sakroileīts

Aizsāka amaranta 

sakroileīts
06.08.2018 12:11
Labdien. Vēršos pie cilvēkiem kam šī kaite jau bijusi.
Interesētu sāpju lokalizācija. Kurā vietā ir jūtamas sāpes pie šīs diagnozes?
Ar kādiem medikamentiem Jūs noņemat sāpes?

Būšu priecīga par jeb kuru informāciju.
Re: sakroileīts
06.08.2018 12:17
Pie reimatologa.
Re: sakroileīts
06.08.2018 12:20
Pie reimatologa jau būts viņš nekādi nespēj palīdzēt. Jādzerot diclac,taču tas nepalīdz.
Re: sakroileīts
06.08.2018 12:26
Gan jau reimatologs sniedzaarī citas rekomendācijas. Ja nē-jāiet pie cita reimatologa.
iii
Re: sakroileīts
06.08.2018 12:35
Bezjēdzīgi tas viss būtu.. savulaik arī dzēru diclac, lielas devas, diagnoze gan bija drusku cita, bet- tas viss pazuda attīrot organismu, ilgi un pamatīgi.
iii
Re: sakroileīts
06.08.2018 12:37
Pirmajā nedēļā gan palika vēl drusku sliktāk, lasīju ka tas tā ir normāli....
Re: sakroileīts
06.08.2018 12:55
Paldies. Vēl ar vien interesētu cilvēku pieredzes ar šādu diagnozi.
Re: sakroileīts
06.08.2018 21:08
Es neesmu augstas medizglītības persona. Bet nekādi nespēju saparst, ka var runāt ar tukšumu.
Sieviete-vīrietis,zēns? Augums un svars? Arī gadus ir svarīgi zināt.
Nedaudz slimības vēstures. Iemsls?
Tad varētu vispārējus padomus dot.
Vai diagnoze ir 100% pareizi noteikta?
Neticu, ka reimatalogs ieteica dzert tikai Diclac tabletes.
Lai sapratne un miers.
Re: sakroileīts
06.08.2018 21:21
Mazdakteri, pie šis diagnozes ne vecums, ne dzimums svarīgs nav.
Re: sakroileīts
06.08.2018 21:25
Paldies Sabirzas kundze. Bet es esmu pārāk dumjšs un man vajag.:)
Ar vislielāko cieņu
guruguru
Re: sakroileīts
06.08.2018 21:27
Autore raksta- Vēršos pie cilvēkiem kam šī kaite jau bijusi.
Varbūt ka to varētu ievērot? Ka netiek lūgti vispārēji padomi bet pieredze?
Re: sakroileīts
06.08.2018 22:49
Ir daudzi forumi, kas domāti reimatoloģiskiem pacientiem. Te nekā prātīgā nebūs.
Re: sakroileīts
07.08.2018 07:59
Labrīt. Sieviete 25 gadi svars 59 kg augums 1,60 ar kaut ko( precīzi nepateikšu neesmu mērījusies). Kopš janvāra mokos ar jocīgām sāpēm vēdera lejas daļā/cirkšņos. Periodiski paaugstināta temperatūra 37-37.4 no rīta un pa dienu. Vakaros tā parasti nokrītas pat līdz 35. Nogurums,aplikta mēle,dedzinošas mutes sajūta. Ir būts pie entajiem ārstiem,iztērētas milzu naudas summas. Pa šo laiku no stresa esmu nokritusies svarā par 17 kg. Vienīgais kas atklāts visās entajās pārbaudēs -čūlainais kolīts( zarnu iekaisums) dzeru sulfasalazine taču sāpes cirksnī un vēdera lejas daļā citreiz arī mugurā nemazinās. Nespēdama izturēt sāpes un stresu ko rada neziņa veicu magnētisko rezonansi visam ķermenim. Rezonanses slēdziens visās locītavās artrozes pazīmes, Kaulu smadzeņu tūskas pazīmes abās sakroiliakālākās locītavās sacrum pusē,kaulu smadzeņu išēmijas pazīmes,abpusējs sakroileīts,abu gūžas locītavu sinovīts.Ar šo biju pie reimatologa kurš neizrādīja uzticību visa ķermeņa mr slēdzienam un lūdza lai atnesu disku ar izmeklējuma bildēm,viņi paši vēlreiz izvērtēs. Reimatologam nav īsti ticības,jo visas nodotās asins analīzes ir labas,nekur neuzrāda iekaisumu. Pagaidām lika dzert nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus kuri nepalīdz. Pagājušajā nedēļā saņēmu zvanu no reimatologa kurš paziņoja,ka viņu radiologs ir ļoti noslogots un vēl nav paspējis izvērtēt rezonanses bildes,bet radiologs esot uzmetis aci sīkāk nepētot un neko tādu kā minēts visa ķermeņa mr aprakstā neesot redzējis. Tagad nesaprotu kam lai tic, tāda nauda samaksāta par šo visa ķermeņa izmeklējumu,vai tiešām viņš nesniedz patiesu informāciju? Kāpēc man sāp un kā šīs sāpes mazināt?
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 08:25
Spēcīgs organisma piesārņojums, simptomi par to liecina viennozīmīgi. Un nekāds reimatologs tur nepalīdzēs.
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 08:39
Bet tikai organisma attīrīšana.
Re: sakroileīts
07.08.2018 08:41
Vai vari lūdzu pastāstīt savu pieredzi organisma attīrīšanā? Ar ko sāki? Ko lietoji/dzēri? No ka atteicies?
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 08:51
Sāku ar sodu tieši, vispirms sameklējot visu iespējamo informāciju, tad vēl mēnesi lasīju par ūdeņraža pārskābi, pēc tam sāku arī to dzert, sākumā 5 pilienus uz glāzi ūdens, pamazām palielinot devu uz 50 pilieniem, tad- uz 100.Sodu tējkaroti no rīta. Diētu nekādu īpaši vēl neievēroju, jo to bija grūti visu realizēt.. vēlāk vēl pieslēdzu magnija sulfātu- toksīnu izvadīšanai, pārskābi nomainīju uz jodu. Jodu ar c vitamīnu.. varēja jau just daudzus uzlabojumus pie veselības..tā turpināju ilgi..vēlāk esmu izmēģinājis daudzas dabīgās lietas arī, lauru lapas, kurkumu, arī lielākas mikroelementu devas kas veicina toksīnu izvadīšanu... bet to ko jau aprakstīju turpinu vēl tagad, devas mazākas, un ar pauzām, bet turpinu un esmu ļoti gandarīts, viss ir pazudis- visas problēmas, to bija ļoti daudz..
Jā- vēl olīveļļa un zivju eļļa, linsēklas...visai daudz tās eļļas.Tās veicina aknu darbību.
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 08:52
Vēlāk sāku arī ievērot pareizu diētu..
Re: sakroileīts
07.08.2018 09:00
Omg...kāda soda, ja tev nopietns autoimūns process!
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 09:05
Kā reiz visas autoimūnās problēmas arī pazuda, diemžēl ārsti no tā nesaprot pilnīgi neko. Pazuda spēcīga alerģīja, artrīts utt.
Re: sakroileīts
07.08.2018 09:06
Autore, lai veicās:)
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 09:08
Agrāk kad sākās alerģija, palīdzēja tikai zirga devas fenkarola, vesela paciņa tika izdzerta pāris dienās... slikti bija arī no zālēm, bet bez tām arī miru nost..
:D
Re: sakroileīts
07.08.2018 17:07
Dabiskā atlase...
iii
Re: sakroileīts
07.08.2018 21:18
:D Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabiskā atlase...

Jā gan, tieši tā- dabiskā atlase:)
Re: sakroileīts
15.08.2018 10:37
Pie čūlainā kolīta var notikt visādas blakus kaites. Jāārstē pamatslimība- kolīts. Tas gan ir gandrīz neiespējami. Vistingrākā diēta. Labās baktērijas. Izslēgt stresus. Multivitamīnu kursi. Kumelīšu tējas un kumelīšu klizmas.Bat vislabākais meklēt Labu Gastroenterologu.
Autoimūnās slimības ir ļoti smags jautājums.Pamēģiniet arī Calcija glukonāta tabletes ,saskaņojot ar reimatalogu un gastroenterologu.

Savā laikā , kad nebija atklātas zāles pret 12 z. čulām. Man ieteica pirms ēšanas pusglāzi kartupeļu sulas. Vēl var burkānu sulas (svaigas) 3x dienā pirms ēšanas. Nevārītus,notīrītus un labi noskalotus kartupeļus sarīvē uz smalkas rīves un izspiež cuar divkārtīgu marli. Samaisa un lēniem malkiem izdzer.
Lai cerība un veselība.
iii
Re: sakroileīts
15.08.2018 10:52
Visai pareizs ieteikums attiecībā uz to kas jālieto, ar svaigām dārzeņu sulām vien to visu var izārstēt ja dzer daudz un ilgi, tikai vajag dažādību, burkānus nevajag arī ļoti daudz. Bietes, kāposts uc dārzeņi vēl, arī uzlējumi jeb tējas, ne tikai kumelīšu.
iii
Re: sakroileīts
15.08.2018 10:56
Visai laba būtu arī kurkuma, pulveri var vairumā nopirkt samērā lēti, ir mēģināts dienā ap 10 ēdamkarotēm, kas ir stipri vairāk kā iesaka dažādi avoti, efekts ir vidēji spēcīgs. Sanāk arī daudz vienkāršāk nekā daudz sulas spiest, man ar tām ne seviški labi - laiku prasa daudz..
Re: sakroileīts
23.11.2020 20:38
Labdien! Kādas jums tieši bija diagnozes???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 14?
Ziņa: