Duršana

Aizsāka La1cigais 

Duršana
10.01.2020 16:36
Labdien!
Man pirms pusotra mēneša parādijās durstoša sajūta krūtīs, pāravarā sirds rajonā, bet šad tad arī iedur labajā pusē... Sāpēja arī mugura, sastiepu, vēlāk arī dūra. Bet tas laiciņu atpakaļ. Tagad, nedēļu atpakaļ parādijās temperatūra, kura turas uz 37 joprojām un bonusā nelielas vēdergraizes, ātri pārejošas... Sāku just sirdi, un joprojām jūtu savas sirds darbību... Pēc 3 dienām iedzēru kafiju (es atmetu kafijas dzeršanu, kad viss sākās) sāka ārdīties sirds, tur arī es pats palīdzēju, jo biju ļoti satraucies kas tad nu būs, tad nu uzreiz devos pie ģimenes ārsta, izstāstīju to visu ārstam, izrakstīja man betalock zok un magni b6, izdzēru tos, tad man palika slikta dūša un pazuda apetīte, sāka galva reibt... Tad nu nākamaj dienā devoa atkal pie ārsta un izstāstīju to visu, ārsts nobrīnijās un teica ka tas diezin vai ir no zālēm, um teica ka kaut kas ir blakus pienācis, teica lai padzeru paracetamolu un smektu, kaut gan man nav caureja, bet vēders vnk iziet no rīta šķidrāk... Tā nu tas viss turās jau 4 dienas, ceturtā diena ir tagad, kad rakstu šo un ar vēderu tik tagad ir vieglāk, pat vispār vieglāk palika.
Ģimenes ārsts man ir tik labs, ka tik zāles raksta, nevis pārbauda kaut ko... Asisns analīzes gan jau nav vēl skatījusies... Es te mokos jau nedēļu.
Nevar būt kāds plaušu iekaisums vai nerva ja temperatūra stāv uz 37? Vai arī vienkārši nervi? Pa vidam vēl biju pie ātrās palīdzības ieskrējies, uztaisīja kardiogrammu un teica ka ar sirdi viss ir kārtībā.
xxxx
Re: Duršana
10.01.2020 16:48
Gimenes ārsts pilnīgs idiots. Meklē normālu ārstu vai lasi netā par tautas metodēm. Nekādā ziņā nedzer paracetomolu ilgi.
Re: Duršana
10.01.2020 19:17
Es cenšos iztikt bez zālēm, vismaz pagaidām, jo pirmdien iešu pie māsiņas. Varbūt būs savādāk, negribu atkal pārvērsties par zombiju. Tagad tik tēja, sildošs plāksteris un cenšos būt mierā. Vēl jautājuma par to Nimesil pulveri, ir ieteicems dzert?
xxxx
Re: Duršana
10.01.2020 19:46
Ja palīdz tad kādu mazu laiciņu var bet ne ilgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 5?
Ziņa: