Nesaprašana un izmisums

Aizsāka Sincha 

Nesaprašana un izmisums
17.07.2018 18:57
Labdien
Turpinot tematu par sāpošo sānu.
Slimnīcā tika uzstādīta diagnoze ka cirkšņos pietūkuši limfmezgli. Bet sāpes kā pie apendicīta labajā sānā. Mazliet greizi nošāvuši ar diagnozi
Sāns sāp jau trešo nedēļu kā pie apendicīta. Bet nav!!
Analīzes neko sliktu neuzrāda. C reakt olbaltums ir 0.4 ( NORMA 0-5)
Asins analīzēs tikai nedaudz palielināts limfocītu skaits 47.2 ( Norma (20-45)
Urīna analīzes neko sliktu nerāda vispār
Vakar izdomāju iet pastaigā, tālāk pa 100 m netiku. Sāka sāpēt vēl izteiktāk
Acīmredzot slimnīcā nevienam neinteresē, ka tas varētu būt sastiepums, jo nedaudz vairak ka pirms 2 ned strauja lēciena laikā savilka vēdera lejasdaļu. Pēc 2 dienām sāpes cirkšņos, pēc tam abos vēdera sānos( tur kur apendicīts un pretējā puse) un tagad sāpes palikušas labajā sānā un netaisās pat pāriet...
T* mēru katru dienu. Nu turas pie 37!!! Nekādas antibiotikas tam nepalīdz. 2 dažādi antibiotiku kursi izieti un nekā!!
Par temperatūru..nu man ir izskaidrojums tam - stress! Jo papildus tam man ir VD. Smags dzīves periods šobrīd un ārsts uzstādija diagnozi viegla neiroze un VD . No bezdarbības.. bail iziet no mājas ārā sāna dēļ, no tā arī baidijos, ka nepalieku uz ceľa kā vakar. Rezultātā guļu gultā jo sāna dēļ neko padarīt nevaru.
Es tiešām nesaprotu un esmu izmisumā. Nierakemņi arī tie nevar būt, analīzēm vajadzēja uzrādīt, ka kaut kas ar nierēm nav ok. Nekas neliecina arī par iekaisumiem un trūci...analīzes norāda, ka organisms vesels
Neesmu no Rīgas, uz vēdera sonogrāfiju rinda līdz oktobrim.
Kas tas varētu būt tajā sānā?? Ļoti nogriež man dzīvi šī problēma...
Nezinu vai tas ko maina, bet šobrīd metu nost smēķēšanu. 20 dienas bez cigaretēm. Blakusefekti ir, spiediens neliels krūšu daļā, bijušas arī asas un īslaicīgas sāpes zem ribām ( pat uz ieelpu)
Bet nevar taču būt, ka sāns sāp kā apendicīts no smēķēšanas atmešanas? Neliekas loģiski.
Sāns sāka sāpēt nedēļu pēc atmešanas. Bet pēc straujās kustības..
Nesaprotu..vienkārši izmisums..
Sieviete, 20 gadi, 167 cm, 63 kg
Re: Nesaprašana un izmisums
17.07.2018 21:55
Vai ginekologs ir skatījis? Kad bija pēdējās MR? ārpusdzemdes grūtniecība izslēgta?



Edited 1 time(s). Last edit at 17.07.2018 22:21 by stella_.
Re: Nesaprašana un izmisums
17.07.2018 23:50
Stella_
Jā, ginekologs skatīja teica ka no ginekoloģiskās puses viss ok
iii
Re: Nesaprašana un izmisums
18.07.2018 10:11
Varbūt ka nav greizi nošāvuši, ja limfmezgli pietūkst tad limfātiskā sistēma ir ļoti sliktā stāvoklī. Un sāpēt var arī kaut kas citur kā šājā gadījumā. Varbūt vajag vnk pareizi risināt limfātiskas sistēmas problēmas.
Vēl gan derētu pārbaudīt nātrija līmeni asinīs, var būt deficīts, tāpat arī kālija, magnija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 6?
Ziņa: