temperatūra

Posted by Mammucis 

Mammucis
temperatūra
December 03, 2018 09:27PM
Labvakar!
Sakiet lūdzu vai pusaudzei vakaros temperatūru 37,1 - 37,2, 37,2 ir ļoti reti, pārsvarā 37,1 var uzskatīt par normālu? Nekādu simptomu nav, ir aktīva. Pa dienu temperatūra ir līdz 37,0 tikai vakaros paceļas. Saka, ka jūtas labi. Ārsts neko nesaka, es uztraucos, jo temperatūra veselam cilvēkam jābūt līdz 37, ja augstāk tad kaut kas nav labi, bet kas?
Mammucis
Re: temperatūra
December 03, 2018 09:29PM
Tas ilgst jau kādu laiku apmēram 6 mēn.
iii
Re: temperatūra
December 03, 2018 09:40PM
Nē, nav normāli, ārsts slikti ārstē. Ir jāmeklē cēlonis, tāds ir pilnīgi noteikti.
iii
Re: temperatūra
December 03, 2018 10:48PM
Cēlonis varētu būt sodas trūkums organismā.
Mammucis
Re: temperatūra
December 04, 2018 09:34PM
Tas nevar būt saistīts ar ciklu? bija arī dienas kad visu laiku bija normāla temperatūra. Tagad ir otra puse.
Kā sodas trūkumu novērst? Dzert sodu?
Re: temperatūra
December 04, 2018 09:36PM
Jūs ārstēsiet savu bērnu ar sodu, jo kāds frīks forumā to ieteica? Nopietni?
iii
Re: temperatūra
December 04, 2018 10:12PM
Tas ir spams, man liekas ka zive atkal ir spamojusi, es 22:48 nerakstīju.
iii
Re: temperatūra
December 04, 2018 10:13PM
Ir te tāda persona kas piegāna visu forumu.
iii
Re: temperatūra
December 04, 2018 10:15PM
Vajag papētīt- ar ko tas var būt saistīts. Man to ir grūtāk pateikt, var būt.
iii
Re: temperatūra
December 04, 2018 10:19PM
Pārsvarā tas varētu būt vāji ritošs iekaisums, kas var neietekmēt analīzes. Alternatīvās metodes palīdz labi, bet var meklēt arī pie ārsta- varbūt kaut ko var atrast..
z.
Re: temperatūra
December 04, 2018 11:16PM
Kārtējais Ivara murgojums. K Ā R T Ē J A I S

Es pati bieži tiku klonēta, par ko Ivars nevar nebūt informēts.
Šitas tipiņš, Ivars, ir skandālists, aplemotājs un vispār, slims cilvēks.

Ivar, tu neesi manā uzmanības centrā ne šoduen, ne vakar, ne gadu atpakaļ, ne jebkad citrkārt.
Iekal to savās smadzeņu krokās uz mūžū mūžiem!!!

Tu uzjautā Runcenei. Viņa ir moderatore un man viņa nav pazīstama. Noskaidro, vispirms, pirms savus murgus izplatīt!

Tu, man, Ivar, maksāsi kompensāciju, ja nepārstāsi savos murgos pīt iekšā mani! Saprati?

Tiešām, nenormāls ir šitas tēvinš, Ivars. Naturāli, Ivar, atrausies, ja manu niku vēl pieminēsi!

Moderatore - esi lūgta fiksēt pārkāpējus, vai arī novāciet šāda tipa forumu!!!

zive /nelaimīga, ka jebkad jebko ierakstījusi biju/

Psihopātam Ivaram diena nebūs diena, ne nemēģinās kāda virzienā sava slimā suņa murgus piedēvēt.
iii
Re: temperatūra
December 04, 2018 11:41PM
Diemžēl tā šeit dari parasti tu.
z.
Re: temperatūra
December 04, 2018 11:47PM
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Diemžēl tā šeit dari parasti tu.




Konkrēti, es daru??? Kādā sakarā man kas tāds būtu jādara??? Kur ir kaut viens pierādījums???????????

Kāpēc tieši es PIESAUCU MODERATORU??? Kur loģika???

Kādēļ man tā būtu jādara???????????????

Kā Tu, Ivar, vispār atļaujies savos mugros pīt iekšā mani, cilvēku, kurš nevienu nav klonējis ??????

Uzņemies atbildību, Ivar!!!
mana
Re: temperatūra
December 05, 2018 10:03AM
Mammuci – jā, var būt saistīts ar ciklu. Nedēļās pēc ovulācijas līdz MR ceļas progesterona līmenis un tas var paaugstināt ķermeņa temperatūru vismaz par 0,5 grādiem.
Man pašai šīs ir visai izteikti un ziemā tas ir pilnīgs murgs – auksti :(
Re: temperatūra
December 06, 2018 05:11PM
Piekrītu pilnīgi. Ja nav citu sūdzību un analīzes normas robežās, tad ,cerēsim, vis ok.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.