Svara zudums / Gāzes

Aizsāka dmitrijs 

Svara zudums / Gāzes
09.12.2018 20:40
Labdien,

Aptuveni jau divus gadus nomoka vēdera pūšanās. Pareizāk sakot nevis diskamforts no pūšanās, bet ir pastāvīgās gāzes ar ļoti nepatīkamu smaku.
Jau diezgan ilgu laiku ir pastavīgs nogurums un bezspēks.
Gandrīz gadu atpakaļ svēru 76 kg, svars sāka iet uz leju. Ēdienkarti nemainīju, sportot turpināju, šobrīd jau svars nokrities līdz 63. Augums - 185cm , 37 gadi . Ar sportu reāli nav spēka nodarboties. Sausa āda, naktī slāpes (ūdeni dienā lietoju pietiekami). Produktus, kuros ir cukurs, raugs, milti esmu izslēdzis. Probiotiķus esmu mēģinājis lietot, nelīdz. Aptetīte vienmēr nereāli liela. Ēdu vismas 4x dienā, bet svars tik uz leju.
Rokot internetu sapratu, ka simptomi ļoti līdzīgi pankreatītam, sāku dzert Mezym itkā pirmās dienas gāzes palika mazāk arī vēdera izeja strukturētāka, bet tagad atkal tās metān gāzes ik pēc 30 min...Un pie pankreatīta esot vēdera sāpes vairāk kreisajā pusē, kuras man nav.
Brīžiem (dažas reizes mēnesī) nelielas sāpes labajā paribē. Tas jau piecus gadus. Jau toreiz pārbaudīja man visu no A-Z sakarā ar tām sāpēm, bet neko neatrada. Divus gadus atpakaļ uztaisīju magnētisko rezonansi vēdera dobumam - arī viss kārtībā. Atkal spriedums - veģitatīvā distonija.
Ak jā, vēl pēdējā pusgada laikā bieži galvas sāpes un slikta dūša. Man šķiet, ka reāla saindēšanās, kau arī ģim.ārste norakstīja uz saspringtiem kakla muskuļiem.
Pēdējās trīs analīzēs trombocīti iet uz leju. jau 114 ; Vēl citi rādījumi nav normas robežās: Alfa amilāze - 113; Ketoni 1.5 ; Urobilinogēns - 17; Bilirubīns- 17; Nitrītu tests - Pozitīvs; Olbaltums - 0.25;
Normas robežās: Insulīns, C peptīds, glikoze plazmā, homoglobīns, u.c.
Rīt meklēšu gastroenteralogu pie kura pierakstīties, bet noteikti, ka uzreiz netikšu.
Varbūt ir kādi ieteikumi?
iii
Re: Svara zudums / Gāzes
09.12.2018 21:05
Ļoti piesārņots organisms. Daudz toksīnu...iespējams ka ļoti trūkst nepiesātinātās taukskābes dēļ kā aknas nestrādā normāli.
Aknu ràdìtàji norma? Asat.alat
Re: Svara zudums / Gāzes
09.12.2018 22:19
Pēdējo reizi ASAT, ALAT tika nodoti 3 mēn atpakaļ. Tad un arī iepriekš bija normā.
Gastroenterologs un domàjams proktologs. Hepatìti pàrbaudìti?
Re: Svara zudums / Gāzes
09.12.2018 23:04
Nsssss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gastroenterologs un domàjams proktologs.
> Hepatìti pàrbaudìti?

Ko proktologs varētu izmeklēt? Taisno, resno zarnu?
Hepatīti nav pārbaudīti. Kāds ir izmeklējuma kods gulbjos?
Re: Svara zudums / Gāzes
11.12.2018 20:34
Biju stradiņos pie gastroenteraloga Evalds Ostrovskis.
Bez nosūtījuma par pilnu maksu. Nosēdēju 50min rindā, kaut arī biju pierakstīts uz konkrētu laiku. Beigās šis nāk lēnā garā uz savu kabinetu un tur vēl 10min viens nosēž..bet nu labi, tas tā. Pats bēdīgākais, ka sēdēju un jutos daudz gudrāks par viņu. Šis uz maniem jautājumiem sāk meklēt atbildes googlā...pilnīgs PIiiiii. Par ko 25eur samaksāju tā arī nesapratu.
Pierakstījos pie cita privātajā klīnikā.
Гуру
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 06:12
Vajag patīrīt organismu ar sodu.
iii
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 09:51
Vērtīga vizīte pie ārsta:))) Jā, guru pareizi saka....
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 20:31
Šķiet, ka šoreiz tiku pie laba gastroenteraloga. Vismaz pagaidām tā izskatās.
Nozīmēja kolonoskopiju, un izmeklējumus uz pankreātisko elastāzi fēcēs un celiakiju.

Baigo sodas kursu neesmu taisījis, pārāk pretrunīga info par to visu ir, bet dažas reizes nedēļā no rītiem tukšā dūšā iedzeru glāzi ar sodas ūdeni (iepriekš ar verdošu ūdeni aplietu). Iepriekš (mēneša garumā) dzēru no rītiem citrona ūdeni, bet tad salasījos, ka pankreatīta gadījuma tas tikai kaitē un pārstāju.
iii
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 21:09
Nav pretrunīgi, tikai melus izplata mediķi, es to daru 5 gadus.
iii
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 21:11
Un pirms sākt, es to jautājumu ļoti rūpīgi izpētīju, un nekad neesmu nožēlojis ka sāku...tikai- tur vajag pilnu pasākumu kompleksu, ne tikai sodu.
iii
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 21:14
Tas ārsts neko neizārstēs, kad to sapratīsi, tad atceries ko saku.
Re: Svara zudums / Gāzes
12.12.2018 22:31
Galvenais, lai atrod ko ārstēt...

Tas sodas jautājums jau sen interesē un esmu daudz informācijas/video iepazinis, un cik sapratu, tad ne visiem tas der. Pie attiecīgām slimībām un veselības stavokļa var arī cilvēkam kaitēt...
Kas tieši Tevi pārliecināja? Kads ir pilns pasākuma komplekss? Norādes uz info...!?
raksts
Re: Svara zudums / Gāzes
13.12.2018 01:08
https://dieviete.lv/jaunie-raksti/49848-zinatnieki-citrons-un-dzerama-soda-ir-specigs-arstnieciskais-maisijums/
Re: Svara zudums / Gāzes
20.12.2018 22:21
Biju uz augšējo un apakšējo kolonoskopiju. Pēc pārbaudes dakteris teica, ka izskatās tīri labi. Slēdzienā: Kardijas mazspēja ar gastroezafogēla refluksa pazīmēm. Gastropātija.
Uztaisīja mikroskopiju tievai, resnai zarnai un kuņģim.Šodien atnāca rezultāti - viss normās. Vienīgais pie resnās zarnas - gļotādas fragmenti ar mērenu tūsku stromā. Tas laikam ir OK.
Cik noprotu tad arī celiakijas nav.

Tagad gaidu rezultātus uz pankreātisko elastāzi fēcēs. Un janv. vidū esmu pierakstīts pie hemataloga. Kad būs šie rezultāti došos atkal pie gastroenteraloga.

Ļoti nepatīk slāpes naktī/no rīta.
Varbūt ir kādi komentāri?
iii
Re: Svara zudums / Gāzes
21.12.2018 00:58
Jā, ir.Tas viss ir bezjēdzīgi ko Tu dari un rezultāta tur nekāda nebūs. Iespējams ka cukura diabēts arī...
Re: Svara zudums / Gāzes
21.12.2018 10:08
Cukura līmenis ir pārbaudīts?
slepenā medicīna
Re: Svara zudums / Gāzes
22.12.2018 03:00
Jādzer soda!!!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 18?
Ziņa: