Lieta tāda,ka viss sākās 2.ned atpakal ,parādījās bezspēks ,pēc tam iekaisa kakls,sametas dziļas zemādas ,sāpīgas pumpas uz sejas un parādījās dīvainais sāpes ķermeņa augšdaļa. Sāpes,kas migrē no kreisās puses uz labo,no priekšpuses uz aizmuguri nieru rajona un pat abas olnicas.pirms menesreizem tikai kreisā olnīca parasti sāp .
Viens doks izrakstija BERLOCID.saku dzert,bet trešajā dienā beidzu(otrdien),jo man assinspiediens sāka celties....tomēr tas gan nebija no zālēm. Vakar uzlēca uz 180,galva liekas,uzsprāgs,no mājām iziet nevaru,jo nāk virsū kkadas lēkmes ,grūti saprast kko,koncentrēties.sodien pamostos un tam visam klāt stipras sāpes kreisajā pusē muguras daļa ,pieskaroties arī sāp. Laikam dzersu tālāk savu berlocid.tikai kāpēc tāds asinsspiediens uzlec,man ir 21 gads tikai? Pirms visā šitā man assinspiediens parasti 125 kur turejas un tās stipras sāpes tajā rajonā no kā??? Plus lēkmes tādas ,ka elpu rauj ciet,sirds pa muti pēc ārā....sēžu mājās...vispār jūtos kā invalīds .

Piebildīšu,ka pirms mēneša nodevu nierem analīzes,tur viss bija labi .Nekas vispār neliecināja par kkadam problēmām.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: