Limfmezgli palielināti kakla aizmugurē

Aizsāka Sarda 

Sveiki,

ir palielināti sāpīgi limfmezgli uz kakla un galvas sāpes un svīšana naktīs.

Iešu pie hematologa, zinu, ka jātaisa pilno asins ainu, bet kādas vēl analīzes nepieciešamas, lai iet ātrāk?

Paldies!
Ģimenes ārsts neko nevar ieteikt par analīzēm? Var klāt uz HIV, C hepatītu.
Pie ģim ārsta nebiju. Man jau tie limfmezgli sen palielināti. Ar vairogdz ar problēmas un viādi simptomi. Man tie l/m jau sen palielināti, jau 2016 gadā (ganjau vēl agrāk arī), bet tagad sāka viens sāpēt un visādi citādi simptomi.
Jamie apmēram 0.6x0.28.
Iesiet par maksu pie hematologa, ja jau nav ģimenes ārsta nosūtījuma? Hematologi vispār reta specialitāte, par maksu es ātri tiku Premium medical, bet vizītes cena tur pāri 70 eiro. Paņēmu ģimenes ārsta nosūtījumu un aizbraucu pie viņas uz Gaiļezeru. Ar analīzēm tāpat mans ģ. ā neuzminēja, hematologs lika papildus veikt un vēl izmeklējumus. Tā ka par maksu jebkurā gadījumā būs ātri, pat ja neuztaisīsies vajadzīgās analīzes.
E, kas tev bija par problēmu, ka gāji pie hemotologa? Arī limfmezgli? Tiki skaidrībā beigās un izārstējies?
Man bija izmaiņas asins ainā, leikocīti zemi. Neko neatrada, uzrakstīja kā normas variantu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 13?
Ziņa: