Dermatologa apmeklējums

Posted by Lāsma123 

Lāsma123
Dermatologa apmeklējums
December 21, 2018 01:50AM
Sveiki! Iespējams, ka muļķīgs jautājums, bet tomēr sirdsmieram jāuzdod.
Vai pie dermatologa iespējams arī saķert kādu lipīgu slimību?
Lieta tāda, ka šobrīd ir grūtniecības 3.trimestris un viena dzimumzīme palikusi jūtīga. Sirdsmieram gribu parādīt dermatologam, taču uztraucos, vai darot to līdz dzemdībām nevar pieķert klāt kādu slimību, kas varētu kaitēt mazulim. Pie dermatologa taču iet arī ar lipīgām slimībām? Vai bažām nav pamata un ievērojot elementāru higiēnu šāda inficēšanās ir maziespējama?
Vai pie dermatologa iet arī ar tādām slimībām kā masaliņas un vējbakas, vai maz ticams? Potējusies esmu, taču antivielas nav pārbaudītas un lieku risku negribas...
Re: Dermatologa apmeklējums
December 22, 2018 01:07AM
Vējbaku, hepatīta C, HIV, tuberkulozes, kašķa pacientus var sastapt arī autobusā, veikalā, tirgū, uz ielas.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.