Mandeļu krioterapija

Aizsāka Laipa 

iii
Re: Mandeļu krioterapija
11.10.2018 17:27
Jā, nu es lietoju spēcīgas alternatīvās metodes un esmu izārstējis kaut ko... ko ārsti nevarēja..
Te kkas aprakstīts:
http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba

bet kā jau teicu tad tieši atvilnis man nebija.
iii, to arī vēlos noskaidrot. Arī lors noteica - kāpēc tik palielas bedres veidojas .. Mikroorganismi limfā - šī man ir jauna frāze.
iii
Re: Mandeļu krioterapija
11.10.2018 18:04
Es pārsvarā krieviski lasu, te par limfātisko sistēmu:

http://www.likar.info/bolezni-krovi/article-78813-bolezni-limfaticheskoj-sistemy-vidy-simptomy-i-lechenie/

Лимфаденит. Лимфаденит – одно из наиболее распространенных заболеваний лимфатической системы человека. Представляет собой воспалительный процесс в лимфатическом узле, который провоцируется инфекцией, травматическим поражением или абсцессом. Как правило, воспаление лимфоузла при лимфадените сопровождается его увеличением, покраснением кожи и болезненностью. У детей лимфаденит часто возникает при заболеваниях ЛОР-органов. Так, это может быть грипп, хронический тонзиллит, ангина, отит и другие инфекционные болезни (например, дифтерия, скарлатина, паротит и другие). Источник: http://www.likar.info/bolezni-krovi/article-78813-bolezni-limfaticheskoj-sistemy-vidy-simptomy-i-lechenie/ Likar.info

Pievērs uzmanību ka tas ko mana gribēja nosaukt kā lokālu saslimšanu- limfadenīts, te ir vērtēts kā limfātiskās sistēmas slimība. Tā kā jau es to teicu. Un tas avots nav nekāds alternatīvais.
mana
Re: Mandeļu krioterapija
11.10.2018 22:49
Par korkiem mandelu lakunas - korkiem vajag spraugas, kur veidoties un kraties, un infekciju rezultata izvagotas, porozas mandelu virsmas un krokas aiz tam ir ideala vieta, kur viskam kraties un bakterijam, kas rada sliktu elpu, vairoties.

Limfadenits ir saukts par limfatiskas sistemas slimibu, pat ja slims ir viens no tas organiem, ne visa sistema uzreiz. Pec analogijas - urincelu saslimshanas: cistits, nefrits, uretrits uc; gremoshanas sistemas slimibas: gastrits, kolits, enterits uc. Un ta talak pa visam sistemam.
iii
Re: Mandeļu krioterapija
11.10.2018 23:06
Zināma līdzība tur ir- tāds salīdzinājums var būt arī dzīvotspējīgs bet ir arī sirds - asinsvadu slimības, vai ne?
cistits, nefrits, uretrits uc; gremoshanas sistemas slimibas: gastrits, kolits, enterits uc. - tās neaptver visu organismu jo sistēma lokalizējas kādā vietā..
Sirds asinsvadu slimības aptver visu organismu.. Limfātiskā sistēma ir tāda pat , līdzīga asinsvadu sistēmai.
Limfa kustās pa visu organismu, ieplūst asinīs, visi limfmezgli ir saistīti ar limfu un savā starpā..varam taču palasīt ka limfadenītu var izraisīt ļoti dažādas infekcijas...un kas notiks ja tuvākais limfmezgls infekcijas perēklim nestrādās vai tiks izoperēts? Cietīs nākamais vai vairāki..galu galā var saslimt visa sistēma...

Te ir jāsaprot ka vārds sistēma arī tiek lietots atšķirīgās nozīmēs jo piem. imūnsistēma nav sistēma ar konkrētu lokalizāciju.
Bet jā- taisnība ka uzreiz jau visa limfātiskā sistēma nav tik slima pie limfadenīta.
iii
Re: Mandeļu krioterapija
11.10.2018 23:37
Защитная функция лимфатической системы проявляется также в том, что в лимфоузлах отфильтровываются, захватываются и в ряде случаев обезвреживаются инородные частицы, бактерии, остатки разрушенных клеток, различные токсины/c/

http://www.grandars.ru/college/medicina/limfaticheskaya-sistema.html


Limfmezgls aiztur un iznīcina baktērijas un citus patogēnos mikroorganismus kas tajā nonāk ar limfas plūsmu ..bet- kā darīt- tas jāizlemj pašai.
iii
Re: Mandeļu krioterapija
11.10.2018 23:40
Un turpat tālāk:
Нередко накопление токсинов и инфекционных агентов в лимфатическом узле сопровождается его воспалением./C/

Tātad limfmezgla iekaisuma cēlonis ir tieši tas ka limfmezgls dara savu darbu ....Bet procesā tiek pārslogots.
mana
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 11:33
Ai, nu beidz! Pirmais kurss RSU un bus teorija skaidra...
Es padodos - vnk kauns pietaisit Laipas temu ar izklastu, ko vina nemaz netika jautajusi..
iii
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 11:46
Tas ko es rakstu vairāk ir domāts autorei kā atbilde uz postu 17:33
Un tā nav mana problēma kādas muļķības māca RSU.
Kaut ko jau minētu tēmā par gaismas terapiju.
guruguru
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 19:12
mana Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ai, nu beidz! Pirmais kurss RSU un bus teorija
> skaidra...
> Es padodos - vnk kauns pietaisit Laipas temu ar
> izklastu, ko vina nemaz netika jautajusi..

Mana, RSU MF 1. kursā neko tādu nemāca, ne par limfmezgliem ,ne par mandelēm, 1. kursa nodarbību saraksts ir atrodams internetā, tā ka nevajag pasakas stāstīt.
https://www.rsu.lv/TimeTableView/EventView?st_group=5b274a16-e038-e811-9423-005056880714&PlanningPeriod=b2195fdd-bc23-e511-9414-005056880714&Course=1&lang=lv&ViewType=1
mana
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 21:22
Pr orgānu sistēmām anatomijā! Cmon!
guruguru
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 21:47
Nu beidz zaķīt, 1. kursā studenti ir pārslogoti ar latīņu valodu, terminiem - tie visi ir jāiemācās, Tu gribi teikt ka anatomijā vēl apguvi ne tikai pamatus bet arī to kā visas sistēmas strādā? Kā strādā smadzenes, sirds, aknas, kuņa zarnu trakts un viss pārējais? Terminus Tu apguvi anatomijā un to nozīmi, neko vairāk.
guruguru
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 21:49
Redzams cik lekcijas ir anatomijā taču.
mana
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 22:02
Nea, ne par to, kā strādā visas sistēmas - I wish :)) - bet gan, kas viņās ietilpst, ka viena orgāna saslimšana nav kvalificējama tā, ka slima ir visa attiecīgā sistēma. Par to bija kašķis pēdējos pāris postos.
Par terminiem runājot - pareizi būtu nevis gremošanas uc sistēmas saslimšanas, bet gr sist orgānu saslimšanas, tad arī iii nebūtu jākreņķējas.
guruguru
Re: Mandeļu krioterapija
12.10.2018 22:12
Nu redzi- nevis kā tās strādā detalizēti bet- kas tajās ietilpst. Un viss.
Re: Mandeļu krioterapija
23.10.2018 12:21
Pievienojos MANA domām.
Ja mandeles paša kļuvušas par infekcijas perēkli, tad labāk no tām atbrīvoties. Bet te vajag vēl kās speciālista domas uzklausīt. Atvilnis- gastroenterologs.
Imunologs. Bet tie ir dārgi prieki.
Pret atvilni. Gultuas galvgali pacelt par 15 grādiem. Nekad nepārēsties.Biežāk un mazām porcijām. Sevišķi vakarā. B vit kursu.
Par mandelēm jau teicu. Ja infekcijas avots- aizvākt.! Tomēr smalkāk es runātu ja zinātu dzimumu, vecumu augumu un svaru.Cieņā.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 12?
Ziņa: