...steidzami meklēju...

Aizsāka madcynics 

...steidzami meklēju...
22.07.2020 20:17
...vells, noticis sekojošais...kāda medicīniski izglītota eskulapa vainas dēļ esmu iekūlies kārtīgā šaizē - mirdzaritmija, sirds mazspēja un citi sūdi..pēc katras vizītes stradiņos paliek aizvien sūdīgāk...vajag normālu, es pat teiktu - teicamu - kardiologu, pie kura vērsties un kurš mani dakterētu pastāvīgi, nevis no viena baltsvārča pie otra...kādi ieteikumi?
aha
Re: ...steidzami meklēju...
25.07.2020 13:02
..pēc katras vizītes stradiņos paliek aizvien sūdīgāk/c/ Nu bet logiski, Tevi tas izbrīna? Medicīna....un neceri uz kardiologu.
Re: ...steidzami meklēju...
27.07.2020 12:21
...tur ir vie pimpis, kurš sevi sauc par "dakteri". Aleksandrs Presņakovs...sarakstīja vesealu kaudzi šaibas. no kuru labticīgas lietošanas gandrīz salīmēju pleznas...papētījuāo šaibu anotācijas - kādas trīs kategoriski kopā lietoe nedrīkst..jautājums - Presņakovs ir ekulaps vai sērijveida indētājs?...bet izrakstītas ir, pat kā lietot...murgs......ir forši dakteri arī. kaut vai Sakne, bet...nu ja...par pārējiem nezinu...kāzuss - jūs pīpējat? (tas bija jautājums man)...aha, jums ir HOPS...un dirsā, tas jau ierakstīts annālēs...

...labi, ir treknāks ēsts un ar nav pļūtīts...:)...
aha
Re: ...steidzami meklēju...
27.07.2020 22:17
Tā ir medicīna, tai tas ir tā nomāli....
Re: ...steidzami meklēju...
27.07.2020 22:34
...pazīstams džēks nesen uzsita ziņu no Norvēģijaspirms cik tur gadiem iemācījās norvēģu valodu un aizlaidās uz turieni...strādā par ārsta palīgu...vaicāju - netaisies uz Latviju?...atbilde bija šāda - lai es vēl strādātu Latvijā ar viszemākās kategorijas dakteriem?...nu nē...pie tam džeks te pat Latvijā par kāposta trūkumu nesūdzējās...apnicis bija bardaks, tāpēc arī aizlaidās...tā ka šāda medicīna un normāli varbūt ir šeit...tur pres';nakovi dabūtu ar kāju pa dirsu vai strādātu nosmulētā slimnīcelē ...
aha
Re: ...steidzami meklēju...
27.07.2020 23:19
Medicīna ir bizness, Norvēģijā varbūt smukak iesaiņots bet tas neko nemaina.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 19?
Ziņa: