Svīst kājas

Aizsāka Jauniņais 

Svīst kājas
07.09.2018 08:02
Sveiki, jau kopš sevi atceros, man mežonīgi svīst kājas, vienalga vai iešļūcenēs vai botās. Ir tā, ka uzvelkot jaunus apavus pēc 2/3 dienām sāk smirdēt it kā nedēļu būtu viņās skrējis. Aizgāju pie ģimenes ārsta, man pateica, ka sēnīte neesot un viss kārtībā, neko neieteica, tāpēc vēršos pie Jums. Varbūt ir kādas smēres vai citas zāles, kas novērš pēdu svīšanu?
Re: Svīst kājas
07.09.2018 10:36
Ja lasi angliski, pilns tīmeklis ar padomiem.

Pārliecinies, vai apavi nav sintētiski.

Pat ja ādas, vai tiešām botas vajadzīgas tik siltā laikā? Ir gana daudz citu modernu jauniešu apavu.

Kājas jāmazgā 2x dienā, vari sākt ar mazgāšanu sodas ūdenī. Kā jau teicu -- padomu ir daudz.

Apskaties, ko ēd. Domā vairāk par dārzeņiem, augļiem, nedzer daudz saldināto dzērienu, neēd saldumus un rūpnieciski pārmērīgi apstrādātus produktus lielos daudzumos.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.09.2018 10:37 by Runcene.
iii
Re: Svīst kājas
07.09.2018 10:41
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja lasi angliski, pilns tīmeklis ar padomiem.
>
> Pārliecinies, vai apavi nav sintētiski.
>
> Pat ja ādas, vai tiešām botas vajadzīgas tik
> siltā laikā? Ir gana daudz citu modernu
> jauniešu apavu.
>
> Kājas jāmazgā 2x dienā, vari sākt ar
> mazgāšanu sodas ūdenī. Kā jau teicu -- padomu
> ir daudz.
>
> Apskaties, ko ēd. Domā vairāk par dārzeņiem,
> augļiem, nedzer daudz saldināto dzērienu, neēd
> saldumus un rūpnieciski pārmērīgi
> apstrādātus produktus lielos daudzumos.

Divi pēdējie teikumi ir pat ļoti pareizi, par nesintētiskiem apaviem- nu nezinu kur tādus atrast. Tomēr- ar šiem 2 teikumiem varētu būt vēl par maz..ja nu vienīgi dzer dārzeņu sulas, nevis tikai ēd dārzeņus, daudz dzer, tad efekts būs.
Re: Svīst kājas
07.09.2018 10:45
Šeit ir padomi, kā kopt apavus.

https://www.wikihow.com/Freshen-Smelly-Shoes
Re: Svīst kājas
07.09.2018 10:47
iii

Man vispār nav sintētisku apavu (ja neskaita ādas apavu zoli un 2 pārus krokšu dārzam), bet neko diži nemeklēju.



Edited 2 time(s). Last edit at 07.09.2018 10:48 by Runcene.
iii
Re: Svīst kājas
07.09.2018 10:55
Mana doma bija tā ka vairāk uzsvaru varētu likt uz to kas attīrīs organismu un noņems smaku kajām... man arī tomēr apavi ir sintētiski cik zinu... āda taču tagad maz atrodama un- efekts no adas apaviem nez vai būs baigi liels, sintētiskie materiāli ir labi elpojoši, arī vasarai botas, bet nu tas tā- es neesmu tik zinošs par to.
iii
Re: Svīst kājas
07.09.2018 10:59
Patiesībā par sintētiku labprāt dzirdētu vēl viedokļus, arī par sintētisko termoveļu, ko tie kas lieto ļoti slavē, seviški sportam..
Re: Svīst kājas
07.09.2018 11:20
Sintētika ir ļoti dažāda ar atšķirīgu kvalitāti.
Re: Svīst kājas
10.09.2018 17:59
Jauniem puišiem pastiprināti darbojas visi dziedzeri.Sviedru dziedzeri,. vairogdziedzeri, prostatas, tauku , aizkuņģa.Tas ir proces jaunībai.
Jāparunā ar ģimenes ārstu.
Izvairīties no stresiem. Vasarā nēsāt tika zandeles. Jūras pastaigas, Zilo graudiņu vanniņas rozā krāsā.Pilnvērtīgs miegs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: