vai alkoholisms

Aizsāka vj 

vj
vai alkoholisms
16.10.2018 23:06
Vai kāds zinošs cilvēks var man pateikt par šādu jautājumu.
Man radinieks gandrīz katru vakaru lieto stipro alkoholu - viskiju, rumu - un vienā vakarā izdzer 0,3 - 0,5 litrus. Ja nav iedzēris divas vai trīs dienas, kļūst ļoti kašķīgs, viegli aizkaitināms, izsaka indīgas piezīmes. Dzer viens pats, atnākot mājās no darba. Arī ja atnāk vēlu, 23 vai ap pusnakti. Arī tad, ja izdzerts pus litrs stiprā alkohola, šis cilvēks neizskatās un neizklausās iedzēris. Nekadu ārēju dzēruma pazīmju. Iedzēris vienkārši kļūst normāls, mierīgs. Laikam jau izveidojusies tolerance. Alu un vīnu praktiski nelieto, tie esot "limonāde".
Vai šādu situāciju jau var uzskatīt par alkoholismu?
Re: vai alkoholisms
17.10.2018 10:14
Kāda tam nozīme?

Alkoholisms ir diagnoze, bet vai Tev no tās kļūs labāk vai sliktāk? Ko tā mainīs?

Jautājums ir par iesaistīto, kas uzdod šo jautājumu; kā viņu tas ietekmē, kā ietekmē attiecības, kas notiek tuviniekā/cē? Ja nemeklēs atbildes uz šiem jautājumiem, tad drīz var sākties līdzatkarība pašam/ai.
Re: vai alkoholisms
21.10.2018 11:08
Prtotams, ka alkaholisms. Kas vēl cits? Mans padoms, domāt, kā no viņa tikt prom. Tas nav ārstējams.
UN neticiet, ka d teiks, ka es esmu cietsirdīgs.
Katrs izvēlas savu likteni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 22?
Ziņa: