krēpas ar asinīm

Aizsāka JānisFFC 

krēpas ar asinīm
17.04.2019 17:10
sveiki , 18 gadi , 180cm , 76 kg , esmu puisis , sāksu arto ka bija sapes krutis , aizgaju pie gimenes arsta nosutija uz rentgenu , sirds konfiguracijas nav , tikai paaugstinata pneimatizacija , arsts ari neko neizrakstija , tikai atpusties jo man itka palika labak , bija ziema auksts , darbs man bija caurvējā , pagajusi 2 menesi jutos visu laiku labi , bet visulaiku padaudz krepas baltīgas tadas , darba ceļoties kajas bija asi durieni kakla vidu 5 reizes apmeram , pectam es atkrepoju bija mazins bumbulitis ar asinim , bet skatijos man deguna visu laiku ir asins plekitis kas stav un asinis ir visulaiku loti maza daudzuma , bet siekalas bija var teikt neicīgs asins daudzums , bet man nepatik tie asie dūrieni kas bija , varbut tas no mazajiem asinsvadiniem ???? vai no deguna tomer??? iesu pie gimenes arsta prasisu lai uzmet sci , paldies par atbildi.
Re: krēpas ar asinīm
18.04.2019 23:23
Normāli tas nav.
biju pie arsta pateica ka tas ir kairinats kakls jo elpoju puteklus liela daudzuma un man stipri krepojot plīsa mazinie asinsvadini taprc bija maza daudzuma asinis bet nujau pedejas 4/5 dienas nav .. paldies jums
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: