HELP !!! (Urologs/STS??)

Aizsāka bueeno 

HELP !!! (Urologs/STS??)
10.01.2020 23:16
SVEIKI! Uzklausat lūdzu kāds mani.
Man jau apnicis, kā nav tā nav rezultāta. Nekad mužā nedomāju ka arī mani ktkas tāds piemeklēs!
Pirms gada bija viena vakara sakars, pēc tam itkā nekādu problēmu nebija, pirms 3 ned sāku sajust dedzināšanu urinējot, krāniņā. Strādāju, noliktavā, saldētavā -9.. nebija laika aiziet lidz ārstam, pēc 6 mēnešiem beidzot aizgāju.Uztaisiju STS infekciju paneļa analīzes. MYCOPLASMA(pozitīvs) izdzēru Doxyciclin. Uztaisiju atkal STS analīzes. MYCOPLASMA(negatīvs)..super! Bet dedzināšana nepamet! Pēctam aizeju pie Venerologa, tas pasaka ka man ir vrbt "nespecifisks uretrīts" un "kontogiozais molusks" jo man ap daiktu pumpiņas sametušās + tam visam.. Antibiotikas padzēru.. nekā! Ap daiktu piededzināju pumpiņas ar Infecto Dell, bez rezultàtiem! Viss pa vecam. Uztaisiju vēl HIV,AID, Sifiliss analīzes.. tur viss negatīvs!! Pat urīnpūslim uztaisiju USG.. tur viss bomba! Pat parastās asins analīzes OK!
• Simptomi,kas nomoka,vieglas sāpes mugurā/cirksnī labajā diskomforts,arī limfmezgls paliels/dažreiz sāpes oliņās,šad tad arī vieglas sāpes vēdera lejas daļā. Ar EREKCIJU nav problēmas! STĀV, ideāli!
Vīrietis 22 gadi! Esmu jau bijis pie 2 urologiem 4x un 1x pie Venerologa!
(Alvis Laukmanis/Egita Deina/ un venerologs-Edvards Princevs) Bez rezultātiem!!! PALĪDZAT LŪDZU. Esmu izmisumā. Šodien jau apritēs gads kopš sākās visa jezga. Citreiz gribas vnk izlekt pa balkonu. Nepīpeju un nedzeru.
Palasiju vrbt ka man apsaldēts kāds nervs mugurā un tas izsauc dedzināšanu krāniņā..lai eju pie neirologa?
S.O.S Help Draugi!



Edited 3 time(s). Last edit at 10.01.2020 23:23 by bueeno.
Re: HELP !!! (Urologs/STS??)
12.01.2020 03:57
Apsārtuma nav.Izdalījumi NAV! Ir tikai tas "kontagiozais molusks" herpjveidīgas pumpiņas.. kas pirms dažiem mēnešiem nāca klāt manai kaitei.
No sākuma nelika mieru tikai tā dedzināšana urinācijas laikā un tad pamazām tikai nāca klàt ktkas.. sāpes, diskomforts cirksnī,dažreiz vieglas sāpes oliņās.. un tā.

Apjukums.. tik daudz nauda izmesta un laiks un nekāda rezultāta.
Neveiksminieks totàls.
xxxx
Re: HELP !!! (Urologs/STS??)
12.01.2020 11:00
Ārsti neko nespēj palīdzēt. Tas tak ir redzams. Lasi kaut vai šo:

http://www.medusmaize.lv/index.php/ekomedicina/slimibu-celoni
Re: HELP !!! (Urologs/STS??)
12.01.2020 14:25
Paldies! Laba lasāmviela!
Domaju ka jādodas 2.x pie venerologa un jātaisa UZSĒJUMS pa taisno, jo tas ir daudz efektîvāks nekā nodot rīta urīnu..
Re: HELP !!! (Urologs/STS??)
10.02.2020 10:21
Sveiks! Vai ir kādi jaunumi? Jo man ir identiskas pazīmes jau pus gadu!
Liekas, ka rakstu būtu rakstījis es. Arī gāju uz analīzēm u.t.t., bet nekā!

Tāpēc, ja ir kādi jaunumi, lūdzu dod atbildi! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 18?
Ziņa: