Varat izskaidrot.

Aizsāka muxx 

Varat izskaidrot.
08.02.2019 12:35
Biju uz augšējo edoskopiju.

Barības vads bez izmaiņām. Kardija vaļīga.
Kuņģa tonuss normāls. Gļotezers paliels, satur žulti. Gļotāda sārta, antrumā raiba.
Bulbus duodeni gļotāda sārta, lumēnā žults. Apskates laikā izteikti atviļņi ar žulti.

Slēdziens:
Kardijas nenoslēgšanās.
Antrālā gastropatija.
Izteikta duodeno-gastrāls žults reflukss.

Varat kāds izkaidrot saprotāmā valodā, par slēdzienu, biju pie ģimenes ārsta, neko arī nepaskaidroja, lika turpināt dzert omeprazole grindex 20mg, divas reizes dienā, un vēl Motilium 10mg pirms ēšanas. Bet cik ilgi jadzer neko nepateica. Un citas zales neizrakstīja. Šis žales jau nedēļu pirms kobras sāku dzert, un tagad tas pašas jaturpina.
Re: Varat izskaidrot.
11.02.2019 09:53
Tiešam neviens nezin?
Vienigo, ko saprotu ir Kardijas nenoslēgšanās.
Bet kas ir?
Antrālā gastropatija.
Izteikta duodeno-gastrāls žults reflukss.
Re: Varat izskaidrot.
12.02.2019 15:09
Ģimenes ārsts.
Re: Varat izskaidrot.
15.02.2019 17:05
Dzimums, vecums ,augums,svars?????
Vai ir atklāta heikobaktērija, tas būtu galvenais jautājums.
Cieņā.
Re: Varat izskaidrot.
16.02.2019 18:23
Vīrietis, 24 gadi, 176cm, 72kg.
Cik noprotu helikobaktērija netika pārbaudīta, jo uz lapas nekas nav par to rakstīts.
Vienīgi ir šads teikums, Biopsijas:2-no antruma(nr.108)



Edited 1 time(s). Last edit at 16.02.2019 18:30 by muxx.
Re: Varat izskaidrot.
16.02.2019 18:57
Es jau biju nākošajā dienā pie ģimenes ārsta, iedevu to lapu ar slēdzienu, viņa pateica, nu tas ir tas par ko runājām pirms kobras un viss, teica lai dzeru tas zāles ko izrakstīja jau pirms kobras, motilium un omeprazole.
Bet nepaskaidroja neko par slēdzienu, ne arī par zālēm cik ilgi man viņas dzert abas, cik dzirdēts tad motilium nav domāts ilgstoši, bet jau sāku otro iepakojumu, pirmās 30 izdzertas jau.
Re: Varat izskaidrot.
16.02.2019 18:58
Sabzira Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ģimenes ārsts.


Es jau biju nākošajā dienā pie ģimenes ārsta, iedevu to lapu ar slēdzienu, viņa pateica, nu tas ir tas par ko runājām pirms kobras un viss, teica lai dzeru tas zāles ko izrakstīja jau pirms kobras, motilium un omeprazole.
Bet nepaskaidroja neko par slēdzienu, ne arī par zālēm cik ilgi man viņas dzert abas, cik dzirdēts tad motilium nav domāts ilgstoši, bet jau sāku otro iepakojumu, pirmās 30 izdzertas jau.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 20?
Ziņa: