Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē

Aizsāka Sarda 

Sveiki,

ir palielināti sāpīgi limfmezgli uz kakla un galvas sāpes un svīšana naktīs.

Iešu pie hematologa, zinu, ka jātaisa pilno asins ainu, bet kādas vēl analīzes nepieciešamas, lai iet ātrāk?

Paldies!
Ģimenes ārsts neko nevar ieteikt par analīzēm? Var klāt uz HIV, C hepatītu.
Pie ģim ārsta nebiju. Man jau tie limfmezgli sen palielināti. Ar vairogdz ar problēmas un viādi simptomi. Man tie l/m jau sen palielināti, jau 2016 gadā (ganjau vēl agrāk arī), bet tagad sāka viens sāpēt un visādi citādi simptomi.
Jamie apmēram 0.6x0.28.
Iesiet par maksu pie hematologa, ja jau nav ģimenes ārsta nosūtījuma? Hematologi vispār reta specialitāte, par maksu es ātri tiku Premium medical, bet vizītes cena tur pāri 70 eiro. Paņēmu ģimenes ārsta nosūtījumu un aizbraucu pie viņas uz Gaiļezeru. Ar analīzēm tāpat mans ģ. ā neuzminēja, hematologs lika papildus veikt un vēl izmeklējumus. Tā ka par maksu jebkurā gadījumā būs ātri, pat ja neuztaisīsies vajadzīgās analīzes.
E, kas tev bija par problēmu, ka gāji pie hemotologa? Arī limfmezgli? Tiki skaidrībā beigās un izārstējies?
Man bija izmaiņas asins ainā, leikocīti zemi. Neko neatrada, uzrakstīja kā normas variantu.
Laimīte123
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
30.05.2019 23:57
Man tas pats - samazināti leikocīti, vienā cirksnī limfmezgli vairakus men ir palielināti. Pēdējās analīzes arī nedaudz trombocīti sk samazināts, bet trombocītu tilpums palielināts. Kopējais bilirubins nedaudz palielināts. Nekādus citus rādītājus GA nenozīmēja. Pēdējās 10 dienas zem abām pārbēm sāp. Usg neko sliktu izņemot polipu žultspusli neuzrāda. Tauki slikti gremojas. Nogurums arī liels.

Mēģinu tagad saprast, cik uzstājīgi ĢĀ prasīt papildus izmeklējumus, jo baidos, ka teiks, ka nekas nav un neko nevajag darit. Bet nu sirdsmieram ka min gribētos pēc mēn pārbaudīt vēlreiz. Kāds padoms?
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
31.05.2019 10:50
Piedod, goda vārds, negribu baidīt, bet tādi simptomi bija manam draugam, pēc kā viņam konstatēja limfomu.
Gan izmaiņas trombocītos, gan palielinātie limfmezgli cirkšņos, sāpes paribē (viņš norakstīja uz saaukstēšanos), nogurums baigais. Papildus temp.bija kādi 37C un naktīs pastiprināta svīšana.
Bet tik pat labi tiešām var nekas nebūt (turu īkšķus).
Laimīte123
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
31.05.2019 17:54
To susis:

Neiepriecinaji gan :D
Man ir arī tā 37,2 temp un naktis esmu sākusi slikti gulēt. Nesvistu, bet ļoti "pārkarstu". Lai gan ar to palika labāk, kad noņēmu ķiplokus no uztura. Ja jau justos baigi labi, tad neko neteiktu.

Lai
Laimīte123
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
31.05.2019 17:58
Lai gan tuvai draudzenei pirms 2 ned atklāja ne Hodzkinsa limfomu un bija pavisam citādi simptomi, daudz intensīvāki un strauji progresēja īsā laikā.

Bet nu ir citas limfas slimības un tāpat kā draudzenei, arī man GA saka, ka vnk kkur neliels iekaisums var būt.
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
31.05.2019 18:00
Jebkurā gadījumā domās turu īkšķus, lai būtu tikai kāds sīkums ;) Galu galā - dažādām kaitēm ir tik daudz līdzīgu simptomu!
Laimīte123
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
31.05.2019 18:01
Nu cerams būs kkads daudz vienkāršāks izskaidrojums :) paldies par atbalstu!
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
01.06.2019 11:14
Asins analīzes uztaisīji?
Re: Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē
30.09.2023 14:47
Sveika, ko tev toreiz noteica?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: