kas ar mani notiek
19.12.2018 17:40
Labdien, shis ir izmisigs paliga sauciens.... esmu sieviete 40 g, augums 170, svars 58 kg... Biju pie gimenes arsta jo slikti jutos, bija ausu infekcijas 2x pec kartas. pec vairakiem antibiotiku kursiem , tapat nejutos labi, aizgaju atpakal pie arsta un veicot izmeklejumus konstateja , ka man ir saspringti kakla muskuli, uzreiz pateica ka taa ir osteohondroze un jaiet pie masazista. AIZGAJU , UN TAD SAKAS... Tirpona, skudrinas pa visu kermeni dulla galva.ir pagajis jau menesis , jutos loti slikti, rokas tirpst kad saliecu vinas elkonos, laba kaja kluvusi slinka. Sodien biju uz MR kakla dalai, jagaida atbilde, man ir tads stress un bailes no iznakuma. Tapec griezos pie jums, varbut ir kadas nojautas kas ar mani var but noticis.Paldies
Re: kas ar mani notiek
19.12.2018 17:53
Apmeklējiet neirologu.
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 11:49
Neirologs konstatēja izdegšanas sindromu. Es gluži nepiekrītu diagnozei, šaubas māc. Kur vēl varētu griezties pēc palīdzības?
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 11:51
Magnētiskā rezonanse kakla daļā bez izmaiņām, viss kārtībā
Pilnīgas
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 13:13
Muļķības tiek ieteiktas, vajag dabīgās atveseļošanas metodes.
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 13:36
Kadas tas butu? man jau ir ieteikts sportot, peldet, izguleties... Mani moka bezmiegs, elpas trukums un sirds parsitieni, tas viss paradijas burtiski 3 nedelas atpakal, murgs kaut kads. Regulari eju pastaigat svaiga gaisa, rosos pa maju, nedelas nogales uz baseinu. ko vel man darit, nevaru tikt lauka no shi purva...
Ego27
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 16:18
Izskatas pec veģetatīvās distonijas
z.ive
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 19:37
Labs vakars, pēc ilgākiem laikiem.
Pēc apraksta izskatās, ka panikas lēkmes. Krievu valodu saproti?
Es te vakar, kaut kādus guru meklējot, noskatījos kādas krievu meitenes stāstu, cik tas ir mokoši, ja moka panikas lēkmes un neviens nesaprot.
Te video:
https://www.youtube.com/watch?v=PTA03kU2uQg&t=1814s
z.ive
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 19:41
p.s. man arī dzīvē bija bijušas panikas lēkmes... tikai es kaut kā neieciklējos... un tad jau panikas lēkme, pat, ja uznāca, bija vāja.
Bet pirmās panikas lēkmes - o-ļa-ļaaa, arī jutos katastrofāli, bet tas bija sen un ta vairs nav patiesība.
Re: kas ar mani notiek
15.01.2019 20:01
Paldies, krieviski saprotu apskatīšos.
Re: kas ar mani notiek
16.01.2019 00:39
agne19 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies, krieviski saprotu apskatīšos.


Varbūt apmeklēt psihoterapeitu un mēģināt rast atbildi tur? Varbūt kombinēt ar ad? Murgs kaut kāds, nekad nedomāju, ka man kaut kas tāds varētu notikt
z.ive
Re: kas ar mani notiek
16.01.2019 10:12
> Varbūt apmeklēt psihoterapeitu un mēģināt
> rast atbildi tur? Varbūt kombinēt ar ad? Murgs
> kaut kāds, nekad nedomāju, ka man kaut kas tāds
> varētu notikt

___________________________________________

Psihoterapija noteikti nekaitētu. Speciālistu, pie kura/s vērsties, to gan nemācēšu ieteikt.
Dažādi speciālisti strādā ar dažādām metodēm. Man personīgi no metodēm vistuvākā ir POA (psihoorganiskā analīze).
Dzert vai nedzert AD - nezinu. Neko kaitīgu AD nesaskatu, var padzert... pie tiem vismaz nerodas pierašana / atkarība.
Jebkurā gadījumā, vienatnē, bez terapijas, arī var tikt galā, bet tas var būt sāpīgāk, grūtāk un ilgāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 9?
Ziņa: