Labdien! Stāstīšu savu problēmu.. ap gadiem 14 (man šobrīd 18,5) es ļoti apslimu un vairāk kā gadu visu laiku dzēru antibiotikas ar maziem pārtraukumiem un BEZ PROBITIKĀM!!!! un kad tie kursi beidzās ap 15 gadu vecumu man uz vaigiem sāka mesties pumpas. LIELAS SĀPĪGAS PUMPAS UN VAIRUMOS KĀ SĒNES PĒC LIETUS :( un ģimenes ārste nerakstija tās probiotikas, nosūtija pie dermatologa kurš arī tikai ziedītes utt palīdzeja nonemt dažas bet viņas nepārsatāja uzrasties :( GADU es nostaigāju pie dermatologa. NE REIZI NEESMU SŪTĪTA UZ ANALĪZĒM UN ABI ĀRSTI TO APZINĀJĀS. Vienkārši padevos un gulēju mājās raudādama. Man vairāki vienaudži un radi ir teikuši lai pārbaudos uz streptokokiem jo pumpas ir lielas, sāpošas un pilnas ar baltām strutām. PA VAIGIEM, uz kakla jau sāk, deniņi , zods un nedaudz piere. Vairāk kā 3 gadus nespēju paskatīties spogulī. AR KO LAI SĀK? Kas dabīgs man varētu palīdzēt? Kas aptiekā bezrecepšu mesikamentos? Kādas un cik daudz analīzes nodot??? Es vienkārši vairs nespēju :(
Re: Akne un streptokoki
03.07.2019 23:57
Lai diagnosticētu akni, nekādas analīzes nav jāveic. Jāapmeklē normāls dermatologs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 25?
Ziņa: