Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres

Aizsāka Laimiite 

Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres
21.02.2019 09:14
Sveiki. Man ir problēma, kurai pagaidām nevaru rast risinājumu/ atbildi. Šobrīd ir strupceļa sajūta.
Man izdalās smakojošs, lipīgs šķidrums no ānālās atveres. Esmu veikusi arī kolonoskopiju, pataloğiju nav. Biju pie proktologa, arī nekāda izskaidrojuma.
Esmu bijusi arī pie uraloga...
Un vai tas varētu būt saistīts ar to, ka pilinu pēc čurāšanas? Urīna smaka ir diezgan izteikta.
Prasu vai tas ir saistīts tāpēc, ka varbūt zarna iekaisusi ir uzpūtusies un spiež uz urīnpūsli, tāpēc pilēšana pēc mikcijas varbūt?
Ļoti ceru uz jūsu atsaucību, kas man varētu palīdzēt atrisināt radušos problēmu :)
Man pa visiem galiem tek.:)
Re: Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres
28.02.2019 22:28
Iedzimts ir iedzimts. Man ir ārpus normas. Ja Tev tāpat ir, kā Tu uzturies starp cilvēkiem?! Jo smaka ir izteigta! Un apkārtējie tak to jūt- darbā, jebkur.
Re: Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres
20.03.2019 21:54
Jāiet pie gastroenterologa vai vismaz protologa. Iepriekš klizmu, nelielu.
Par sevi lūdzu. Vecums, augums, svars dzimums. Ēšanas paradumi?Asas vielas, kečupi, sinepes? pipari, sālīti ēdieni?
Lai veicas.
Re: Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres
25.04.2019 13:26
Esmu bijusi pie proktologa. Kā arī veikusi kolonoskopiju.
Vecums 27. Svars 57kg. Augums 161. Asas lietas vispār nē. Sālīti Jā.
Pie proktologa "aizdomas" ir, ka starpenes muskulis ir novājināts, fiziskas slodzes dēļ(dzemdības nav bijušas) . Taču problēma sākas tur, ka pēc kursa iziešanas, rezultāta nav, kur parasti cilvēkiem ar izteigtiem simptomiem (konkrēti- nesaturēšanu), ir rezultāts. Tātad pēc faktiem un loğikas- problēma nav viena.
Vai kolonoskopija diagnosticē arī zarnu samešanos?
Vai atslābis starpenes muskulis var veicināt zarnu samešanos?
Paldies jums :)
Re: Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres
25.04.2019 17:24
Ar samestās zarnām cilvēks internetā nesēž :D
Re: Lipīgs,smakojošs šķidrums no anālās atveres
29.04.2019 00:31
:D nu jau to sapratu/un uzzināju :D kad speciālisti nevar mēnešiem noteikt diagnozi, tad pamostas iekšējais Šerloks, jebšu "kreisais/interneta" speciālists. :D

Tā, prātoju, ja ir iekšējs iekaisums (deguna dobuma) ← pa elpcełiem uz gremošanas orgāniem aizejot, tas tā varētu atspoguļoties?! ????
Izlasīju un nodomāju, ka pats esmu atvēris šo diskusiju, bet tad lasu, ka autors - sieviete.

Man ir tieši tāpat, tikai esmu samērā jauns vīrietis. Ārsti arī nevar pateikt, kas īsti ir. Arī izdalījumi no anālās, kas ir samazinājušies, bet pilēšanas pēc mikcijas gan nav zudusi. Arī tāds smakojošs škidrums.
Analīzes labas, visādas procedūras veiktas, bet bez rezultātiem.

Biedē, ka ārsti nevar īsti pateikt diagnozi, tik urologs pieņem, ka tas ir saistaudu vājums. Bet iekšēji kaut kas dīda, ka ir kāda cita diagnoze, kuras dēļ tas notiek.

Diezgan mokoši, jo traucē sociālajā dzīvē, kā arī privātā dzīve izslēgta vispār. Jūtu līdz
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: