2 mēnešus 37.2

Aizsāka Stella1 

2 mēnešus 37.2
02.01.2021 14:50
Sveiki, nu, vispār, nezinu, ko darīt, lai justos labāk.. Jau vairāk nekā 2 mēnešus katru dienu no pusdienlaika ir nedaudz paaugstināta temperatūra - no 37-37.2. Biju pie ģimenes ārsta, uztaisīja pamata analīzes, viss kārtībā, neko neatrada un neko neieteica. Pateica, vai tad tev tas traucē? Citiem visu laiku ir tāda temperatūra. Bet, protams, ka traucē! Jo tā nav mana normālā temperatūra. Kāpēc, interesanti, es to sāku mērīt? Jo nebija, ko darīt? Es izmērīju temperatūru, jo sāka sāpēt galva, bija nespēks un sajūta, ka esmu apslimusi. Un tā tā sajūta mani nepamet jau 2 mēnešus :( Nav nekādu citu simptomu. Nav ne klepus, ne iesnu, nesāp kakls, nesāp muskuļi, nekas. Ir tikai briesmīgs nespēks. Biju slēpot - praktiski knapi vilku kājas.. Šāds stāvoklis paralizē visu manu dzīvi. Iepriekš aktīvi sportoju, tagad piespiežu vismaz pastaigāties.. Nezinu, varbūt vērsīšos pie maksas ģimenes ārsta, varbūt ko ieteiks vai veiks paplašinātas analīzes. Ja viss ok medicīniski, tad lieliski! Vienkārši, gribu izslēgt visu, lai varu droši pamazām atsākt sportot.
Man ir 41 gads, augums 160,svars 52,strādāju no mājām, esmu atpūtusies pietiekoši, tā domāju .Tiešām nesaprotu, kas par lietu
Re: 2 mēnešus 37.2
06.01.2021 09:50
COVID-19 :)
Džita
Re: 2 mēnešus 37.2
08.02.2021 21:11
Sveiki. Vai atrisinājāt savu problēmu? Es ieteiktu pārbaudīt vairogdziedzeri..
Rip
Re: 2 mēnešus 37.2
18.02.2021 18:03
Pie Hiv tada temp ari turas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: