Sāpes sirds apvidū un galvas reiboņi

Aizsāka jurish 

Sāpes sirds apvidū un galvas reiboņi
26.09.2019 17:03
Sveiki!

Lieta tāda! Pirms vairāk kā gada griezos pie ģimenes ārsta ar problēmu kas saistīta ar sirds darbību.Regulari jutu sirds parsitienus un paatrinatu pulsu, kā arī dazreiz spiedošu sajūtu sirds kreisaja pusē. Uztaisīju Holtera monitorēsanu, eho kardiogrammu, elektrokardiogrammu. Visas atbildes apmierinošas. Ārstu paklausot atmetu smēķēšanu ko biju darījis gadus 10! Izrakstīja zāles, cik atceros laikam Nebilet vai Nabilet. Laikam ejot pašsajūta uzlabojās, ik pa laikam tikai kāds sirds pārsitiens!!!
Jau biju aizmirsis par savām bedām ar sirdi līdz dienai kad sajutu tādas nelielas sāpes sirds apvidū. Apsēdos auto pie stūres un braucu mājās, tad vienā brīdī sāku just spēcīgus galvas reiboņus un elpas trūkumu. Pēc brīža jūtu ka mana kreisā kāja trīc tik spēcīgi ka nevaru sajūga pedāli izspiest. Pliķēdams sev pa seju un dziļām ieelpām turot sevi pie samaņas tieku līdz mājām. Izkapjot no auto un ieelpojot gaisu paliek vieglāk. Pulss laikam kādi 100-120 sitieni minūtē. Protams paniskas bailes utt. Pēc brīža jau jutos labāk, galva ik pa laikam tikai noreiba,pulss nomierinajās. Nākamajā dienā jutos nedaudz apdullis, bija grūtības ar koncentrēšanos. Pagāja mēnesis un atkal tas viss atkārtojās, tādā pašā notikumu secībā. Šoreiz ne tik ļoti izteikti simptomi bet principā viss tas pats. Sapes sirds apvidū, pēc brīža reiboņi, elpas trūkums pāatrinats pulss. Vienīgi šoreiz kājas vietā trīcēja roka.

Saprotu ka jādodas pie ārsta. Diemžēl tikai Oktobra beigās būšu Latvijā.

Vīrietis 35gadi, augums 1.80, svars 77kg!!!
Re: Sāpes sirds apvidū un galvas reiboņi
26.09.2019 19:15
Domāju, ka tā nav medicīna, klasiska veģetātika. Par ko kreņķis?

Vari te nerakstīt, bet atbildēt pats sev.

Vienkāršā atbilde ir tāda, ka jāsakārto galva.
Es ar' domāju, ka slavenā veģetatīvā distonija vai panikas lēkmes. Jāskatās, kas notiek ar dzīvi. vai nav šķiršanās? Vai varbūt pārlieku liela atbildība par ģimeni. Vai trauksme par finansēm un tā tālāk.
Re: Sāpes sirds apvidū un galvas reiboņi
04.10.2019 00:03
Nevar izslēgt kādu no kakla skriemeļa vainām,starpribu neiralģija un histērija, panika.
Jāaiziet pie neirologa.
Lai veselība un veiksme.
Re: Sāpes sirds apvidū un galvas reiboņi
27.10.2019 11:25
Biju pie neirologa. Teica ka veģetatīvā distonija. Izrakstija kaudzi ar zalēm ( noofen, xanax, neurantin). Noofen jādzer mēnesis, xanax tikai pie lēkmēm. Dzeru zāles jau 2 nedēļas. Kopš sāku dzert zāles, pamostoties pēc miega sāk sapēt spranda un galva kreisajā pusē, kā arī aizliek ciet kreiso deguna dobumu.Sāpes galvā dažreiz spiedošas, dažreiz asas,citreiz sānos ,citreiz pieres daļā. Ja pieceļos no gultas principā sāpes pāriet, degunu atlaiž. Spranda gan paliek stīva.Edited 2 time(s). Last edit at 27.10.2019 11:32 by jurish.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: