kolonoskopijas biopsija

Aizsāka Dana Saicane 

Labdien!. vai varētu lūdzu iztulkot kolonoskopijai biopsijas rezultātu?
1. izmeklētā materiāla tievās zarnas gļotādas fragmenti ar saglabātu arhiktektūru, ar bārkstiņu
kriptu attiecību pārsvarā 3:1, vietām 2:1 un 1:1- gļotādā mērena difūza leikolimfocitāra un makrofagāla infiltrācija.
limfoīdie sakopojumi, kā arī limfoīdas folikulas
2. resnās zarnas gļotādas fragmenti ar saglabātu arhiktetūru- gļotādā tūska, mērena difūza limfocitāra un makrofagāla
infiltrācija ar mēreni daudzumā eozinofilo un neitrofilo leikocītu klātbūtni
3. resnās zarnas gļotadas bioptāti ar retu, atsevišku kriptu distorsiju, gļotādā tska, mērena difūza limfocitārA ar nedaudz neitrofilo
un eozinofilo leikocītu klatbutni, vietam limfociti kriptu epitelija.
4. resnas zarnas glotadas bioptati ar retu atsevisku kritu distorsiju, glotada
tuska, merena limfocitara un makrofagala infiltracija, viena no bioptatiem glotada limfoids sakopojums, otra bioptata glotada vizualize limfoidu folikulu.

varetu ludzu pateikt kas ta isti pa diagnozi? vai ir nepieciesams man iet pie kada arsta vel? simptomi man ir diezgan nepatikami.
visu laiku caureja- bet ieksa tadas sapes ka nevar pakakat. caurejas laika nevar iziet veders. bet taja laika kad iziet veders- slikta dusa un baigie drebuli nak virrsu plus nespeks.
bija reizes kad vedera izeja ir ar asinim- bet nepieversu tam uzmanibu
sodien bija glotas ar tumsam asinim. ta likas vismaz.es jau daudz nepetu. bet ir sapes vedera. kreisais sans sap- ap nabu biezi- akla zarna izopereta
butu pateiciga ja dotu padomu ka man rikoties. paldies.
Re: kolonoskopijas biopsija
18.01.2019 20:35
Gastroenterologs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 24?
Ziņa: