temperatura , klepus , sapes krutis , kad stress paātrināta sirdsdarbiba

Aizsāka Jānis185830 

Labvakar! esmu 18 gadus jauns , 184 cm , 76 kg , ir tada lieta ka bieži ir temperatura un + sapes krutis kad ieelpo dziļu elpu , es strādāju kur ir diezgan vēss , un man ir no 19:30-20:00 jaskrien ārā un ātri jātīra skaidas , kura laika ļoti saelpojos un nosvīstu un tad atakaļ 0 grados , man temperatura parasti paradas uz nakti , nekad pa dienu nav , un kad pieceļos es jutos atkal labi , bet man traucē tas sapes krūškurvī pie dzilas ieelpas . un pakapeniski attistas klepus , kad esmu majas man viss ir ideali ! bet darba noguris , lauž kaulus , un reizem sāpes galva kad pieliecos es domaju tas no temperaturas , paldies par atbildi..un kad ir temperatura es satraucos sadomajos driz miršu utt.. tad ir panika un sirds lēkā , p.s man ir veģitatīvā distonija , lietoju zales , pargaja , bet nu atkal paradas bezmiegs uc.. velreiz paldies atbildētājam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: