16:25
Stellina
Man par cik nav daudz ko pārbaudīt, respektīvi, zarnas un mugura, gribēju Tev jautāt par kolonoskopiju? Tas ir kā, pabriesmīgi, jeb var izturēt? Es zinu ka to taisa narkozē, bet pat stradiņu mājas lapā atradu ka iespējams zarnu sieniņas plīsums... Man jau tā ir sūdīgi, un nedod dies kas vēl tāds...
Vai var mani kāds apgaismot vairāk par šo procedūru no personīgās pieredzes?
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
10.03.2017 21:28
Puka13 nebaidies no kolonoskopijas. Labāk nelasi tad, labāk nezināt par plīsumiem. Labi,ka es tādu pirms kolonoskopijas neizlasīju.
Tu neko nejutīsi. Tu gulēsi saldā miedziņā. Pilnā narkoze. Kad mani modināja pēc tās, es teicu:"Es vēl gribu pagulēt". Ļoti, ļoti nāca miegs . Aizvedīs uz palātu, pēc tam kāds laiks būs jāpaguļ,kamēr narkoze atiesies, izstaigāsi tualeti un iesi mājās.
Iepriekšējā dienā dzersi speciālu šķidrumu Fortrans, lai iztīrītu zarnas.
Pirms kolonoskopijas iedos tev uzvilkt tādas interesantas bikses ar caurumu bikšu dibenā. :) Tikai nezinu kāpēc man skatīja zarnas tikai līdz aknu leņķim, mana ģimenes ārste pat pabrīnījās. A ko es no tā saprotu, cik tālu skatījās, tik skatījās.

Kāds zina kā efektīvi, ar kādām metodēm var pārbaudīt (atrast) tārpus vēderā? Asins aina un fēces neder. Tie mēdz neko neuzrādīt. Ir kaut kādas speciālas pārbaudes,kur smalkāk var to izpētīt? Esmu gatava maksāt savu naudu, lai izietu vajadzīgo procedūru.
Re: Sāpes labajā sānā
11.03.2017 12:50
Uz infektoloģijas centru pie infektologa -parazitologa. Ja viņu tā sauc. Ir testi aglutinācijas-antigenu. Ja ir tārpi, tad ir pretreakcija.
Vai arī tas ir galvā. Tā mēdz būt.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
11.03.2017 14:16
Mazdakteris1 ,bet ja arī ir galvā, tad tak vēl trakāk. Sev pats piedomāsi,kamēr dabūsi to,par ko domā. Labāk vienreiz pārbaudīties un nomierināties, nekā pusmūžu domāt par to. Kā tie testi izpaužas? Arī ņems asinis?
Re: Sāpes labajā sānā
12.03.2017 10:52
Apbrīnoju sieviešu māku (dažu) daudz pļāpāt par vienu problēmu,kuru var atrisināt nedēļas laikā.Nabaga ārsti. Jā, antigēnus var atrast veicot attiecīgas asins analīzes un atkārtoti pārbaudot fēces gan pašam, gan nododot tās laboratorijā. Tārps ,oliņas ir dzīvs, organisks veidojums un neredzēt, neatrast to nav neiespējami.
Pie viena es pārbaudītos uz Boreliozi (Laimas) slimību. Kā jau teicu jāskatās muguras skrimšļi un starp skriemeļi
Lai saprāts , miers un sapratne.
Gaidīsim ierakstu kad būs veikta mugurkaula pārbaude (neirologs), testi uz tārpu invāziju un asins analīzi uz Laimas boreliozi .



Edited 1 time(s). Last edit at 12.03.2017 10:55 by Mazdakteris1.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
12.03.2017 18:55
Mazdakteris1 lai Dievs nedod Tev un taviem tuvajiem, sastapties ar ko tādu! Paskatīsimies ko tad tu ļerkstētu.
Re: Sāpes labajā sānā
13.03.2017 10:47
Ir bijis visādi.Vajag meklēt.Es jau neesmu vainīgs jūsu kaitēs. Dodu tikai padomus.Ir jārīkojas. Pļāpāšana līdz bezgalībai nevienu vēl nav izārstējusi.
Lai miers, veiksme un veselība.
Re: Sāpes labajā sānā
13.03.2017 11:06
Nū, ne visas problēmas ir tiek vienkāršas kā reizēm izskatās no malas :))), es arī mocos ar savu problēmu jau 5 mēnešus, un neviens no ārstiem kuri ar mani ir kontaktējušies pat nav iedomājušies aizsūtīt mani pie neirologa...
Un visi pagaidām tik rokas pa iekšām, respektīvi pa vēderu jo tad kad pasaku ka kad ir sūdīgi un tai brīīdī gribas čurāt, tad top momentāli diagnoze Jums ir cistīts... :)) Nu neko sev, cistīts 5 mēnešu garumā, pie tam kurš atsit visu laiku uz labo pusi uz pakrūti pie saules pinuma...Vispār man arī bija periods, kad dedzināja kuņģi (gastroskopiju taisīja un neko tādu tur neatrada), un bija periods kad vēdera izeja bija palikusi gaiša, tad ko man tagad ir gastrīts, kunģa čūla, aknu ciroze un nieru mazspēja un arī zarnu čūlainais kolīts un vēl urīnpūšļa iekaisums, un jā kas tiešām bija asinsanalīzē tad tas bija B heptīts. Nu pie infektologa esmu pierakstīta uz aprīļa mēneša beigām...Rīt iešu pie neirologa... Pagaidām teikšu tā, mūsu medicīna ir zem katras kritikas...
Visu ko šobrīd daru esmu izdomājusi pati ka jādara.
Bet pagaidām ļoti neveiksmīgi.
Un jā, varbūt ja te trāpās kāds cilvēks kurš ir tāpat mocījies kā es ar neidentificējamajām sāpēm tad varu izstāstīt, iet viļņveidīgi, pag.nedēļā otrdien, trešdien ļoti sūdīgi, ceturtdien, piektdien sāk laist vaļā, sestdien,, svētdien ļoti pat ok, šodien atkal ļoti sūdīgi... Pie tam lai saputrotu pilnīgi un galīgi tad kad dzeru karstu vai piem. šodien no rīta kafiju, uzeiz sajūtu visu labo pusi un sāpes paribē labajā pusē. Bet mīlīši tas tak nav iespējams, kunģis ir taisni pa vidu, un pēc tam nedaudz pa kreisi aiziet, fiziski šķidrums nevar nokļūt labajā pusē uzreiz. Un vēl attiecībā par sāpēm, no visa tā kas man ir, aknas nesāp vispār (jau bija viena vizīte pie infektologa un mani apgaismoja par sāpju specifiku), zarnas nesāp arī vēža 4 stadijā (sonogrāfijā runāju ar ar ārstu un mnai apgaismoja arī par šo tēmu, ja runājam par to ka sāpes var būt no mugurkaula, tad varu precizēt, mugura man nesāp vispār, un ja tā ir mugura tad kapēc brīžos kad sāp, ir vēlme pačurāt, un kapēc vēdera lejas daļā labajā pusē velk kā aiz striķa, šaubos arī ka pie B hepatīta simptomātikas diez vai urīnpūslis reaģētu...
Un pēc šitā visa es saņemu rekomendāciju ka varbūt vajag padzer Hepaholu...
Un jā, arī par problēmu atrisināšanu 1 nedēļas laikā (tas gan laikam bija adresēts Steliini), ja ir vēlme pārbaudīt kaut ko tad rinda parasti ir apmēram 1.5 mēneši, pieļauju domu ka ne visi var samaksāt lai varētu pārbaudi izveikt nedēlas laikā, es arī visu laiku maksāju pati, bet nupat jūtu ka man laikam pietiek šīs te bezjēdzīgās maksāšanas un konstatēšanas ka nu te redzamu noviržu no normas nav!



Edited 2 time(s). Last edit at 13.03.2017 11:07 by Puka13.
Re: Sāpes labajā sānā
13.03.2017 11:15
Jā un papildus tam visam piebildīšu, ka man nekad nav bijusi slikta dūša, vemšana, vai apetītes zudums, man nav svara zudums, pie tam svarā māku pieņemties pat ļoti labi jo garšo paēst, man ir laba sejas krāsa un es neizskatos vizuāli pēc mirēja, izņemot dienas kad mani dabeidz visas tās sāpes un es vairs nevaru izturēt... Jā un lai pilnīgi sajauktu galvu tad kad pēdējo reizi man bija sūdīgi man nenormāli niezēja viss sāns un likās ka visi iekšējie orgāni deg, tur kur urīnpūslis un ginekoloģija... Super vai ne! Kaut gan pēc iekšējām sajūtām liekas ka viss ir kaut kur tepat deguna galā un problēma ir banāli vienkārša, bet visi ārsti ir aizrāvušies tik ļoti ar rakšanu ka neviens nav spējīgs piedomāt ar galvu un pameklēt savā pieredzē kaut kādus risinājumus, visi tik skatās analīzēs un datortomogrāfijās un rausta plecus, te tak nekā nav... Un ko šādos gadījumos darīja ārsti 20 - 30 gadus atpakaļ, kad nebija šīs te mega krutās aparatūras, ārstēja cilvēkus un ļoti pat normāli tika galā, jo mēģināja domāt...



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2017 11:21 by Puka13.
Re: Sāpes labajā sānā
14.03.2017 21:23
Biju pie neirologa, saspaidija un sateipoja, saka ka savilkts laba sana muskulis. Nu tad jau redzes bija taisniba jeb ne.. Runaju ar kirurgu, pateica ka ar manam indikacijam kolonoskopija nav vajadziga jo procedura ir smaga un bez nopietnam noradem uz to ka ir zarnu problema to nav ieteicams taisit.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
15.03.2017 11:59
Puka13 tev teica, ka kolonoskopiju nav ieteicams taisīt? Pirmo reizi ko tādu dzirdu.
Es Tev pilnībā piekrītu, ka ārsti skatās analīzēs un tomogrāfijās un vēl sazin kur, rausta plecus un pasaka,ka "nekā jau nav, viss ir kārtībā". Jo viņiem neinteresē iedziļināties cita problēmā, viņiem aiz durvīm nāk nākamais konveijers. Zinu,ka kāds ārsts esot teicis,kā viņam esot tā apriebušies visi tie slimnieki!!! No vienas puses saprotams, no otras puses, atvaino, ārsts - tā ir misija. Zināji uz ko gāji.
Es arī visur,kur esmu gājusi, gandrīz vai pati prasījusi,lai nosūta tur, vai varbūt tur, viņiem pie kājas.Pašam jāprasa,lai nosūta uz kādu pārbaudi. Neko nevar atrast, tad domā,ka tas pašam galvā tāds izdomājums. Ka pats taisa sevi par slimu.
Tieši tā rindas uz pārbaudēm ir garas. Laikā, kad es taisījos uz kolonoskopiju, man rinda bija jāgaida 5 mēneši, bet, ja gribēji pats iet pa naudu,tad tie bija 240 eiro. Paldies par kūkām. Ja ir akūta problēma, tad kāda vēl gaidīšana.
Re: Sāpes labajā sānā
15.03.2017 13:06
Steeliina - ar kolonoskopiju viss ir vienkārši, kā man vakar paskaidroja, procedūra ir smaga un bez vajadzības to pa labi un kreisi nenozīmē... Var veikt protams uz savu galvu ja gribas, un es pat biju sataisījusies to darīt un maksāt savu naudu... Bet indikācijas lai taisītu ir: asiņaina vēdera izeja, patstāvīga vēdera pūšanās, regulāra caureja... Nu jābūt kaut kam tādam kas norāda uz to ka ir zarnu problēma... Pie manas simptomātikas kad dedzina un niez sāns, sāp un dedzina paribe, un gļuko ginekoloģija un urīnpūslis tad zarnas nav pie vainas...
Man vakar neiroloģe paskaidroja, ka tad kad ilgstoši ir savilkts muskulis, visi orgāni sāk sāpēt arī iekšējie (un mugura man nesāp), līdz ar to par neiroloģiju neviens no ārstiem pirms tam pat nedomāja. Ja tik ilgi kā es nostaigā ar sāpēm, tad nervu signāli ir pilnībā sačakarēti, līdz ar to atdabūt visu to pie sajēgas atpakaļ, tas ir ilgs laiks, man tagad jāiet reizes 3-5 uz teipošanu ar apmēram 10 dienu intervālu, pēc tam masāžas un fizioterapija un kontrolēt visu to sēdēšanu un stāvēšanu un muskuļu pareizu noslogošanu. vakar izrakstīja man Magni B6, vienas zāles kas atslābina muskulatūru Mydocam, un vēl kaut kādu Neirontīnu laikam bija nosaukums', domāts ar perifero neiropātisko sāpju ārstēšanai. Nu es vēl padomāsu vai tās abas zāles man jādzer, bet nu Magni B6 protams.
32
Re: Sāpes labajā sānā
15.03.2017 15:34
Shis man patik vienmer "es vel padomashu, vai tas zales man jadzer" ... Ilgstosha, ielaista nervu vaina un padomasu vel, vai tik es neesmu gudraka par tiem visiem dakteriem...
Re: Sāpes labajā sānā
15.03.2017 16:15
Zālem var but blakus indikācija, palēninās reakcija... Vadīt auto vajag bet vai tas būs labi... Vismaz instrukcijā bija par to piezīme, līdz ar to padomāšu, pamēģināšu brīvdienās un tad jau redzēs... Jo respektīvi ja neirologs nekļūdas, tad to pašu var panākt tikai ilgākā laikā, tās pašas teipošanas, masāžas un fizioterapija...
35
Re: Sāpes labajā sānā
15.03.2017 23:43
No midokalma tadas reakcijas nebus, esmu vairakkart lietojusi - 3zaru nervam, ishiasam - tas tikal veicinas teipu iedarbibu. Atslabinas muskuli, laus teipam labak funkcionet, jo pie shitadam vainam tas ir un paliek plaksteris. Neurontins var uzvesties visadi, tas tiesa, ar dullu galvu varetu rekinaties, tachu ja nu palidz? Ar vitaminiem un teipiem te nebus lidzets.
Re: Sāpes labajā sānā
16.03.2017 12:51
Jā, par Mydocalm, cik cilvēku tik reakciju, es arī vakar domāju , nav tak rīt pie stūres jāsēž, nu tak iedzeršu uz nakti, labi ka pirms tam biju izlasījusi par visām iespējamām blaknēm, sāka reibt galva, jutu ka vairs nevaru aizmigt jo palika tāda murgaina sajūta, sāka sāpēt galva un sāka visa āda tā kā tirpt, jo sevišķi seja (nu loģiski tak uz smadzenēm tās zāles iedarbojas). Nu ne ko speciāli cēlos augšā un gāju izsaukt vemšanu jo nebija izturama tā nerealitātes sajūta. Tagad jau reāli skatos uz to Neirontīnu ar baigo uzmanību nu un šodien točno nemēģināšu, un ja mēģināšu tad tikai labākajā gadījumā pusdevu.
Re: Sāpes labajā sānā
30.03.2017 09:17
Sveiki visapkārt! Padalīšos kā man iet, Pareizāk neiet. biju pie tā neirologa, sapriecājos ka nu tā kā problēma apzināta, savilkts labā sāna muskulis, vot arī visa bēda... Nu nebūs viss diemžēl jeb par laimi savilkto muskuļu problēma...
jebkurā gadījumā viss man tāpat turpinās, divas dienas daudz maz jēdzīgi, divas dienas sūdīgi, pie tam nofiksēju ka riktīgi slikti pāris reizes palika praktiski uzreiz pēc krinģeļa paēšanas, kā arī šokolādes kūkas un vēl bija epizode ka kad divas maizītes ar medu arī izsauca problēmas. Agrāk tā nebija ka pēc ēšanas uzreiz sākās sāpes labajā paribē un visa sāna garumā līdz lejai un dedzināšana zem ādas. Tik visā šai bildē man galīgi nelīmējās iekšā vēlme kad ir slikti arī pačurāt... Un galu galā ja tā ir aknu vai žultsceļu problēma vai arī nu kaut vai nieru un urīnpūšļa, kapēc tad nekas nav redzams ne sonogrāfijā ne vēdera dobuma orgānu kompjūtertomogrāfijā....
Par zarnu pārbaudi, ķirurgs mani atrunāja, teica, ka tā nu galīgi nav mana indikācija ja nav caurejas, asinis vai vēdera pūšanās tad nevajag.
Vispār esmu apmulsusi un bēdīga un nezinu ko darīt. Kad prasīju kā var tikt slimnīcā uz izmeklēšanu man pateica, ka tad vajag no ģimenes ārsta nosūtījumu ar indikācijām kur ģimenes ārstam jānorāda kas par vainu. Ģimenes ārsts nekur nevar mani nosūtīt jo nav nevienas sliktas analīzes uz kuru balstīties lai varētu kaut kur mani nosūtīt.
Pa šo laiku pati uz savu galvu uztaisīju analīzes uz glutēnu un pat uz olnīcu audzēju un aizkunģa dziedzeru audzēju. Šie marķieri īstenībā ja ir paaugstināti norāda arī uz citu orgānu audzējiem, ja kas, nu bet lieki piebilst ka protams ka arī šie visi rādītāji ir normā. Un arī alerģijas uz glutēnu man nav.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
31.03.2017 21:23
Turpretī mans scenārijs jau bija zināms,Kā vienmēr! Nekā nav. Ārsts: nu nekas tāds nav atrasts. Karoče dzīvo tālāk, līdz nākamajai lēkmei.
Tikai smiltis nierē un smiltis žultspūslī.
Re: Sāpes labajā sānā
01.04.2017 08:22
Stelliina -Paga, paga, tu saki smiltis nierēs un žultspūslī, tak tas jau arī ir iemesls, vai tad Tu domā ka smiltis vadās ārā tad nesāp??? Atgādini lūdzu vēlreiz par tām Tavām sāpēm, kur un ko un cik bieži jūti?
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
01.04.2017 19:19
Puka13 tiešām nezinu, vai,tad,kad smiltis vadās ārā,tad sāp? Man ārste saka,tas nekas. Ja ir smiltis,tas neskaitās, tikai tad,kad esot akmeņi,tad skaitās,ka tas ir nopietni, bet smiltis ārsti uzskatot - par neko,ka nekā nav.
Šīs problēmas man nav regulāras. Ik pa laikam uznāk,ka spiež (nevis sāp) labajā paribē. It kā būtu sānos zem ribas ielikts gaisa balons. Spiež. Un sāp ik pa laikam vai spiež labā puse, gan pie nabas iesāpas, ir kāds punkts,kad spiež,tad sāp, tāds kā ciets k-kas, gan labajā pusē visā garumā resnā zarna jūtīga, sāpīga. Cirksī sāp, tādi kā limfmezgli piepampuši, un aiziet uz kāju tālāk. Kad pacēlu smagumu kādu atkal iesāpas kkādi punkti vēderā, pie nabas. Un tāda sajūta,ka kaut kas var plīst. Visas zarnas burkšķ un urkšč,kurkst kā vardes būtu vēderā. Un tagad ir periods,kad atkal ir labi, nekas nekaiš. Gan jau līdz nākamajai reizei. a, un ,jā, vēl arī papildus diagnoze - meteorītisms. "Nu tas jau nekas, katram cilvēkam savadāk viss notiek, gan zarnu trakts utt." Tad, ko man darīt? Vismaz varēja kko ieteikt,izmeklēt. Nekā. Dzīvo tālāk.
Re: Sāpes labajā sānā
02.04.2017 09:16
Hmm... Stelliini, nu raksti kā par mani, tik man vēders neburkšķ... A Tu saki tas ka uzspiež cietums un sāp, tas ir tā kā zemādas slānī, jeb dziļāk kur iekšējie orgāni? man ir tādi sāpīgi punkti zemādas slānī. Un vēl papildus ir tā sajūta ka jūtu it kā visu ginekoloģisko sadaļu un urīnpūsli un vēl ir tāda sajūta ka dedzina zem ādas un nieze cirksnī.... Pie tam arī no rīta pamožos it kā vēderā viegli un labi, sāku staigāt un sāku visu just vai arī ja ko iedzeru no rīta...Nu vispār jau mūsu simptomi ir murgaini pie nosacījuma ja analīzes labas, un par cik cilvēku neviens neārstē kompleksi, bet skatās katrs dakteris savu sadaļu, tapēc jau arī neatrod neko... Vienīgais ko es esmu sapratusi man var būt sūdīgi no svaigas maizes, šokolādes, medus uzreiz paribē sāpes tā ka maz neliekas... Vakar ēdu vakariņās vistas šašliku , gan ādu noņēmu nost un nekāda vaina nebija, un vēl biezpienmaizi saldajā, bet problēmu nebija, nu vismaz tādā nozīmē ka nebija sāpju lēkmes, bija tik cik parasti velkoša grauzoša sajūta un nieze... Vienīgais man laikam nav limfumezgli piepampuši un sāpīgi kā Tev Stelliini. Par smiltīm - man savā laikā dakteris kas ārstē nieres izstāstījā tā, ka smiltis sonogrāfijā neredz, bet to kas ir lielāks un var jau redzēt sonogrāfijā ir mazi akmentiņi... Jā un vēl teica, ka smiltis pašas izskalojas ārā, bet akmeņus nevar izskalot dzerot...Tev kad stāstīja par tām smiltīm izmēru neteica?



Edited 2 time(s). Last edit at 02.04.2017 09:21 by Puka13.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
02.04.2017 20:14
Puka13 Tev pilnīgi piekrītu, ka katrs dakters skatās savu sadaļu. Nu man ,piemēram, sonogrāfijā teica,ka vajagot smalkāk paskatīt zarnas, uzrakstīja to ģim.ārstei, šī nekā.
Un simptomi tiešām ir murgaini. Vai nu atrod kādu vainu kā...bet tā, ka ir problēmas un neko nevar atrast,tas gan jocīgi. Asins aina principā laba, izņemot, ka tur bija lipāze augšā bišķiņ. Un Eritrocīti par 0.1 augstāk par normu.
Man šķiet, ka tās sāpes vairāk tomēr kā iekšējas, nevis zemādas.
Jā, reizēm arī pa ginekoloģisko daļu jūtu sāpīgu punktu labajā pusē.
Vienīgā atšķirība, ka šķiet man šīs sāpes neattiecas uz ēdienu. Nekad neesmu jutusi,ka problēmas būtu saistītas ar ēdienu.
Cirksnī limfmezgli bija pāris dienas. Un tad viss it kā pāriet pats no sevis.
Par smiltīm gan neko nezināju. Neteica man izmēru smiltīm. Smiltis kreisajā nierē. Agrāk par žultspūsli neko neteica,tagad USG redzēja arī smiltis žultspūslī. Ģim. ārste uztvēra to kā Neko. Tas neskaitoties. Tātad,nezinu vai smiltis vai akmeņi. Nu es jau arī ļoti maz lietoju ūdeni, negaršo vienkārši. Kad uznāk,tad padzeru, tad pēkšņi vairs negribas. Varbūt jāpiespiež,lai skalojas laukā visi sārņi.
Re: Sāpes labajā sānā
03.04.2017 10:47
Nu ja ir smiltis tad obligāti jādzer, lai skalojas ārā!
Šodien man atkal smagā diena, sāp, velk, dedzina, grauž, un visā garumā, sākot ar paribi sānu un vēdera lejas daļu... Visa labā puse...Uznāk ka ir ļoti slikti un pēc tam nedaudz pierimst... Tik jūtu visu laiku un no tā ko jūtu liekas ka jumts drīz aizbrauks...Tak nevar turēt tās sāpes un to diskomfortu...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.04.2017 10:49 by Puka13.
Stelliina
Re: Sāpes labajā sānā
03.04.2017 19:40
Puka13 man tāpat,kad uznāk lēkme, liekas,ka jāzvana ātrajiem un traki slikti,nevar izturēt to sajūtu. Vēl trakāk,ka pat ārsti nevar palīdzēt, nekā nav, neko neatrod, mokies tālāk. Bet paldies Dievam man tas izpaužas tikai lēkmjveidā, nevis visu laiku.
Zinkārība
Re: Sāpes labajā sānā
27.09.2018 11:46
Sveika, vai sanāca atklāt, kas Tev bija par vainu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 6?
Ziņa: