pumpas kaklā

Aizsāka aigars33 

aigars33
pumpas kaklā
01.04.2018 21:30
Man ir v33. 2 nedēļas atpakaļ kaklā bija daudz pumpiņu un viss sarkans kakls, bet temperatūras nebija. Padzēru antibiotikas 6 dienas, itkā visas pazuda, bet vietām vēl redzamas sīkas sīkas un kakls arī tāds sārts nedaudz.. dziļāk kaklā rodas sajūta ka skrāpētu, kaut kas līdzīgs sausam kaklam, bet dažreiz pazūd. uz vakarpusi parādās vairāk..Zvanīju loram, bet šausmīgas rindas mēnesi uz priekšu...Kas tas varētu būt...? viduskola parslimoju ar jostas rozi jo viss sans un pleci bija sapigaas pumpaas.. Vai tas varetu buut no sii pasha virusa..
Re: pumpas kaklā
02.04.2018 11:09
Neko nevar saprast. Pie LORa var tikt daudz ātrāk.
aigars33
Re: pumpas kaklā
02.04.2018 12:59
Man ir apsārtis kakls jau mēnesi, sākumā bija sīkas pumpas un iekšā tā kā kasās..Temperatūras nav..Dzēru antibiotikas, pumpas pazuda, bet divas lielākas redzamas. Kaklā diskomforts saglabājies..
Re: pumpas kaklā
02.04.2018 13:40
Tad ejiet pie LORa. Bez rindas ātri - Headlibe, LOR klīnika, Premium Medical utt.
aigars33
Re: pumpas kaklā
02.04.2018 16:20
Kapec atri??? Kaut kaads viirsu?
aigars33
Re: pumpas kaklā
02.04.2018 16:23
Pie lora biju gadu atpakal un plausu rentgens tik pat sen bija tisiits..
Re: pumpas kaklā
02.04.2018 18:52
Jūs rakstat, ka rindas pie LORa ir šausmīgi garas - mēnesi uz priekšu, es rakstu, ka tā nav taisnība.
Re: pumpas kaklā
28.06.2019 08:03
Jā, taisnība. Nav mēnesis uz priekšu, ir pat divi mēneši jāgaida ar nosūtijumu! Protams, bez nosūtijuma var tikt arī kaut vai rīt, tikai, ja ir jāiet vairākas reizes, tad ļoti dārgi sanāk
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: