Jautājums zinošiem cilvēkiem par vitamīniem

Aizsāka Pīrāgs nabags 

Nezinu, iespējams tēma ir muļķīga un ārste padomāja, ka es esmu muļķis, bet
1. kas tad tas var būt par ārstu, kurš uzdzīvojas uz citiem? Saprastu vēl kaut kāds parasts cilvēks, bet ārsts? Skaista sieviete. Laikam savos gados esmu vēl naivs.
2. manuprāt labāk lieki ir aiziet līdz ārstam, nekā neaiziet. Vai tad ne tā? Pietam tas taču visur tā tiek propagandēts..
Piebildīšu, ka no visa šī daudzuma es pirkšu tikai jodu un noteikti citā vietā, jo konkrētajā veikalā man tas viss izmaksātu ap 200eur
Visdrīzāk tam bija ieteikuma raksturs. Tiešām nezinu, kurš izraksta tādā apjomā vitamīnus. Sākumā likās pārspīlējums, bet 200 eiro vitamīniem ir slimi. Iespējams, pats izrādīji interesi. Teici, ka nauda nav problēma. Kaut ko nezinām.
DoDo, nu ja tie vitamīni maksā ap + / - 30 euro ..
un jāpērk 2 mēnešiem.. jo parasti tas ir tikai mēnesim.
Tādas tur ir tās cenas.
Nu neesmu es teicis, ka man ir nauda kaut kāda. Tas gan būtu muļķīgi. Un vēl pats piedāvājis lietot vitamīnus, par kuriem man nav nekādas saprašanas?
Tā bija viņas iniciatīva un bez visādiem jautājumiem vajag, vai nevajag. Iesiet tur un tur, pirksiet to un to.
Ja nestrādā virsniere tad vitramīnus varētu vajadzēt, b5 un C,bet citādi tas stāsts ir tāds…. Tu jau arī te esi drusku pazīstams… un 200 eiro par vitamīniem ir radikāli pa daudz, varētu 50-70, tas jau būtu tā spēcīgi..Domāju kā ārste visticamāk ka negodīga… jo konkrētā veikalā ir konkrētas cenas, vai ne? Citos veikalos ir citas cenas, netā vēl citas, tikai peļņa citiem... Bet- atmet ilūzijas par godīgumu……..
2. manuprāt labāk lieki ir aiziet līdz ārstam, nekā neaiziet. Vai tad ne tā? Pietam tas taču visur tā tiek propagandēts./c/

Nu redzi, tas tiek tā propagandēts, bet manuprāt kaut ko palasīt arī nav kaitīgi
Es jau lasu... konsultējos arī ar ārstiem forumos.
Bet par tiem vitamīniem tāpat man nav saprašanas. Kāpēc viņus tik ļoti propagandē, ja aizliegtajā paņēmienā konkrēti viss bija parādīts, ka izmaiņas analīzēs nav nekādas..
Vitamīni ir uztura bagātinātāji, nevis recepšu zāles. Tos drīkst reklamēt gluži kā jebkuru citu produktu. Bizness. Ar varu nevienu nespiež pirkt.
Sveiki!
Šodien iegāju aptiekā nopirkt jodu.. Saku aptiekārei, ka man vajag jodu, joda līmeņa paaugstināšanai organismā. Tieku pie tinktūras. Mājās skatos, ka tā nemaz nav iekšķīgai lietošanai, bet tikai brūču apstrādāšanai.
???
Nu logiski ka tā raksta, jātaisa zilais jods no tā
Neko nesaprotu. Kā tad iegūst to zilo jodu ? Internetā informācijas nav.
https://golbis.com/pin/zabyitoe-staroe-lekarstvo-siniy-yod-bud-v-teme/
Kā būtu ja dzertu ar pienu ?
Var, receptes ir vairākas.
Urīna analīzes man uzrādija jodu 0.8 no zemākā 10.0 referenta līmeņa, tad tagad man ir jautājums kādās proporcijās tad jālieto tas viss?
Kā jau teicu, ārste izrakstīja baigi dārgās joda tabletes, kuras nepirku. Tākā ar viņu konsultēties nav jēga.
Iesākumā 5 pilienus jātaisa, un pamazām jāpalielina deva.
Anonīms lietotājs
Re: Jautājums zinošiem cilvēkiem par vitamīniem
22.12.2019 17:55
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:47 by Daina Arāja.
Lietor dārgu vai lētu- katra paša izvēle, zilais jods ir izgājis laika pārbaudi. Bet var jau barot farmu perkot dārgas tabletes
Nav jēga dzert vitamīnus, ja nav deficīts!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 3?
Ziņa: