Mekle labu proktologu

Aizsāka Chika 

Mekle labu proktologu
19.06.2017 16:12
Martinsons vai Gardovskis? Kuru iesakāt, kurš labaks?
Re: Mekle labu proktologu
19.06.2017 16:20
No šiem diviem viennozīmīgi Martinsons.
moljers
Re: Mekle labu proktologu
19.06.2017 18:21
3 lietas, labas lietas

Snipe :)
Re: Mekle labu proktologu
19.06.2017 19:27
Starp šiem 3 viennozīmīgi Snipe:)
Kāpēc? Gardovskis tik slikts?
Man diemžēl ar Snipi slikta pirmā pieredze, tāpēc tagad jāiet uz atkārtotu operāciju.
Re: Mekle labu proktologu
20.06.2017 13:10
Kas vienam ir labs, tas otram ir slikts. Meklējiet savu ārstu.
Moljers
Re: Mekle labu proktologu
20.06.2017 13:31
Lielākā kļūda , ko izdara pacients - atkārtoti iet operēt pie cita ķirurga !!!
mums visiem ir kļūdas, neveiksmes u.t.t.t
Vijoļmeistars noteiktu % vijoļu iemet krāsnī
Pat labākie gleznotāji pārkrāso gleznas ar grunti un sāk no jauna !
U.t.t.

tikai ķirurgu neveiksmes nevar iemest krāsnī - lai arī kā gribētos, viņas ir jālabo ! un neviens cits to neizdarīs labāk par to, kas tās ir pieļāvis, vai kuram
ķirurgu mainīt ir vērts tikai gadījumā - ja viņš patiešām ir d..... un ja nu nav galīgi nekāda kontakta !

Hemoroidu recīdīvi ir normāla parādība ! neesmu interesējies , bet domāju, ka ap 30 % , īpaši ja operē jaunam cilvēkam
un ja arī pēc nākošas būs recidīvs ? kurš tad būs vainīgs ? kurš no ķirurgiem ?
katru reizi pie sava ķirurga ? nepietiks Latvijā proktologu :)
Es jau arī tagad meklēju. Tāds ieteikums man īpaši nepalīdz, Sbzira. Nekur pie ārsta kabineta nav rakstīts, cik kļūdu ir uz viņa sirdsapziņas.
Moljers: nepiekrītu arī šim viedoklim. Ārsts nekļūdījās tikai operācijā. Viņš kļūdījās tajā, ka nemeklēja problēmas cēloni, tikai steigā kaut ko grieza. Ja par operāciju ņem 1000 Euro, tā strādāt nedrīkst. Ja pareizi uzstāda diagnozi un māk izoperēt, tad nekādi recidīvi vai komplikāciju nav. Man ir labi piemēri, bet diemžēl tas ārsts ir jau viņsaulē un laikam nav sagatavojis sev pēcnācējus.
Šis ārsts arī visu pēcoperācijas laiku vazāja aiz deguna, ka paliks labāk, tā vietā, lai uzreiz pateiktu, ka operācija nav izdevusies. Un tā normālā gadījumā nedēļas vietā bija izbojāta toreiz visa vasara un nu jau krietns laiks arī pēc tam.
moljers
Re: Mekle labu proktologu
21.06.2017 22:47
mums katram ir tiesības uz savu viedokli !
un diskusija bezjēdzīga, jo neviens nezinam par ko ir runa :)
neviens Jūsu problēmu šeit nav redzējis :)

mans ieteikums būtu griezties valsts garantiju fondā, lai izskata lietu un kompensē zaudējumus !
tai skaitā atkārtotas ķirurģijas izmaksas
Re: Mekle labu proktologu
21.06.2017 23:10
Ko Jūs īsti vēlaties dzirdēt? Jūs NEatradīsiet ārstu, kurš nekad nav pieļāvis kļūdas.
Re: Mekle labu proktologu
24.06.2017 19:43
Piekrītu abiem pēdējiem komentiem 100 %. Nevajag vienmēr vainu meklēt ārstā. Sevišķi ja runa iet par hemoroīdiem. Pie tam sievietēm.
Tas ir sieviešu lāsts. Saistaudu deficīts. Mainīgais hormonu līmenis. Varikozas vēnas un celu līts pārsvarā ir sievietēm. Hemoroīdi ir varikozo vēnu variants.
Lai cerība un veselība.
Nepiekrītu: ārstam ir jāsāk ar cēloņu meklēšanu, nevis uzreiz jāoperē. Protams, var jau būt, ka viņa interesēs ir, ka pacients atkal atgriežas un maksā, ja viņš vispār uz to ir spējīgs. Absurda tāpat ir pati situācija, ka, jo vairāk izmeklējumus var mūsdienās veikt, jo sliktāk tiek stādītas diagnozes.Bet ne jau to visu es te vēlējos iztirzāt. Gaidīju labas atsauksmes par labiem ārstiem.Bēdīgākais ir tas, ka šo lapu ir skatījuši vairāki desmiti cilvēku, bet NEVIENS nav uzrakstījis neko labu par nevienu proktologu!!!
Snipe. Viennozīmīgi Kaspars Snipe.
Lielisks ārsts ar zelta rokām.
Re: Mekle labu proktologu
26.06.2017 16:32
Hemoroīdiem nekādi cēloņi nav jāmeklē. Es Jums uzreiz teicu - Snipe.
Diemžēl man Kaspars Snipe nepalīdzēja, tieši pretēji, manā gadījumā bija ļoti neprofesionāls. Tur par zelta rokām pat runa nevar būt . . .
Sabzira: Te nu var redzēt, cik Jūs maz no medicīnas saprotiet.
Re: Mekle labu proktologu
02.07.2017 18:15
Dieva dēļ :) manis pēc, ja esat gudrāka par ārstiem, ārstējiet savus hemoroīdus pati, vismaz nebūs ko par kļūdām vainot.
Re: Mekle labu proktologu
02.07.2017 19:15
Re: Mekle labu proktologu
03.07.2017 14:06
chika

Beidz cepties. Tev padomus deva zinošu un ar medicīnu tieši saistīti cilvēki - moljers, Sabzira... Arī Mazdakteris1 un Runcene profesionāli bijuši saistīti ar medicīnu.

Kas attiecas uz hemoroīdu cēloņiem, tad tos nemeklē. Principā viņu cēlonis ir zināms, bet tas nav konvencionālās medicīnas varā. Vismaz pagaidām nē. Varbūt nākotnē, tuvāko gadsimtu laikā... Tāpēc tos vienkārši operē. Bet operācija nepasargā no recidīviem. Tāpēc labākā metode problēmas risināšanā ir meklēt pašam savu variantu. Tas ir ērtāk, lētāk un patīkamāk. Paļaušanās hemoroīdu gadijumā tikai uz ārstu ir sliktākais risinājuma variants.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gardovskij toljko babki kosit, boljsche nicego
Vasilij
Re: Mekle labu proktologu
07.02.2019 17:14
Gardovskij toljko babki berjet
Chika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc? Gardovskis tik slikts?
Neprot noteikt diagnozi. Griež bez iemesla, bez problēmas idenficēšanas. Man ļoti pasliktināja situāciju. Bet savu vainu neatzina. Nostādīja nepatīkama situācijā. Teica, ka vainīga esmu pati. Un tādēļ ļoti ilgi nevērsos pie cita speciālista un dzīvoju mokās.
Hemoroidāla ziede - https://hespac.com/hemor.htm
Šarlatāniem
Re: Mekle labu proktologu
07.07.2023 20:30
Lisa3671 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hemoroidāla ziede - https://hespac.com/hemor.htm


Neticiet šai personai, jo tā spamo savus refferal linkus pa visiem forumiem, lai nopelnītu uz lētticīgajiem!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 15?
Ziņa: