Kā vecam cilvēkam iegūt vairāk spēku/enerģiju?

Aizsāka Jaunietis 

Nu, jautājums viennozīmīgi ir dīvains, bet varbūt kāds var kaut ko ieteikt.
Ir sieviete, 87 gadi. Ar mirdzaritmiju. Dzer visādas zāles.
Pēdējos 2-3gadus gandrīz neko pati nevar izdarīt, jo liekas, ka sirds stāsies, kā pati saka. Ļoti ātri nogurst pie mazākā darba. Ar darbu es domāju kkādu šiverēšanu pa māju, ravēšanu, utt.Dzīvo viena.
Kas ir interesanti, braukt ar riteni viņai nav nekādu problēmu. Mierīgi var aizbraukt uz veikalu, utt. Bet ar kājām pat nav domas kkur aiziet, jo ļoti ātri nogurstot.
Es saprotu, ka ko vēl var vēlēties, tik daudz gadi un tā, bet varbūt ir kāds paņēmiens kā var vismaz nedaudz uzlabot dzīves kvalitāti?

Vienkārši, viņa ir no tiem cilvēkiem, kas, ja uzsāk kko darīt, tad tas obligāti ir jāpabeidz uzreiz, kaut gāžas jau no kājām un sirds stājās...
Anonīms lietotājs
Re: Kā vecam cilvēkam iegūt vairāk spēku/enerģiju?
20.04.2020 02:14
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:28 by Daina Arāja.
Paldies par jauku komentāru, bet varbūt kādam ir kas iesakāms pēc būtības?
Sagribējās man viņai iedot kādu naudiņu, jo skaidri varēja redzēt, ka viņa nebija nekāda profesionālā diedelniece. Diemžēl, liekas naudiņas man nebija, lai gan...
Es vēl nodomāju, ka varbūt tomēr iedot man viņai kādu piečuku, jo es zinu, kā tas ir, kad cilvēks bauda katru dienu...

Kaut kādā mērā pat žēl, ka neko neiedevu./c/

Khmmmm, njā. Vai nu iedot vai nē, bet priekš kam vēļ to rakstīt?
Anonīms lietotājs
Re: Kā vecam cilvēkam iegūt vairāk spēku/enerģiju?
21.04.2020 19:23
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:28 by Daina Arāja.
Visvaldis Lācis 93 gadu vecumā skrēja maratonu pirmo reiz dzīvē, tā ka nevajag norakstīt cilvēku, būt aktīvam ir svarīgāk nekā tikt `apciemotam utt.
Nevajag par slimu un stulbu taisit. Tad nesudzesies ka nedaru..bet es speciali nepretojos ieprieks..toreiz jau piedavaja Nibiru nevis izskaidroja brivdienu infu.
Tas melnais calitis pacakareja libido..man no ta briza gluci. Ta nebija iluzija. Kautko meginaja darit..lidz galam nesanaca bet darija.
Kad biju veselaks biju ierobezots tagad slims un ierobezots..negodigas cinas visi kruti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 7?
Ziņa: