Neeksistējoša dzimumdzīve, prostatas vēzis

Aizsāka Pipars 

Sveiki.
Izlasiju internetā un nedaudz nošokējos, ka katrs desmitais vīrietis slimo ar prostatas vēzi.
Kaut arī sportoju un cenšos daudz maz veselīgi ēst, tomēr man ir, cik saprotams no interneta, lielākais mīnuss - dzimumdzīves pilnīgs trūkums. (Neesmu gejs, problēma- Sociofobija).
Kā var izvairīties? Gadi 26
Paldies
Kulakā vai tad nerauj?
Soda jādzer. Man no zālēm vairs nestāv, tāpēc esam līdzīgā situācijā.
Es dzeru veļas pulveri, ir labi:DDD
Bet prostatai vajag masāžiņu, ar pirkstu dibenā. Varu palīdzēt uztaisīt:D
guru1, nu internetā jau rakstīts ir tieši par dzimumdzīvi.
Tas jau nav gluži viens un tas pats.
Nav tas pats no cita aspekta.
Man prostatas masāžu nevajag, es rajonā piestrādāju par gaili un ir labi.
Nē, nē, vajag gan, ar pirkstu dibenā un kārtīgi izmasēt.
Pie manis nebūs dārgi.
Es dodu priekšroku locekļiem.
Locekļiem labāk caurumu dot:D
To es arī daru.
Zive laikam sarunājas ar sevi.
Aptrakusi tā zive.
debīliem izdzimteņiem visur rādās zive
Nerādās, te visu raksta zive.
muļķības, visu šite sarakstījusi aha, mele aptaurētā
xaxaxa laikam ir vēl viens zives niks.
protams, visur zive, kur neskaties, tur visur zive :D
Jā un viņa zog arī manu niku
baigi viņai vajag sūda niku
trulimā ir tavs, aha spēks un tam tur būs palikt :D
Re: Neeksistējoša dzimumdzīve, prostatas vēzis
15.02.2019 16:54
Prosta ir no pusdaiviņām salikts apaļš (gandrīz) veidojums. Tai ir vairākas funkcijas. Viņa nepārtraukti ražo sēklas šķidrumu, kas atbilst spermatozoīdu vajadzībām. Dziedzeris ir pakļauts veģetatīvai nervu sistēmi un nepakļaujas mūsu gribai. Kad sēklas pūslītis ir piepildījies sākas nepārvarama vēlme to iztukšot.(masturbācija, nakts polūcijas vai dzimumkontakts) Aizture (staze) var veicināt šī orgāna iekaisumu. Iekasaimu var veicināt cieši nospiedoša apakšveļa un bikses. Sedošs darbs.Nav labi sēde't uz aukstām virsmām ,akmeņi,grānīts .
Prostatas dziedzeris izdala arī smērvielu (lubrikantu) Tas domāts ne tikai slīdes uzlabošanai bet arī priekšādinās pasargāšanai no urīna kairinošās ietekmes,mikroplaisām izsutumiem,kas veicina infekcijas iekļušanu priekšādiņā. Prostatas iekaisumu var veicināt cistīti,kolīti, nieru saslimšanas. Prostatas sfinkteri nodrošina no patvaļīgas ūrīna noplūdes.To ir divi.Tāpēc uz rīta pusi puišiem var novērot nelielu rīta erekciju.
Reiz iekļuvusi infekcija prostatā vairs nav no turienes izdzenama.
Seit sākas cīņa pret adenomu un ļaundabīgo audzēju. Kā zināms, audzēji mīl iekaisīgas vietas.
Ej prom no šī foruma, zive, tu riebīgā slimnieku gānītāja!
alla, esat lūgta vispirms noskaidrot, kas ir tas aptaurētais pokemons, kas rakstīja ar niku zive

man aizdoma, ka tā bijāt jūs vai aha, pretīgā pretekle
Atkal zive visu forumu piecūkojusi!
Dzerot vitamīnus, esmu izārstējies no dzimumdzīves.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: