Kuņģa sāpes

Aizsāka adrija 

Kuņģa sāpes
07.04.2017 23:30
Sveiki!
Jau vairākus gadus mocos ar nesaprotamām kuņģa sāpēm. Parādās neregulāri, visbiežāk - vakaros. Tam visam klāt nāk nepatīkama sajūta pēc ēšanas (brīžiem pat slikta dūša - bez vemšanas). Sliktā pašsajūta parādās gandrīz katru vakaru (kad ķermenis atslābst un gatavojos miegam). Esmu bijusi uz dažādām pārbaudēm - USG vēdera dobumam, "kobru", dažādas analīzes. Esmu apmeklējusi gastroenterologu, uztura speciālistu.. Ne gastrīts, ne alerģijas, nekā.. viss esot pat ļoti OK.
Ģimenes ārsts par 100% pārliecināts, ka viss uz nervu pamata. Taču nav nekādu stresu, ne pārslodzes. Esmu izmēģinājusi dažādas variācijas ēšanas paradumos. Nekas nelīdz. Bijis izrakstīta omeprazols un vēl vienas tabletes.. tās nepalīdz. Reizi pa reizei, kad sliktumi ved izmisumā, iedzeru Motilium un tas noņem nepatīkamo sajūtu.
Varbūt ir kàds ieteikums vai ideja, ko darīt?! Jo visi šie simptomi diezgan traucē ikdienā..
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 10:58
Man tie paši simptomi. Mocījos ar vēdera sāpēm kopš 2016.g.decembra, tikai martā (jo esmu uz kruķiem) aizgāju uz vēdera dobuma datort., kobru. Vienīgais, ko atrada helikobaktēriju. Izdzēru zāļu kursu. Periodiski sāp vienalga. Vairs jau nesaprotu, ko darīt. Pierakstījos atkal pie gastroenterologa Stradiņos uz jūniju. Pavasarī gāju par pilnu maksu uz visām pārbaudēm. Baiss diskomforts kuņģī.Nesaprotu, kā neko neatrod, bet diskomforts ir. Nokritos pamatīgi svarā, spēka nav.
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 12:23
Ar mugurkaulu viss ok? Krùšu daļā? Nervi atdod sāpi kuñģì. Sēdošs darbs.piespiedu poza darbā? Neesmu ārsts.izsaku versiju
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 13:16
Pēc kājas lūzuma un divām operācijām esmu uz kruķiem pagaidām, un, jā, guļu ar kāju gaisā.
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 14:24
uz nervu pamata-tas nenozīmē tikai stress...tur apakšā slējpas kkas daudz vairāk...
es arī esmu cīnījies ar kuņģa problēmām,dignoze virspusējs hronisks gastrīts,ko tik neesmu darijis un pie kādiem ārstiem,(dziedniekiem) tik neesmu bijis,valsts un privātie...zāles,antibiotikas un kas vēl tik ne...un beigās izrādījās taisnība tam dakterim ,kurš teica nervi buksē,(sākumā nu ne pa kam es tam negribēju ticēt)...bet izārstēt arī to nu nemaz nav tik vienkārši....
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 14:40
Mhm.stress var būt viennozīmīgi.no tā viss iespējamais var sāpēt. Tieši tapēc neko neatrod. Ja nu vienīgi nav būts pie neirologa.vertebrologa.lai 100%pārliecinātos.ka tas nav no muguras.
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 15:26
Man teica, o nerviem. Kā tos nervus sakārtot, nezinu. Dzeru jau medikamentus, bet vienalga. Jau sāku pievērst uzmanību sociālajos tīklos aicinājumiem apgūt sevis iekšējās sakārtošanas tehnikas utt.
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 20:34
Jātiek vaļā no apslēptām dusmām.
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 20:55
https://dieviete.lv/der-zinat-negativo-emociju-izraisitas-slimibas/

Man ļoti sakrīt...jums?
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 21:15
Man gan nav tik daudz kaites:) Dusmas bija sen. Šobrīd nav.
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 21:21
:D visas jau man arii nav.bet.kas ir.tas atbilst. Kuñģim arii bailes un agresija. Ajūrvedaa pat iesaka neēst.bet nogaidīt.ja ir dusmu uzplūds.jānomazgā seja ar aukstu ùdeni...tiešām tas darbojas.Dusmās var apēst visu ledusskapja saturu.bet kad nogaida.tad saprot.ka ēst nemaz negribās!
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 21:24
Tas varētu būt tapēc.ka skābes daudzums kuñģì palielinās pie stresa.gribas ēst un būtībā apēdam savas problēmas...lielākā aptaukošanās problēma lv
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 21:32
ar medikamentiem to izdarīt nav iespējams,ar tiem var kko piekoriģēt,nedaudz uzlabot kopējo situāciju,bet ne izārstēt...tā kā nebūs citu iespēju kā sākt ar sevis iepazīšanu...un tas prasa gadus!
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 21:46
Hmm.joga varbūt var līdzēt..mani gan joga uzvelk.jo kaitina lēnas padarīśanas:D
Vannošanās relaksē ar mūziku un vīna glāzi:D un aizkrampētām durvīm.lai neviens nedomā traucēt;)
Jāuzķer kādas fiziskās aktivitātes patiik..

Kas kuram!
Re: Kuņģa sāpes
12.05.2017 21:52
Aizkuņğis un sirds tak ir pārbaudiiti?!
Re: Kuņģa sāpes
13.05.2017 08:02
Re: Kuņģa sāpes
13.05.2017 08:03
Man žultspūslis izoperēts pirms 3 gadiem.
Re: Kuņģa sāpes
13.05.2017 08:52
Diskomforts lìdzarto noteikti ir komplikācija. Jāuzñem vieglus ēdienus vairākăs ēdienreizēs. Kādus medikamentus lietojat?
Re: Kuņģa sāpes
13.05.2017 10:29
Ikdienā nekādus speciālos. Čupu ar uztura bagātinātājiem - Naktssveces eļļa, antioksidants Evelor. Ā, pret augstu asinsspiedienu. Pie kuņģa sāpēm Nospu, Smectu, Linex. Ēdu kopš žultspūšļa operācijaas 4-5 reizes dienā nelielām porcijām, neēdu treknu neko, alko nē. Dzēru gadiem Tibetas piena sēni, līdz šogad gastroenterologs pateica, ka viņa ir žultsdzenoša un nevajadzētu lietot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 12?
Ziņa: