Priv ārsts atsaka ārstēt

Aizsāka Elzia 

Elzia
Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 11:26
Hallo,

biju pieārsta, šis mani izmeta no kabineta 10 minūšu laikā, jo mūsu domas atšķīrās par ārstēšanu, laigan pat īsti vēl nebiju sākusi runāt. Tas bija priv ārsts. Vai tā drīkst darīt, atteikt ārstēšanu?
Varbūt var kkur pasūdzēties?

Paldies!
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 11:54
Tā nedrīkst, ar noteikumu, ka pie tā priv. ārsta esi ārstējusies iepriekš, nevis, ka izmet jau pirmajā vizītē. Pirmo vizīti var atteikt, jo nav ārsta - pacienta attiecību.
Savukārt, ja esi bijusi vairākkārt un pēkšņi kādu iemeslu dēļ priv. ārsts nevar turpināt ārstēt, tad tam priv. ārstam savi pacienti būtu jānosūta pie kāda no saviem kolēģiem, kas kompetenti un spējīgi aizvietot (piem. priv. ārsta slimības gadījumā).
Elzia
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 11:59
Tā bija pirmā vizīte. Tas kkur rakstīts noteikumos/likumos, ka pirmajo vizīti var atteikt? Un ja būtu piektā vizīte, tad vairs nevar atteikt?
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:08
Ja izmet jau pirmajā vizītē, tad uzskati, ka Tev ir paveicies, proti, ka priv. ārsts sajuta, ka nevarēs Tev palīdzēt kādu viņam vien zināmu iemeslu dēļ (varbūt pašam veselība streiko un tāpēc viņš izvēlās tikai sev "nekaitīgus" pacientus).
Tas tā, minējums. Jebkurā gadījumā, tā priv. ārsta atteikumu NEUZTVER PERSONĪGI. Mēs nevaram zināt īstos iemeslus.
Uzskati, ka esi ietaupījusi naudu, jo sliktāk būtu, ja izmestu 5 vai citā vizītē. Ej nu pēc tam stāsti visu no jauna kādam citam un atkal maksā. Sanāktu pārmaksāt par vienu un to pašu + laika zaudējums.
Elzia
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:17
Tas iemesls, man liekas bija, ja tu atsakies no ķīmijas tablešu lietošanas, kas tevi indē, vnk oficiālajai medicīnai nav nekādu citu variantu un tur ārsts sajūtas bezspēcīgs, jamie neko paši nelasa, seko kā aitas tikai un vienīgi farmācijas biznesam, bet kkā ar šito ārprātu jācīnās!
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:29
Nezinu. Man nav pieredzes, kad priv. ārsts izraksta medikamentus, tā, ka, visi tādi nav.
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:29
Priekš kam jācīnās ārsta kabinetā? Tas taču bezjēdzīgi, viņam tak maizīte arī jāpelna un vēl sviestiņš...
Nevar tak tā vnk...
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:35
Interesanti, un kāpēc man, pie kam, veseli trīs dažādi priv. ārsti, pie kuriem dzīves laikā esmu bijusi, NEKAD un nevienu ripiņu nav izrakstījuši?
Savādi, ne?
Elzia
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:37
z. pie kādiem ārsiem biji? Kuri ir tie priv ārsti? Kādā jomā?
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 12:43
Gulbis, Briedis un Pīlēna.
Visiem uzvārdi no dzīvnieku pasaules. Vot, pie tādiem arī ejiet. ;)
Elzia
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 13:01
z. tie jau psihoterapeiti un ķirurgs :D
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 13:17
Jā, tie ir psihoterapeiti, bet ar pamatizglītībām medicīnā.
Tie ir ļoti gudri, zinoši ārsti, jo viņi zināja, ka lielākā daļu saslimšanas cēloņi ir ne jau organiskas izcelsmes un tāpēc necīnās ar vai pret simptomiem.
Gulbis, tas ir cits stāsts. Negribu gari izplūst. Pateicoties Gulbim man bija tā iespēja vērot LV psihoterapeitu paaudzes izaugsmi, jo kopā ar Gulbi lasiju psiholoģijas literatūru, lasīju un apsriedām lasīto. Tie bija 90' to g. sākums, kad nebija i-neta. Bija interesanti.
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 13:20
Jā, interesanti- jo ta šie zāles neraksta.....
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 13:20
ko nevis jo.
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 13:36
Ivariņ, savas slimās un greizās projekcijas paturi pie sevis. Ne jau man ir 40 gadu tablešu dzeršanas stāžš.
Tur nav ko vispār runāt...
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:02
Jautājums nebija tev, zive, bet bija retorisks...
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:29
nu protams, Ivaram kārtējā verbālā nesatruēšana

Tu pazvani, Ivariņ, Briedim. Parunājiet kā čoms ar čomu. Pasaki viņam visu, ko domā par mediķiem. Man būtu interesanti uzzināt ta ārta reakciju. ;)))

Rīkojies, Ivariņ, nav ko tukši muldēt...
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:41
Pašai tev nav? Es tak esmu teicis- nebāzies virsū.
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:43
Bet par tēmu runājot- man liekas ka sūdzēšanās neko nevar tur dot.. nav pacientam tāda aizsardzība, lai gan par vizīti naudu vajadzētu atmaksāt un vēl soda naudu iekasēt no ārsta..
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:44
Vienkārši ja ir samaksāts tad tas ir pacienta laiks- stunda vai cik tur.
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:46
Nemurgo, Ivar! Principā, nevinam nekad neuzbažos. Nav man tas raksturīgi. Vnk nevajag dirst, Ivar, ne pa adresi.

Reti derdzīgs tips. Ne velti 40 gadus tabletes rijis. Ne velti!!!
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:48
Atšujies.
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:52
Davai, davai, dirs par kompensācijām. Varētu padomāt, kāds tev ar varu tās tabletes mutē bāza.
Gribēji dzet tabletes, nevis strādāt ar problēmām. Tagad par kompensācijām murgos. Tiešām, stulbs cilvēks.
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:54
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atšujies.


.................
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 14:54
pats atšjies
oioioi
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 15:07
Atkal tā drausmīgā zive!
z.
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 15:36
Ne nu zive briesmīga, ne nu kas tāds.
Vispār nebrīnos, ka augsta līmeņa ārsti nepieņem visus pēc kārtas. Ārsti arī saudzē savus nervus.
slima
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
03.12.2018 16:16
oioioi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atkal tā drausmīgā zive!


Piekrītu!
Elzia
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
04.12.2018 13:43
iii, par konsultāciju nesmaksāju, es jau pēc 5 min biju ārā. Šis pats teica lai nemaksā.

z. var redzēt kur tevi tie ārsti noveduši :D
iii
Re: Priv ārsts atsaka ārstēt
04.12.2018 13:48
Nu- man liekas ka tad neko... ko tad tur var darīt? Nu- es arī lietoju alternatīvās metodes, pat loti labas, bet ārsts jau patiesībā nemaz to nedrīkst...ir sistēma..tur jāmeklē kaut kā privāti, jālasa, bet viņs nemaz tā nedrīkst ieteikt to kas nav apstiprināts... vispār jau ārsts mūsdienās nemaz nav ārsts...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: