analīzes virs normas

Aizsāka Artūrs47 

Artūrs47
analīzes virs normas
10.12.2019 08:46
Labdien!
Esmu virietis 47 gadi. Lasīju internetu un uzdūros uz šī foruma. Varbūt varēsiet ko ieteikt? Pirms žūlspūšļa laparaskopiskas operācijas nodevu analīzes un esmu uztraukumā, jo Hemoglobīns un hematokrīts bija virs normas - hemogl 16,0 (norma 11,9-15,4), hematokr. 47,1 ( norma 36,2-46,3), viss pārējais iekaitot grimšanu normā.Pēc operācijas pēc 3 nedēļām nodevu atkārtoti tajā pašā laboratorijā un rezultāti mani vispār šokēja un satrauca. Tagad hemiglob 16,1 ( norma lidz 15,4), hematokr pieauga 49,5 (n.līdz 46,3), šoreiz eritrocīti ir augšā 5,64 (n.līdz 5,48) un arī trombocīti 336 (n.304). Pārējais ieskaitot leikocītus un grimšanu normā.Esmu izlasījis par eritrēmiju (policitēmiju)gan par primāro gan sekundāro. Primārā ir leikozes vaids, bet sekundārā vispār norāda par citu orgānu nopietnām saslimšanām. Sakiet lūdzu vai man par šiem rezultātiem jāuztraucas un jāmeklē paīdzība? Vai ši cipari jau norādā uz kādu nopietnu saslimšanu? Ģimenes ārste tikai pateica, ka ūdeni jādzer, bet es visu mūšu dzeru ļoti maz tikai tēju un analīzes vienmēr bija labas bez novirzēm, nedomāju ka ūdenī vaina. Pats jūtos labi, simptomu nav. USG ir ok izņemot aknu steatozi. Žultspūslī bija akmeņi un iekaisums, bet 3 ned. atpakaļ izoperēts.
guruguru
Re: analīzes virs normas
10.12.2019 10:01
Ģimenes ārste pareizi teica ka ūdens jādzer vairāk.
Artūrs 47
Re: analīzes virs normas
10.12.2019 11:59
Un tas visu atrisinās? Nekas nav jāizmeklē. Nav jāuztraucas?
guruguru
Re: analīzes virs normas
10.12.2019 12:31
Domēju ka jā, jāizmeklē nekas tiešam vairāk nav.
Re: analīzes virs normas
10.12.2019 15:18
Tur nekas ļoti "virs normas" nav. Vispirms jānomierinās, jābeidz iet uz laboratoriju un lasīt par leikozēm. :) Šis ir pilnīgs nieks.
mana
Re: analīzes virs normas
13.12.2019 09:48
Novirze ir minimāla. Tas, ka vislaik bija normāli un tagad mazliet augstāk, arī ir normāli, jo nedz dzīve, nedz organisms un tā vajadzības (!) nestāv uz vietas. Pie pataloģijām rādītāji ir krietni iespaidīgāki un jebkurā gadījumā tie nav skatāmi izolēti.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: