Pārdod mazlietotu CPAP

Aizsāka Janis84 

Pārdod mazlietotu CPAP
21.04.2018 21:51
Pārdod praktiski nelietotu Philips respironics Dreamstation AutoCPAP iekārtu, pilnā komplektācijā. Iekārta lietota mazāk par 100h.
https://www.usa.philips.com/healthcare/product/HCNOCTN447/dreamstation

Pirkta jauna par 1100eiro


Cena 500 eiro

Ja ir interese rakstiet.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2018 12:48 by Janis84.
iii
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 01:02
To kasti reklamē neeksistējoša ārste Jaunzeme, bez vārda, kardioloģe..
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 12:49
Nezinu par ko tu runā bet šī iekārta ir paredzēta miega apnojas ārstēšanai un novēršanai. Darbojas lieliski arī krākšanas novēršanai.
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 13:29
Laba manta, ja ir indikācijas.
iii
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 18:50
Runāju par to ka šādus aparātus reklamē ļoti dīvainā veidā un par to tiek rakstīts, neko konkrētāk pateikt nevaru, bet parasti tā rīkojas krāpnieki.
http://veselam.la.lv/2017/04/20/kracejs-kraksana/2/
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 19:31
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runāju par to ka šādus aparātus reklamē ļoti
> dīvainā veidā un par to tiek rakstīts, neko
> konkrētāk pateikt nevaru, bet parasti tā
> rīkojas krāpnieki.
> http://veselam.la.lv/2017/04/20/kracejs-kraksana/2
> /


Nezinu ko jūs tur pīpējat bet šeit ir reāla iekārta. Palīdzēja apnojai ļoti labi. Vienkārši ir veikta operācija un vairs iekārta nav nepieciešama. Ja kādam ir indikācijas un ir jāiegādājas šāda iekārta tad te var dabūt praktiski jaunu, augstākā labuma iekārtu par pusi cenas.
iii
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 21:04
Kas man būtu jāpīpē? Varbūt ka tajā rakstā ir kaut kāds mudžeklis vai smagas kļūdas. Es vienkārši atsaucos uz rakstu, kur ir arī kāda ārsta viedoklis, tikai nav īsti saprotams vai runa beigās nav par citu kasti , nevis to pašu ko sākumā, jā tā- tad tā nav mana vaina.
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 21:27
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas man būtu jāpīpē? Varbūt ka tajā rakstā
> ir kaut kāds mudžeklis vai smagas kļūdas. Es
> vienkārši atsaucos uz rakstu, kur ir arī kāda
> ārsta viedoklis, tikai nav īsti saprotams vai
> runa beigās nav par citu kasti , nevis to pašu
> ko sākumā, jā tā- tad tā nav mana vaina.

Rakstā šādu ierīci tieši iesaka, bet raksta beigās piemin kautkādu lētu pseidoierīci kas ir pavisam kas cits. Lasiet uzmanīgi un domājat pirms komentējat nosaucot citus par krāpniekiem
iii
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
22.04.2018 21:32
Es nevienu par krāpnieku neesmu nosaucis.
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
23.04.2018 14:01
Ivar, piedod, Tu nepārzini šo tēmu. Ar ierīci viss ir kārtībā, tā ir droša, kad to vajag. Cits jau arī nepirks. Lūgums nenākt iekšā pilnīgi visās tēmās, nevajag aizskart cilvēkus.
iii
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
23.04.2018 16:34
Es neteicu ka tēmu pārzinu, bet teicu ka par tēmu ir tāda informācija un nevienu neesmu aizskāris. Ja ir publikācija tad ir jāskatās- kas tieši ir tas ar ko cilvēki tiek krāpti, jo raksts acīmredzami ir pārprotams.
iii
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
23.04.2018 16:39
Man liekas ka ir tikai normāli ja cilvēki pārbaudīs informāciju lai neuzrautos uz neīstu aparātu jo diemžēl krāpnieki darbojas un tas ir fakts. Vēlraiz- es te nevienu neesmu saucis par krāpnieku.
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
23.04.2018 21:07
Un ja Tev būs aizdomas, Tu tā turpināsi komentēt katru tēmu, kaut citiem pilnīgi skaidrs, ka problēmu nav? Varbūt vispirms noskaidro, pirms sper kaut ko iekšā.

Tu raksti par alternatīvo medicīnu un sodas vannām tādas lietas, ka daudziem mati ceļas stāvus, bet Tavus izteikumus reti kurš vairs komentē. Nevajag tik daudz tarkšķēt.
Dobelis
Re: Pārdod mazlietotu CPAP
24.04.2018 00:18
Nost ar Ivaru!

P.S. Nekā personīga, necenšos nevienu aizskart.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: