rentgens

Aizsāka Anita R 

Anita R
rentgens
12.11.2018 18:15
Labdien!
Vai kāds var paskaidrot plaušu rentgenu? Daktere tikai parakstīja sanitāro un viss, ar mani pat nerunāja. Man nepatīk pirmais teikums:
Akcentēts, šķiedrains plaušu zīmējums. Vai tas ir norma? man nav nekādu simptomu.
Tālāk itkā viss labi: Asinsvadu zīmējums saglabāts, izmaiņu nav, saknes homogenizētas, sirds, aorts norma, diafragmas kupoli gludi, sīnusi brīvi.
Vai ir kāda problēma? Jāgriežās tālāk?
Kāpēc ir Akcentēts, šķiedrains plaušu zīmējums? Agrāk neko tādu nerakstīja. Pēdējā laikā neslimoju.
iii
Re: rentgens
12.11.2018 20:21
Nav norma, varētu pameklēt cēloni.
Anita R
Re: rentgens
12.11.2018 21:26
ko tas varētu nozīmēt? Nopietni? pārējais itkā viss labi.
iii
Re: rentgens
12.11.2018 21:42
Grūti pateikt ja nav nekādu sūdzību, itkā vajadzētu būt ja būtu nopietnāk..Domāju ka nekas īpašs...
Anita R
Re: rentgens
13.11.2018 08:02
A ko tas vispār nozīmē? Pēc tam tur rakstīts ka perēkļainu un infiltratīvu izmaiņu neredz. Es uztraucos lai nav kas slikts, jo internetā salasījos palika bail un ārste tikai sanitāro parakstija un viss jo tur ie zīmogs, ka perēkļaiu un infiltr. izmaiņu nav. Neviens jau tālāk nerok. Jā simpomu nav. Oktobrī biju tikai saslimusi, kakls sāpēja, balss nebija un temperatūra bija, bet klepus tikai kakla dēļ bija. Tagad viss labi.
iii
Re: rentgens
13.11.2018 09:51
Tad visticamāk ka tas ir no agrākās slimošanas, noteikti nav vēzis vai tuberkuloze, bet ja ir interese tad der pakontrolēt kas notiek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: