Kas par desām

Aizsāka depresija 

Kas par desām
16.04.2017 11:54
Sieviete 32, augums167, svars 47-48kg.Pārika tiek uznemta daudz ar domu pienemties svarā, bet svars tik krīt.
Tā, simptomi:pa nakti, bieža svīšana, ir karstuma, aukstuma viļni pa dienu, kamēr kustos ļoti aktīvi, ir ok, bet ja esmu miera pozicijā tad sāku atdzist, rokas, kājas un visd ķermenis atdziest, ir auksti un sasildities eju karstā dušā.
Ik pa laikam aiz auss uzmetas pumpa, domaju ka strutu, bet nē, sapiga ar caurspīdīgu škidrumu.pastāvigs nogurums, gan fizisks gan mentāls, gribu tikai klusumā un viena būt.
Cilveki kas mani kafu laiku nav redzējuši, šausminās, jo esmu izkritusies it īpaši sejā, pilnīgs ģindenis, sejas āda drausmīgi neveselīga, acu baltumi iedzeltejusi ar tafirm ka dzelteniem punktiniem receķļveidīgiem.
Pašsajūta slikta, ausīs džinkst, galva reibst, esmu nervoza un viegli aizkaitinama.
moljers
Re: Kas par desām
16.04.2017 18:01
visi resnie stāsta, ka ēd maz
visi tievie stāsta, ka ēd daudz
Ja reāli paskatās , ko viņi ēd :):):)
tad resnie brokastīs apēd vairāk, kā es pa visu dienu :)
un tievie pa visu dienu, tik cik es brokastīs :)
Re: Kas par desām
16.04.2017 18:15
Nē ne nē, sis nav tas gadījums, ka tikai liekas ka edu.mans vīrs pat "parmet" ka vairak apriju nekā viņš.problema nav uzņrmtajā partikā.
Ok.otrdien iešu pie ģimenes ārsta, aizdomas uz vairogdziedzeti....kaa mammai bet nu nez
Re: Kas par desām
16.04.2017 22:08
Sen jau vajadzēja nopietni izmeklēties.Vairogdziedzeris,HIV, TBC, zarnu audzējs, .Sarakstu verētu turpināt ilgi.
Ir jāizmeklējas.
Re: Kas par desām
17.04.2017 08:01
Ko tik smagas diagnozes.
????Hiv toč nav.jo pirms 8 menešiem dzemdēju.
Bet aizdoma uz vairogdziedzeri, tā pat kā mammai
Re: Kas par desām
17.04.2017 14:01
Tu neesi izdegusi, ar mazo ņemoties?

Nav kaut kādas raizes?
Re: Kas par desām
17.04.2017 16:43
Raizes ir daudz.loti.
Re: Kas par desām
17.04.2017 17:55
Nav kāds, kam tās var kaut nedaudz uzticēt, kas var atvieglot?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: