Priekšādiņas atdalīšana no dzimumlocekļa (lūdzu palīdziet)

Aizsāka edvinsxx20 

Priekšādiņas atdalīšana no dzimumlocekļa (lūdzu palīdziet)
22.07.2018 18:10
Sveicināti!

Esmu 16 gadus vecs

Man jums jālūdz ieteikumi par to kā iespējams atdalīt priekšādiņu no dzimumlocekļa ja tā ir vēl mazdrusciņ pielipusi kādu
1 cm ap dzimumlocekļa galviņu, priekšādiņa pie galviņas apakšas, mums ar draudzeni sanāca to atdalīt nedaudz iepriekš bija vairāk pielipusi tagad atdalijām uz kādiem 0.5cm, bet kad atdalijās tas nenormāli sāpēja veselu dienu, nākošajā rītā pamodos sāpes vairs nebija tik lielas vispār gandrīz nebija, bet es nevēlētos to pārpalikumu atdalīt tādā pašā veidā kad nenormāli sāp,

vai ir kādi ieteikumi kā varētu priekšādiņu atdalīt efektīvāk un pēc iespējas mazāk sāpēm?

Paldies liels!

Vecums - 16



Edited 3 time(s). Last edit at 23.07.2018 11:30 by edvinsxx20.
Tak ne jau saititi noplesi cerams?
Saitīti nē, bet pašu priekšādiņu ar draudzeni sanāca dabūt nost no dzimumlocekļa galviņas bet vēl tur ir 1cm ap galviņu.
Ar saitīti viss kārtībā
Re: Priekšādiņas atdalīšana no dzimumlocekļa (lūdzu palīdziet)
24.07.2018 01:09
Jāļauj visam notikt dabiskā veidā. Tā var sabojāt puisim visu dzīvi. Kad vaiarāk sāks izdalīties smegma, viss notiks ierastā kārtībā.
Ja puikam nav kas skadrs, tad jāiet pie urologa, nevis pašiem sevi (iespējams) jāsakropļo.
Lai saprāt un prezervatīvs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 25?
Ziņa: