Korona vīruss
17.02.2020 14:24
Labdien! Vai ne pārtikas preces, kas importētas no Ķīnas, neapdraud saņēmēja Latvijā veselību? Cik ilgi vīruss ir dzīvotspējīgs apkārtējā vidē?
Re: Korona vīruss
17.02.2020 21:46
Pēc sacītā pa TV, korona vīrusu pārnēsāt var tikai cilvēks. Attiecīgi, pasūtot preces no ārzemēm, inficēties ar korona vīrusu nav iespējams.
Re: Korona vīruss
24.02.2020 08:14
var pārnēsāt ne Tikai cilvēks,bet arī inficētas virsmas. īpaši durvju rokturi un tādā veidā. Visticamāk jau,ka no pasūtītas preces nebūs,bet nu jau vairs neko nevar zināt. Ķīnas bankas pat tīrot un iznīcinot arī banknotes,tā kā nu nez. Vairāk tas jautājums vai Tik ļoti vajag.
Re: Korona vīruss
24.02.2020 08:16
vairāk gan paklausies TV,Pipar. Bez uzbrukumiem,bet nu...mēs esam sen jau nonākuši pasaulē,kur tai klaberkastei jau nu gan vismazāk var ticēt
Re: Korona vīruss
24.02.2020 08:32
piemēram, tagad Ukrainā vietējie karantīniešus nomētāja ar akmeņiem. Es nesaku kas un kā un ka tā būtu pareizā metode,bet...teiksim tā,kāds tomēr kāds vismaz kautko dara jo kas tad cits ja ne tūristi šito ir izvazājuši nu jau pa pus-pasauli gandrīz.Es tā protams nedarītu. Bet es arī nebūtu sevišķi priecīga ja manā ciemā pēkšņi iebrauktu autobuss ar kautkādiem 60,70 karantīniešiem. Ja Jums mīļie draugi,vēljoprojām liekas,ka šis viss cilvēcei un pasaulei notiek nejauši...ieteiktu pastudēt vairāk bibliskus faktus un precīzāk,Atklāsmes grāmatu. Nemaz nevajag sākt,šeit nav runa par ticību vai neticību kā tādu,bet par ideju kas slēpjas aiz mums, mums pašiem,cilvēkiem. Un tad arī Jūs,kautvai uz šo pašu vīrusa epidēmiju un citām lietām,kas notiek pasaulē,it sevišķi pēdējos laikos... skatīsieties ar citām acīm.
Re: Korona vīruss
20.04.2020 23:54
Tagad Policija varēs likt sodus par distancēšanos neievērošanu, valsts atkal izdomā, kā tomēr naudu iekāst. Es jau laprāt sēdētu mājās, bet vai man naudu ēšanai valsts dos? Protams kad ne. korona vīrus ir bizness. Jā tas vīrus varbūt ir, et nejau tā, kā to pasniedz pa TV. Es zvaīju draugam uz Turciju viņš pastāstīja daudzko!
matrix 4
Re: Korona vīruss
24.04.2020 08:07
Nu ja tiesam Vacija ir kvalitate tad cerams vaciesi izdomas vakcinu koronavirusam. Bet tas nemaina to ka brivdienu infa patiesa. Un ka speciali nepretojos. Centos palidzet..un dazus ir jateste ta lai nenotiek iejauksanas..un ari nakts kino nav 1:1 ne tikai dienas kino.
matrix 4
Re: Korona vīruss
24.04.2020 08:09
enfuego, spriezot pec YouTube video policijai tas it daleji legals rekets. Ko tik daudz var naudu iekaset?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: