Seja zaudē sejas pantus, paliek platāka, apaļāka.

Aizsāka Alksniss 

Sveiki!
Interesanta situācija, ka parasti runā par tādu lietu kā "tīņu sejas uzpampums" (nezinu vai pareizi uzrakstiju), un ar laiku, kad cilvēks sāk pieaugt, viņa seja sāk palikt tievāka, sejas panti paliek izteiktāki, vaigi "iespiežas".
Ar mani notiek pilnīgi otrādāk. Pašam vēl pāris gadus atpakaļ bija ovāla izskata seja, tievāks zods, izteiktāki vaigu kauli, seja bija dzīvāka. Tagad seja ir konkrēta apaļa bumba, sejas panti ir kaut kur pazuduši. Skatos bildēs un brīnos. Galvenais, ka kilogrami klāt no "jaunības" gadiem- nav.
Es neko te nerakstītu ja te būtu 10,15,20 gadu nobīde. Bet es to pamanu pēdējos gadus 4-5. Man vienkārši interesanti.
Pa daudz sāls pie ēdiena? Kādi vēl varianti?
Esmu bijis pie endokrinologa saistībā ar citu lietu, ar hormoniem viss labi.
Re: Seja zaudē sejas pantus, paliek platāka, apaļāka.
11.07.2018 18:33
Ieliec bildes, pirms/ pēc ;) Savādāk grūti komentēt.
Re: Seja zaudē sejas pantus, paliek platāka, apaļāka.
12.07.2018 00:57
Vecums,augums,dzimums,svars. Neko nesaprotu.
stella, Jums tas neko nedos, no malas izskatos pēc parasta cilvēka.
Mazdakteri, 27,180/78 Vīrietis.
Izslēdzu gandrīz pavisam sāli. Laikam tomēr būs par daudz lietots.
Nodevu šorīt šādas tādas analīzes, bez ārsta nosūtijumiem.

TSH 4.40- virs referenta
testosterons 8.36 - augsti rādītāji katru reizi .
kortizols 640 - katru reizi virs referenta .

Esmu bijis dēļ tā kortizola pie endikronologa, kura teica, ka acīmredzot kortizols man dabiski ir liels..... un iespējams kaut kā mijiedarbojas ar testosteronu.

Kas vairogdziedzerim varētu nepatikt?
Kušinga sindroms? Bet ja reiz endokrinologs apmeklēts ... tad nez.
Iegooglejies par Kušinga sindromu un mēness seju. Angliski.
Esmu lasijis par kušinga sindromu, bet man nekas cits nav no tiem ārējiem simptomiem, kā tikai tas, ka parādās tas tauku slānis uz sejas ejot laikam. Bet to es saku, novēroju jau 4-5gadu laikā, tā kā laikam atkrīt. Ir man arī tie paaugstinātie hormoni, bet nav it kā ļoti paaugstināti, šad tad referentā ir. Kaut kā tā.
Re: Seja zaudē sejas pantus, paliek platāka, apaļāka.
12.07.2018 18:39
Vairogdziedzeris ir lēns. Apmeklējiet kādu citu endokrinologu.
Varu vēl piebilst, ka esmu taisījis gan šajā forumā, gan ārzemju- tēmu saistībā ar to, ka aptuveni pirms gada sākās problēmas ar matiem, palika plāni, it kā arā nekrīt, bet paliek kaut kur retāki un tā. Protams, visi rakstīja, ka man tikai liekās, problēmu nav utt. Tagad redzu, ka iespējams ir konkrēta saistība ar vairogdziedzeri. Pēdējoreiz uz vairogdziedzeri nācās likt pagājušajā gada augustā, problēma ar matiem sākās ap to laiku, varbūt septembrī.
Varu piebilst, ka pirms gada kad liku uz vairogdziedzeri analīzes, - tad analīzes bija labas. Kaut kad uzreiz pēctam sākās problēmas ar matiem. Un tikai tagad nodevu atkal uz vairogdziedzeri analīzes.
Es sliecos uz Kušinga sindromu, jo tur arī mati plāni, apaļa seja. Citu izpausmju var arī nebūt, ir redzēti cilvēki tikai ar apaļām sejām. Es domāju kortizola dēļ, neticu, ka dabiski var būt liels, visam ir sava norma. Vēl var virsnieres pārbaudīt, varbūt tur vaina augstiem hormoniem. Bet endokrinologu viennozīmīgi vajadzētu apmeklēt citu.
ārzemju forumā speciālists raksta, ka pēc analīzēm, ne ar kortizolu, ne ar vairogdziedzeri- problēmas neesot.
Par to kušinga sindromu. Ja es to sejas pietūkumu sāku just 4-5 gadu garumā, tad jau man sen bija jābūt konkrētiem sindromiem. Vai arī viņš tik lēni var arī attīstīties?
Re: Seja zaudē sejas pantus, paliek platāka, apaļāka.
13.07.2018 11:31
salīdzini sevi ar vecāku sejas profiliem. Tas dod atbildi uz daudziem jautājumiem.
Kaut kā neiet kopā augstas testosterona līmenis un apaļa seja.
Izslēgt alu, ceptus produktus.
Peldēšana . Nūjošana Un turpināt novērojumus.
Lai veicas.
Tā ir jā, testosterons man vienmēr ir tikai augstos limenjos, vai virs referenta. Savukārt brīvais testosterons zems, vai zem referenta.
Virsnieru problēmas arī var dot tādu simptomātiku. Kušings var attīstīties arī lēni.
Skaidrs. Bet biju ziemā pie endokrinologa, ar virsnierēm it kā viss ok. Pārbaudijām izdzerot kaut kādu tableti vakarā un nododot nākamajā dienā atkal uz kortizolu.
Nezinu, ārzemju formos raksta, ka vienkārši no augsta kortizola arī seja tāda paliek... Mazdakteri, ko teiksiet?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: