Sāpes labajā sānā

Aizsāka Puka13 

Zinātkāre
Re: Sāpes labajā sānā
27.09.2018 11:49
Sveika, vai sanāca noskaidrot, kas par vainu?
Re: Sāpes labajā sānā
27.09.2018 16:04
Man nē! Pagaidām mocos, sāp sāns, dedzina zem ādas vēdera apvidū, kājas arī jocīgas, ādas virskārta tā ka dedzina, tā kā pat aprakstīt nevaru..mugurpusē arī tur kur nieres visādas sajūtas, labais gurns āda tāda kā apdegusi, iekšā vēderā kaut kas velk, muguras stīvums papildus tam parādījies un arī kājas potīšu daļā no rīta slikti locas...
Bet ir arī labās ziņas, paribe gan beidzot ir pierimusi, tās sliktās sajūtas lokalizējas tikai lejā vēdera apakšējā daļā tagad...
Re: Sāpes labajā sānā
29.09.2018 10:58
Tur noteikti jāskatās neirologam.
Lai veicas.
iii
Re: Sāpes labajā sānā
29.09.2018 11:08
Pilnīgi viennozīmīgi aknas nestrādā kā vajag, tas no kāda komentāra sākuma daļā secināms, par vēdera izeju.. un analīzes acīmredzot melo... vispār tā ir arī pie dzelzs deficīta kura dēļ žults producējas ļoti maz, runa ir par krāsu.
iii
Re: Sāpes labajā sānā
29.09.2018 12:35
Jā, un vēl ļoti pareizi sākuma daļā ir sakstījusi stella, bet tas ir ļoti cieši arī saistīts ar aknu darbību, iebildumi pret stellas teikto nebūtu jāņem vērā.
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 09:06
Nav aknās problēmas, analīzes labas, esmu pat pie infektologa bijusi kurš nozīmēja visādus specifiskus aknu šūnu testus utt., tur viss pa;dies dievam strādā labi, un aknas nesāpēs cirksnī vai nu tai apvidū točno...
Jā starp citu tas kas kādreiz spieda paribē ir pazudis...vēdera izeja labqa un regulāra, krāsa arī ok.
Un viens svarīgs novērojums, ja nedzer kafiju tad nav arī paskidrs vēders un netek deguns... Tas tā priekš info tiem kam jocīgas iesnas vai problēmas ar pārāk mīkstu vēderu...Šito esmu novērojusi jau kādu kadu gadu apmēra, eksperimentējot dažādi tad dzeru kafiju, tad nedzeru...
iii
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 10:12
Un kapēc Tu domā ka tie efekti no kafijas ir slikti? Kafija stimulē aknas un organisms attīrās. Un kapēc Tu domā ka tās pārbaudes izslēdz zults ceļu diskinēziju? Vismaz kādu laiku tā ir bijusi.

un aknas nesāpēs cirksnī vai nu tai apvidū točno.../c/ aknas nē, bet tas ir saistīts visciešākajā veidā.
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 14:07
Kādā veidā tas saistīts ar aknām?
Es saprotu iii ka Tu esi savas kaut kādas problēmas novērsis ar kaut kādām noteiktu produktu grupu lietošanām/nelietošanām/attīrīšanām utt., bet tas nenozīmē ka Tava recepte der citiem...pilnīgi visos gadījumos. Es nenoliedzu Tavas teorijas bet Tu ar savu nesašķobāmo pārliecību esi pilnīgi visās grupās ne tikai šeit bet arī cik pamanīju cālī un visur piedāvā vienu un to pašu metodi...labi ka lauztas kājas neārstē ar aknu attīrīšanas programmu :)
Un kā varētu ietekmēt tādā gadījumā sajūta ka āda labajā pusē vēdera apakšā tā kā sarāvusies, tā kā par mazu izmērā kļuvusi, un kapēc niez tieši labās kājas iekšpuse vienā un tajā pašā vietā :):):)
Tikko biju uz muguras rentgenu un ir skolioze un arī tautā tā sāktie radziņi ...
iii es saprotu ka ļoti gribas savu teoriju atbalstīt bet ir lietas par kurām Tev nav un nebūs izpratne kaut vai tā paša iemesla dēl, ka nezini kas ir menopauze... A uz menopauzes pamata npbrūk softs visiem orgāniem un paiet laiks kamēr orgāni un sistēmas sakārtojas un noregulējas...



Edited 1 time(s). Last edit at 01.10.2018 14:08 by Puka13.
iii
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 15:30
Tu vari domāt kā gribi, ja negribi iedziļināties un saprast kas ir žults producēšānās, kā to ietekmē kafija un kā tas izpaužas. Vispār jau tas viss ir sakārtojams pat ar pareizu uzturu bet vajag saprašanu. Varbūt kaut ko palasīt, noliekot malā emocijas....
iii
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 15:35
Protams- par kafiju Tev būs lielas grūtības atrast pareizo informāciju bet te kaut kur Sabzira bija rakstījusi, neatceros tēmas nosaukumu, bet netā būs ļoti grūti atrast...
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 15:36
Palasīt noteikti var, un es lasu ļoti daudz, un iedziļinos savās problēmās un simptomos jo izņemot mani neviens arī man palīdzēt nevar un viss ir jāsaprot pašai un jāatrod ceļš uz labu pašsajūtu...

Bet par kafiju uzreiz kategoriski varu pateikt nē - nekā laba tur nav, mocījos vairākus gadus ar iesnām no rītiem, kamēr pieleca ka nenormāli deguns tek kad dzeru kafiju, tā pati paribe sāp arī ja sadzeros kafiju, tāpēc to vairs nelietoju un kopš nelietoju nav problēmu...
iii
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 15:38
Es nesaku ka tā ir jādzer bet vajag saprast kas notiek un kāpec... kafija nav panaceja, protams.
iii
Re: Sāpes labajā sānā
01.10.2018 15:43
Par paribi- ja žults sāk producēties bet tās izvade ir traucēta, tad tā sāp, loģiski, bet- tur risinājums nav bremzēt aknu darbību, tas dos ļoti sliktus rezultātus...
Re: Sāpes labajā sānā
02.10.2018 09:10
iii
Ja tiešām esi tik labi informēts un sagatavots ķermeņa veselības stāvokļa uzlabošanā/ attīrīšanā/atjaunošanā utt., tad neslēp to sveci zem pūra, nopublicē savu programmu pa punktiem...
ko lietot, cik lietot, cik ilgi, pretējā gadījumā Tev sanāk tikai tāda parunāšana par to ka es esmu tā un šitā uzlabojis savu veselību un izņemot kā izrauti no konteksta padomi, ka jāpadzer sulas vai ūdeņraža pārskābe nekā cita nav...pēc manas izpratnes tā kā Tu pozicionē veselības uzlabošanu nav konstruktīva diskusija ar reāli izmantojamiem padomiem...
iii
Re: Sāpes labajā sānā
02.10.2018 09:22
Tu taču gribēji vispirms palasīt kaut ko jo patiesībā arī būtu jāpārliecinās par teiktā patiesumu. Jā, bet es tiešām esmu informēts un tā nav mana vaina ja daudz kas ko saku ir diametrālā pretrunā ar ārstu teikto, piemēram- Tev ir iestāstīts vai domā ka tie efekti no kafijas būtu jānomāc....un tāpēc ka es saku kaut ko pavisam citu, Tu to uztver ar skepsi....
Un vel- es neesmu vēļ visu topiku izlasījis, kas tur pa sūdzībām ir visas.... bet izlasīšu, varbūt šodien, ir pagaŗš...un tad kko ieteikšu.
Re: Sāpes labajā sānā
02.10.2018 09:42
iii
Tu tomēr lasi un neiedziļinies... es neteicu ka jānomāc, es teicu ka lietojot kafiju parādās iesnas un arī dažkārt spiež paribē... dēl iesnām divus gadus man pat operāciju piedāvāja degunam, tas ir nonsens, 1200 eur par to lai turpinātu tecēt deguns...bet izrādās ka problēma ir vienkārši atrisināma...
Bet tad kad sāp krustos vai sānā aknas var likt mierā...
iii - Tu esi ļoti strikti pārliecināts par savu taisnību un vēl man rādās ka īstenībā Tev nav nekādas programmas pēc kuras cilvēks var strādāt ar sevi, tā acīmredzot ir tāda Tev vēlme būt apritē un piedalīties sarunās un nedaudz kaut kas ir izlasīts kaut kur un dzirdēts pa ausu galam līdz ar to Tu to izstādi kā kaut kādu ofigenno programmu utt.
iii
Re: Sāpes labajā sānā
02.10.2018 09:47
Nu bet Tu taču vari izmantot citus padomus. Kompetentākus.
Re: Sāpes labajā sānā
02.10.2018 09:58
Es noteikti izmantoju jebkurus labus padomus ja tie tiek atskaņoti... Tu jau neatskaņo, tu runā rinķī un apkārt bez konkrētiem padomiem...
Tāpēc es jau saku ka uzraksti ko , cik, kādā apjomā, cik ilgi ir jālieto, kas uzlabojas... Tu no tā neko neraksti...
Zigii
Re: Sāpes labajā sānā
05.11.2019 00:28
Chau Puka13.
Vai tiki galā ar problēmu? Kas bija pie vainas?
Re: Sāpes labajā sānā
06.11.2019 15:21
Sveika Zigii, Vai tev arī kāda bēda?
Tagad es varu rakstīt memuāru par to cik mūsu medicīna ir bezpalīdzīga... Bet ir apaļi 3 gadi rinķī un no tas bedres es lēnu garu esmu tā uz 2/3 daļām izlīdusi, jā bija briesmīgi, bija tā ka brīžiem bija arī reiboņi, un sāpes, un dedzināšana un velns zina vēl kas...izlīdusi esmu tikai pateicoties sev, savai intuīcijai un vēlmei dzīvot...bija brīži kad domāju ka beigas ir klāt un lai nāk ātrāk jo nav vairāk spēka, plus bija visu laiku nenormāli slikts miegs un arī sāpes kaulos, praktiski visur...
Bet... :) dzēru ilgu laiku kurkumas kapsulas, un ķirbju eļļu, kā pēc tam sapratu žultsvados bija smiltis un akmentiņi, kuri sāka nākt laukā, zem labās paribes palika viegli un mierīgi (lieki piebilst ka tos neviens man neredzēja), tālāk sāpes krustos un muguras daļā ir un droši vien ka arī būs , bet tagad tās ir tādas mierīgas un klusas, taisīju rezonansi, mag.rezonansi gūžām un un arī lejas daļai mugurkaulam tomogrāfiju, ierakstīja ka ir abu sakriileālo un gūžas locītavu artroze un sinovīts, lieki piebilst ka bez jebkādām zālēm dzīvoju jau trīs gadus, tad loģiski ka arī nedzeršu nekādas, lai organisms pats cīnās ar visādiem sinovītiem, mugurkaulam konstatēja spondilozi, subhondrālu sklerozi, spondilofītus , kaut kādas cistas un daudz visādu citādu figņu no kuras nemirst bet arī neviens neārstē :), respektīvi dzīvojam tālāk, konstatēja ka pazemināts kaļķis asinīs, lietoju kaļķa preparātus, vēl konstatēju ka regulāri sākas piena sēne kas norit bez visādiem izdalījumiem un pat vairākas reizes kad biju pie daktera viņi teica nu nē Jums viss kārtībā, bet tieši piena sēnes rezultātā bija šīs pretīgās sajūtas, dedzināšanas , sāpes vēderā, vilkšana un arī čurāšana ar kaut kādām nepatīkamām sajūtām, kad beidzot biju atfiltrējusi ka arī šeit ir problēma, tiklīdz jūtu mazākos simptomus lietoju svecītes un arī dzeru tabletes un viss ir ok. Tikai tad kad biju izlasījusi ka piena sēne var aiziet arī uz urīnpūsli tad man visa mozaīka sastājās! Nu tā tas tagad ir, visas vainas gana sīkas ja pa vienai, bet kopumā rada molotova kokteili un arī diemžēl ja ārsti strādātu ar cilvēku kā ar vienu veselu kopumu tad arī varbūt ārstēšana būtu notikusi, savlaicīgi un attiecīgi vajadzībai. A jā taisīja vēl analīzes uz Borelozi, viss ok, taisīja uz heliko baktērijām , bija pozitīvs, izdzēru antibiotikas, vajadzētu arī būt ok. Vēl taisīja analīzi uz reimatoīdo faktoru, bija paaugstināts par 1 vienību, bet nu lai teiktu ka man ir reimatoīdais artrīts, nu nezinu...varbūt arī tas ir tāpēc ka kauli sāp un kaut kādi izaugumi visur aug virsū, bet nu pagaidām tas tikai minējums. Tā kā man bija jautri bet tagad pēc 3 gadiem kad daudz maz esmu identificējusi kuras sāpes kas izsauc varu to visu normāli kontrolēt un arī neaizlaižu kaut kāda pašplūsmā. Lieki piebilst, ka esmu dabūjusi labu mācību un savu veselību uzturu pati un domāju ka vienīgais kāpēc man vajadzētu ārstu ir tad ja vajag antibiotikas lai izraksta recepti.
Labdien!
Jau sen lasu šo forumu, bet tagad esmu saņēmies izstāstīt savu problēmu! 2018. gada maijā un jūnijā biju Kanārijās un pēc tam Izraēlā- atgriežoties no šiem ceļojumiem sajutu ļoti lielu nogurumu uz bezspēku, sākās mīksta vēdera izeja, dzēru probiotikas, bet nekāda efekta tā nostaigāju līdz oktobrim pēc tam tomēr sapratu, ka ir jādodās pie gastroenterologa- pierakstījos ARSā pie pirmās pieejamās dakteres- daktere sarakstīja analīzes uz 200 euro. Labi ka polise visu apmaksāja- rezultātos kalprotektīns bija 560 un pozitīvas lamblijas- izdzēru 10 dienas metronidazolu, ļoti lūdzu Dievu, lai viss būtu kārtībā, bet nekā. Lablija no metronidazola tika iznīcināta, bet sākās sapēs un diskomforts labajā pusē zem ribām un lejas daļā plus caureja, vēders kā udens- teiši pēc ši zāļu kursa bija jābrauc komandējumā uz Austriju- Vīnē nonācu uzņemšanā ar sapēm un caureju- uztaisīja analīzes un vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfiju- viss bez izmaiņām un tīrs- izpilnāja sistēmu un palika nedaudz labāk. Atgriezos Latvijā, un devos pie Stradiņu izcilākā profesora ar lielāko darba pieredzi un popularitāti- uzlika diagnozi kairināto zarnu sindroms, izrakstīja Latvijā nereģistrētās zāles Rifaxamīnu, izlietoju divu nedēļu kursu, bet efekts pa lielam nekāds- sāpes pazuda uz 2 nedēļām, caureja nepārgāja... devās atkal pie profesora- izrakstīja lielāku devu Rifaxamīna, bet atkal rezultāts nekāds pa lielam- sāpes un caureja saglabājās bez izmaiņām. Nākamā zāļu kūre bija DeNol koloidālais bismuts, kurš deva labāko efektu uz 6 mēn- dzīvoju bez sāpēm labajā pusē, bet vēdera izeja kā kuro dienu... Uztaisīju arī CT vēderam bez izmaiņām aknā tikai hemangiona, kura man ir iedzimta no mammas un plus vēl man tika diagnosticēts Žilbēra sindroms, tas nozīmē, ka visu laiku asinīs ir paaugstināts bilirubīna līmenis.... 2020. gada sākumā atkal sāpes un caureja- janvārī izdzēru rifaxamīnu un divas nedēļas atpakaļ devos pie otra Stradiņu profesora, kurš izrakstījas Ursofalk, lai attīrītu aknas, jo šis profesors domā, ka visas manas problēmas ir no Žilbēra sindroma. Tagad dzeru Ursofalku un gaidu kaut kādu rezultātu. Kopumā esmu noguris no ārstiem un izmeklējumiem- pēdējais profesors man pateica Jūs esiet vesels, bet teica, ja nelīdzēs Ursofalk, tad ir jātaisa magnētiskā rezonanse, kolonoskopija un kapsulas endoskopija. Vēl ar savām kairinātajām zarnām esmu bijis pie psihoteraipeita, bet efekts apaļa 0. ikdienā aktīvi sportoju un strādāju. Tā nu jau 2 gadus ņemos ar lamblijas sekām... ir dienas, kad jūtos galīgi beigts- bezspēks, muskuļu sāpes, spazmas, caureja, slikta dūša.. īsti neviens nav spējis man palīdzēt.. Varbūt no Jūsu puses kādi padomi? Būtu ļoti pateicīgs :)
Sarda
Re: Sāpes labajā sānā
19.02.2020 21:17
Kaspars, palasi Medical Medium, ir grāmatas, facebook grupas, instā var followot. Ofic medicīna ārstēt neko nemāk, tas ir fakts.
Ja tev ir vīruss, tas jādabūn ārā. Pie MM nonāk visi, kas neveiksmīgi izgājuši cauri mūsu 21. gds medicīnai, un daudzi nonāk uz pekām. Ēdienam un pareiziem supplementiem ir liels spēks.

Puka, uz tevi tas ar attiecās.

Izlasot grāmatas, atradīsiet daudz atbildes uz ko meficīna nespēj atbildēt, dažādu iemeslu pēc.
Re: Sāpes labajā sānā
20.04.2020 17:35
Paldies Sarda ka dod padomu, bet nu diemžēl specifisku medicīnisku literatūru diemžēl angļu valodā nepievārēšu... tapēc ja ir kur atrodams kas latviski būšu priecīga izlasīt!
Labdien, lasot par jūsu sāpēm, varu salīdzināt ar savējām un ārstu neziņu.Vai izdevies noskaidrot cēloni? Būšu pateicīga dzirdēt kā Jumss Puk13 iet ar veselību tagad? Māra
Re: Sāpes labajā sānā
15.10.2020 17:22
Sveiki!
4 gadi riņķī, un mironis ir pie dzīvajiem, bez dakteriem bez palīdzības no malas, tieši tik vienkārši, ar drausmīgu gribasspēku un nedaudz uztura bagātinātāju utt... Klasiskā medicīna ir ļoti bezspēcīga, ja neredz uz sitiena tomogrāfijā un asinsanalīzēs tad plāta rokas un cilvēks vesels... kopš tā laika tā arī nolēmu pret sevi attiekties kā pret veselu cilvēku...kaulu sāpes arī minimizējušās un praktiski ja nu ir kādi mazi vilnīši kad varbūt nav tik labi kā jābūt es tos vienkārši neņemu vērā... Pie dakteriem iet? Nu jau vairs nē , kāju tur vairs savu nesperšu... ja nu vienīgi kādu antibiotiku savajadzēsies... bet tas arī viss...
Maara, ja vēlies vari man uzrakstīt privāti devile@inbox.lv
tad varam arī papļāpāt un varbūt kādu varu arī padomu iedot. Šeit ienāku reti!
Re: Sāpes labajā sānā
15.10.2020 17:26
A jā un aizmirsu piebilst, esmu pie absolūti labas veselības un jūtos kopumā kā pilnīgi vesels cilvēks!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 23?
Ziņa: