Veģetàrisms

Aizsāka Nsssss 

Veģetàrisms
08.12.2018 20:25
Sveiki.ir tà.ka 2 mène§us nelietoju gaļu un tàs subproduktus.varu nosaukt sevi par veģetàrieti.bet neesmu tipiska.jo...tas nav kults.bet gan slikta dù§a no tàs smarźas.gar§as.izskata.struktùras. Esmu mèģinàjusi èst.bet "rauj uz aug§u". Es pat jutu svaigas gaļas smaku uz draudzenes rokàm..man bij slikti..jautàju vai viña kko màjàs taisijusi gaļu.viña teica jà.bet gumijas cimdos! Tà.ka sajutu to pat tàpat! Neesmu mèģiàjusi..dro§i ka nevaru arì sagatavot gaļu. Man aizdoma.ka tie§i jèlas gaļas smaka nepatìk. Vai tas nevar noràdìt uz kàdu saslim§anu.jo man tà nebij.
38
Re: Veģetàrisms
09.12.2018 22:31
Viens no kuņģa vēža simptomiem tas var būt, taču, pēc rakstības stila spriežot, jūs esat visai jauna vēl, tādēļ par to nebūtu jādomā.
Re: Veģetàrisms
09.12.2018 22:38
Klausieties cilvèki..kà varat spriet pèc rakstibas stila??? Tas ko uzrakstìjàt nebùt neizsaka.ka pats/pati esat nobriedu§à vecumà. Tas izsaka ko citu...bet ne man Jùs audzinàt dzìvot
iii
Re: Veģetàrisms
10.12.2018 10:09
Var norādīt uz dzelzs vai cinka deficītu jo var būt izmainīta garšas vai ožas sajūta.
Re: Veģetàrisms
16.12.2018 17:36
Ir jākonsultējas ar gastroenterologu. Noteikti un steidzīgi. Ja tie neko neatrod, tad jāiet pie psihiatra. Palīdzēs.
Cieņā.
Jautāju
Re: Veģetàrisms
16.12.2018 17:59
Madakteri1, tu esi idiots?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 24?
Ziņa: