Cik bieži?

Aizsāka Sieviete ap 50 

Sieviete ap 50
Cik bieži?
09.12.2018 12:22
Cik biežam seksam jābūt starp vīrieti un sievieti 50 gados? Vai reize 2-3 mēnešos skaitās ok? Šo tēmu, protams apspriežu arī ar otru pusi,taču pretī saņemu atbildi-nogurums. Uzskatu,ka šāda situācija nav normāla. tas velkas jau vismaz divu gadu garumā.Pie ārsta cilvēks neiet, jo neuzskata,ka viņam tā ir problēma, taču es palieku kašķīga. Ir bijuši piedāvājumi mani apmierināt ar roku, bet cik tad var? Es gribu normālu seksu.
Re: Cik bieži?
10.12.2018 22:08
Ej pie psihoterapeita un izdomā, ko Tu gribi. Ja abi sekso 5x dienā un abiem ir labi, tad ir ok. Ja abi vispār nesekso un abiem ir labi, arī ir ok. Un viss pārējais pa vidu.

Bet nu vrb ir vērts vispirms painteresēties, kas cilvēkam kaišs. Var būt kaut kādas erekcijas problēmas, bet viņš neko ar tām nedarīs, ja viņu sāks spaidīt.
Re: Cik bieži?
16.12.2018 17:34
Piekrītu
Ja vīrietim 50 , tad jāskatās uz prostatas problēmām. Kašķīgums nekad nav veicinājis īrieti uz sexu.
Vīrietim tas ir goda jautājums.Visādi mājieni tikai vēl vairāk tracina . Vajag vainu meklēt sevī nevis vīrietī.
Konsultēties pie seksologa,Protams pēc vīrieša konsultācijas pie urologa.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 19?
Ziņa: