Sāpes

Aizsāka Draudzene 

Sāpes
23.03.2019 21:32
Labdien, jau kādas pāris nedēļas man ir sāpes vēderā kreisā pusē augšā (vairāk tā kā uz vidu) . Sākumā tās bija nelielas, bet nu jau diezgan spēcīgas. Sākušas stipri pampt kājas. Nesāp visu laiku, bet dienā pāris reizes noteikti. Sāpes tādas kā žņaudzošas, ir bijušas arī asas, durošas. Apetīte mazinājusies nav, no ēšanas sāpes it kā nav, sliktas dūšas nav, temperatūras nav, aizcietējumu nav. Asiņu pie vēdera izejas nav. Biju uz sonogrāfiju, kurā neko neieraudzīja. Zarnas viņi neredzot. Ģimenes ārste iesaka magnētisko rezonansi un uz nākamo nedeļu nozīmēta tā saucamā kobra. Cik sapratu zarnu pārbaudi veikt neesot jēgas , jo sāpju lokalizācija ir pie augšējās zarnas, Ja problēma ir tajā, tad ar kādiem izmeklējumiem to var konstatēt? Vai magnētiskajā rezonansē redz zarnas, man kad zvanīju pieteikties teica, ka zarnas viņi neskatoties, ja ir vēdera mgnētiskā rezonanse. Kā tad lai pārbauda to augšējo zarnu? Anita 34/167/72
Re: Sāpes
23.03.2019 23:12
Brauciet uz slimnīcu.
Re: Sāpes
26.03.2019 13:45
Uz slimnīcu neaizbraucu, jo sāp ne patstāvīgi. Uz nākamo nedeļu un šīs nedeļas beigām ir mr vēdera dobumam, kobra, ekg sirdij, ct vēderam un klonoskopija. Sajūtas dīvainas, it kā pa iekšu kaut kas kustētos..vieta kur sāp no ārpuses mazliet niez. Sāpes vairāk pa vakariem. Pie visādiem audzējiem it kā ir apetītes zudums, asiņošana, man nekas tāds nav. Analīzes uzrāda paaugstinātu limfocītu daudzumu, urīnskābi, krietni zemu D vitamīnu un urīnā par daudz ketoni un eritrocīti.
mana
Re: Sāpes
26.03.2019 15:01
"mr vēdera dobumam, kobra, ekg sirdij, ct vēderam un klonoskopija. "

bolģeju!!!
Re: Sāpes
26.03.2019 15:45
Jāā..padaudz. To visu nozīmēja daktere, man jau šķiet, ka tā klonoskopija tik augstu netiek, bet nozīmēts ir un jāiet būs :(
akvai
Re: Sāpes
26.03.2019 17:53
Izskatās pēc nieru mazspējas.
Re: Sāpes
26.03.2019 19:27
Pēdējo reiz tādu kņadu un kustēšanos iekš sevis jutu, kad biju stāvoklī :) Kaut kas tur notiek, varbūt tā ir sirds.. Ceru drīz viss taps skaidrs
Re: Sāpes
06.04.2019 02:28
Turpinu savu stāstu. Biju uz ultrasonogrāfiju, kurā ieraudzīja neskaidras izmaiņas kreisajā epigastrijā zem vēdera priekšējās sienas, iedeva līdz aprakstu un bildes, daktere stāstīja, ka redz pilnīgi brīvā zonā no visa (nav ne kādā orgānā, ne zarnās, ne kur citur) tūskainus audus ap kaut ko, kas neesot ultrasonogrāfijā saskatāms. Zona 4,3 cm. Tajā pat dienā veica magnētisko rezonansi un nu atbildē (aprakstā) lasu, ka "veidojumu kreisajā epigastrijā vizualizēt neizdodas"..
Domāju, ka tomēr došos ar attēliem pie vēl kāda speciālista. Ir bijusi arī tomogrāfija, pagaidām atbildes nav. Pirmdien kolonoskopija. Ultrasonogrāfijā ieraudzīja, rekomendēja magnētisko rezonansi, kurā veidojumu nevar saskatīt. Lieliski. Kā lai vēl es izmeklēju to vietu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: