krekšķināšana ar gļotām

Aizsāka māsiņa 

krekšķināšana ar gļotām
15.12.2019 14:52
Labdien! Gadus 4 atpakaļ izslimoju ar gripu. Tad pievienojās hronisks bronhīts, kur tika pat lietoti hormonālie pūšamie inhalatori. Tad lika pārtraukt, bija labi. Tad ar laiku bija sajūta, ka starp degunu un aizdeguni kas traucē, ar varu krekšķinos, lai varu dabūt ārā, bet tikai sakairinu. Ja kas iznāk, tad ļoti stingrs gļotu gabaliņš, kā galertiņš, vai biezs balts receklis. Pie LOR esmu bijusi vismaz trijiem, visi saka, ka nekā tāda nav. Papilināt eļļas, paskalot ar jūras ūdeni. Bet nekas nepāriet, krekšķinu visu dienu, ja ko izdodas izkrekškināt, tad kādu h miers. Godīgi sakot esmu nogurusi. Jūtos kā idiote, kas iet pie ārsta un meklē vainas. Bet traki ir, stradāju ar cilvēkiem, reizēm kauns no šī, krekšķa. Vēl, pēdējis LOR teica, ka no tā, ka neslēdzas kardija kuņģī un laikam skābe sakairina. Bet ar to jau sadzīvoju vismaz gadus 15, esmu lietojusi tagad arī nolpazu uz nakti kursveidā, nekas nemainās. Uz nakti neēdu, vēlākais 18, nedzeru neko. Alko nelietoju, nesmēķēju. Nu jau apmēram tas viss divus gadus. Varbūt apmeklēt homeopātu? Paldies, ja kāds ko ieteiks, vai pats saskāries ar šādu traucējumu.
mana
Re: krekšķināšana ar gļotām
15.12.2019 21:51
Man arī tā ir jau gadiem. Sākās pēc vīrusa. Sinusīts tas ir. Jādzer daudz, jāšķidrina gļotas, reizēm pāriet, tad uznāk atkal neatkarīgi ne no kā. Var paprovēt ajūrvēdas degundušas baloniņu - ne tikai skalojot degunu, bet ielejot arī blakusdobumos - sānu un pieres. Sālsūdeni vieglu, var 1 pili tējaskoka eļļas klāt. Ir jēdzīgāk, ja dikti traucē. Un LORi lai beidz visās nelaimēs kuņģi vainot!!!
Re: krekšķināšana ar gļotām
16.12.2019 16:53
Paldies Mana, ka atsaucies! Skalot tā kā saki, bail, es ātri aizrijos...Dzeru pietiekoši daudz šķidruma, vairāk nevaru. Palasījos tinktūras homeopātijā, iešu un pirkšu Lāčplēša ielā, ko darīt, ja mediķi nevar palīdzēt. Bet, ja kādam vēl ir ko teikt, gaidu...
mana
Re: krekšķināšana ar gļotām
16.12.2019 19:06
Aizrīties tur īsti nevar. Iespējams, youtube var atrast kādu pamācību. Bet principā jēga ir dabūt to sālsūdeni (strīķēta tējkarote uz kādiem 200ml vārīta atdzesēta ūdens patīkami siltā temperatūrā). Galvu atpakaļ un mazliet uz sānu, lej pa to nāsi iekšā, kas zemākajā sānā, otra nāss aizspiesta,mēle bloķē aizdeguni, izvelk baloniņu un aizspiež arī otru nāsi, patur uz to sānu, paloka galvu visādi un tad virs izlietnes pūš lukā un tā atkārto ar otru pusi, kamēr tukšs. Uzlabojums jūtams, ķēpāšanās baiga, kamēr piešaujas - labāk sākumā to darīt pusplikam vannasistabā :) Tā esmu arī pāris iesnu radītus sinusītus izskalojusi (pāris nedēļas 2xd), netiekot līdz antibiotikām, ko dakters gatavs izrakstīt.

Pāmērīgi dzert ūdeni arī nav jēgas. Ja ir luste, var padzīvot bez piena produktiem, tie arī skaitās gļotas veicinoši. Man gan nelīdzēja, jo nezinu, no kā tas atkarīgs. Reizēm
daudz to gļoti, bet ir periodi, kad nemanu. Dabīgi no blakusdobumiem kāds puslitrs gļotu aizplūst dienā - aizdegunes mitrināšanai, tikai mūsu gadījumā tās ir daudz un/vai biezas.
mana
Re: krekšķināšana ar gļotām
16.12.2019 19:14
Vēl ideja - pamēģiniet palietot visai nekaitīgu krēpu šķidrinātāju - acetilcisteīnu (attiecīgi modificēta ķermenī esoša aminoskābe). Aptiekā ir 600mg šķīstošās tbl.
Re: krekšķināšana ar gļotām
17.12.2019 18:21
Mana, paldies, Tev par izsmeļošu info, mēģināšu!
Re: krekšķināšana ar gļotām
01.01.2020 22:15
sveiki!
Divi mēneši atpakał saslimu ar elpcełu infekciju, 2x ārstējos ar antibiotikām, taču nepalīdzēja..... sāku kārtīgi kiplokus ēst, ingveru, dzērvenes, mārrutkus +zāłu tējas.... palīdzēja, klepus atkāpās, taču palika nebeidzamie izdalījumi no elpcełiem, tā teikt atklepoju, bet nu jau tas velkās otro nedēłu. Sajūta łoti nepatīkamas, rīkle, balsene un barības vads tā kā ar smilšpapīru saberzēts, kasās un tapēc es krekškinos. naktī kad gułu dažkārt ar izdalījumiem aizrijos, sajūta šausmīgas. Gimenes ārsts rausta plecus!
Pati pieñēmu lēmumu nākamnedēł doties uztaisīt kobru, nodot krēpas labratorijā un apmeklēt loru. Besī laukā, ka pašai jādomā kur iet un ko darīt, besī gimenes ārsta attieksme!!!!!!!!!!
Šobrīd 100% mainīšu gimenes ārstu. Man ir diskonforts. Tas man ikdienā traucē. Visu dienu krekšinos un nedaudz atklepoju sāłus un gaiši pelēcīgus izdalījumus. Plaušu rengenu 2x taisīju, viss labi. Asians analīzes arī labas.
Šobrīd esmu vērsusies pie homeopāta, dzeru zirnīšus...... drusku uzlabojumi ( nelieli) ir.
Ko vēl pie šīs situācija varētu darīt? Tas viss kopumā ietekmē manu garastāvokli......
Varbūt kādam tā ir bijis? Ko lietojāt? Kas palīdzēja?
Esmu visādas pastilas sūkājusi, sīrupi, sālsūdens kaklu skalošana...... bez rezultāties. :-(
Paldies jau iepriekš.
Re: krekšķināšana ar gļotām
01.01.2020 22:17
sveiki!
Divi mēneši atpakał saslimu ar elpcełu infekciju, 2x ārstējos ar antibiotikām, taču nepalīdzēja..... sāku kārtīgi kiplikus ēst, ingveru, dzērvenes, mārrutkus +zāłu tējas.... palīdzēja, klepus atkāpās, taču palika nebeidzamie izdalījumi no elpcełiem, tā teikt atklepoju, bet nu jau tas velkās otro nedēłu. Sajūta łoti nepatīkamas, rīkle, balsene un barības vads tā kā ar smilšpapīru saberzēts, kasās un tapēc es krekškinos. naktī kad gułu dažkārt ar izdalījumiem aizrijos, sajūta šausmīgas. Gimenes ārsts rausta plecus!
Pati pieñēmu lēmumu nākamnedēł doties uztaisīt kobru, nodot krēpas labratorijā un apmeklēt loru. Besī laukā, ka pašai jādomā kur iet un ko darīt, besī gimenes ārsta attieksme!!!!!!!!!! Šobrīd 100% mainīšu gimenes ārstu. Man ir diskonforts. Tas man ikdienā traucē. Visu dienu krekšinos un nedaudz atklepoju sāłus un gaiši pelēcīgus izdalījumus. Plaušu rengenu 2x taisīju, viss labi. Asians analīzes arī labas.
Šobrīd esmu vērsusies pie homeopāta, dzeru zirnīšus...... drusku uzlabojumi ( nelieli) ir.
Ko vēl pie šīs situācija varētu darīt? Tas viss kopumā ietekmē manu garastāvokli......
Re: krekšķināšana ar gļotām
01.01.2020 22:19
sveiki!
Divi is mēneši atpakał saslimu ar elpcełu infekciju, 2x ārstējos ar antibiotikām, taču nepalīdzēja..... sāku kārtīgi kiplikus ēst, ingveru, dzērvenes, mārrutkus +zāłu tējas.... palīdzēja, klepus atkāpās, taču palika nebeidzamie izdalījumi no elpcełiem, tā teikt atklepoju, bet nu jau tas velkās otro nedēłu. Sajūta łoti nepatīkamas, rīkle, balsene un barības vads tā kā ar smilšpapīru saberzēts, kasās un tapēc es krekškinos. naktī kad gułu dažkārt ar izdalījumiem aizrijos, sajūta šausmīgas. Gimenes ārsts rausta plecus!
Pati pieñēmu lēmumu nākamnedēł doties uztaisīt kobru, nodot krēpas labratorijā un apmeklēt loru. Besī laukā, ka pašai jādomā kur iet un ko darīt, besī gimenes ārsta attieksme!!!!!!!!!! Šobrīd 100% mainīšu gimenes ārstu. Man ir diskonforts. Tas man ikdienā traucē. Visu dienu krekšinos un nedaudz atklepoju sāłus un gaiši pelēcīgus izdalījumus. Plaušu rengenu 2x taisīju, viss labi. Asians analīzes arī labas.
Šobrīd esmu vērsusies pie homeopāta, dzeru zirnīšus...... drusku uzlabojumi ( nelieli) ir.
Ko vēl pie šīs situācija varētu darīt? Tas viss kopumā ietekmē manu garastāvokli......
Re: krekšķināšana ar gļotām
01.01.2020 22:23
Atvainojos, tik daudz sanāca iesūtīt.... no telefona vienmēr sarežgītāk...
????
Re: krekšķināšana ar gļotām
18.01.2020 17:53
Jā, nezinu, ko teikt man līdzīgi, bet nav tik daudz gļotu, tagad dzeru āpšu tauku kapsulas...Redzēs, saka, ka palīdzot. Esmu samierinājusies ar situāciju, bet traucē. Ārsti palīdzēt nevar, nezin, kas tas...Turies Agnese26, ja kas jauns tev uzraksti.
xxxx
Re: krekšķināšana ar gļotām
18.01.2020 20:46
Vajag attīrīt organism, limfu, mana jau pareizi teica bet ir daudz kas vēl ko var darīt.

Ārsti palīdzēt nevar, nezin, kas tas... nu tā tas ir.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 10?
Ziņa: