Nevēlos bērnus

Aizsāka Keita 2018 

Keita 2018
Nevēlos bērnus
01.03.2018 15:13
Sveiki!
Nezinu, kurā sadaļā vajadzēja šo tēmu likt - psihiatrija vai dzemdniecība/ginekoloģija vai forumiešu pļāpas..anyway, lieta tāda:
Esmu sieviete, 29 gadi, bērnu nav, un atklāti sakot - negribu tos. Ir pastāvīgs draugs,vecumā 37, kurš pretēji man - ļoti grib bērnus. Esam kopā jau 9 gadi, viss ir skaisti, bet! Viņš grib bērnu, bet es neesmu gatava kļūt par māti.:( nejūtu sevī mātišķo instinktu.
Saprotu, teiksiet, ka jārunā savā starpā - tas ir darīts, uz brīdi ir miers, bet tad atkal :( Šķirties negribam, - ne es, ne viņš. Ir sāpīgi noskatīties, ka daru viņam pāri ar savu bērnu negribēšanu, - bet tā ir. Jūtos vainīga, bet tāpat bērnus nevēlos. Ne konkrēti no viņa, bet bērnus kā tādus!
Saka jau, kad piedzimst pirmais bērns - domas mainās un parādās mātišķās jūtas..bet, ja es negribu pat domāt par to, ka man būs bērns..?!
Varbūt neesmu normāla :( Ko iesākt? Pie psihiatra, psihoterapeita? Bet zinu, ka arī viņš manas domas šajā jomā nemainīs..
Re: Nevēlos bērnus
01.03.2018 17:17
Vīrietis darītu gudri, ja nekavējoties aizietu pie citas.
Sievietes uzdevums un pienākums pret draugu, ģimeni un Latviju ir radīt bērnus.
Re: Nevēlos bērnus
01.03.2018 17:36
Mazdakteri,kā tad paliek ar jūtām ,ar mīlestību...?Ja tu mīli šo sievieti,kā tu vari nekavējoties aiziet pie citas????
Keita2018
Re: Nevēlos bērnus
01.03.2018 19:18
..Nu negrib mans vīrietis iet pie citas. Es arī negribu viņu tā vienkārši laist prom..Pareizi filja rakstīja - mīlestība ir, un jūtas arī..Ja tā visa nebūtu, es te nerakstītu.
Re: Nevēlos bērnus
09.03.2018 11:34
Dzīves otrā pusē nožēlosi, bet par vēlu būs jau...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: