Vēdera problēmas.

Aizsāka Putniņš. 

Vēdera problēmas.
14.03.2022 17:21
Sveiki takā esmu izmisumā nezinu vairs ko man darīt. Īss raksturojums problēmai-saslimu janvāra beigās ar c19, slimojot parādījās nieze virs potītēm. Nepievērsu tam nekādu uzmanību, jo nedomāju, ka tas ir kaut kas nopietns. Izveseļojos un devos atpakaļ principā pie parastā dienas ritma kā iepriekš, spēlēju florbolu un braucu uz treniņiem spēlēm. Pēc 2 spēles atbraucot mājās man sanāca pārēsties un sākās sāpes labajā paribē. Pirms tam neievēroju pašu veselīgāko diētu (alkoholu gan nelietoju jau aptuveni pusotru gadu gandrīz vai) un saprotu cik ļoti liela uzmanība bija jāpievērš diētai. Un līdz ar sāpēm sāka pasliktināties ēdiena uzņemšana organismam, vēders vnk streikoja 24/7 un bija grūti apēst kaut ko normālu. Tad aptuveni piektajā dienā palika ļoti slikti. Sāku dzert esential forte aknām un vērmeļu tēju man uztaisīja no kā palika labāk. Nodevu pilnu asins ainu kurà vienīgais sliktais rādītājs bija bilirubīns "9.6" pēc tam aizgāju ar tām analīzēm pie ģimenes ārstes kura mani nosūtīja uz usg, kobru, gastroentorologu un aknu testiem un fēcēm. + vēl izrakstīja iberogast un kreon10000 un escadra tabletes, man mamma bija kategoriski pret escadra lietošanu tàpēc lietoju tikai kreon un iberogast no kuriem man sāka parādīties rūgtums mutē un bija grūti elpot bet nedzerot šos preparātus es neko nevarēju ieēst vai uzņemt. Usg neko neatrada, aknu analīzēs-lipāze,alfa amilāze un sàrmainā fosfotāze normās. Fēcēs atrada ziepes,taukskābes,muskuļu šķiedras,cieti šūnās,cieti ārpus šūnām un stādu valsts šūnas sagrat. Kobrā noteica hiperēmisku gastropātiju un žults refluksu kuņģī. Noņēma biopsiju no antruma un celiakijas izslēgšanai (vēl gaidu rezultātus), lai gan iepriekš milta produktus ēdu un jutos normāli. Tad aizbraucu pie gastroentorologa ar visiem rezultātiem un vēl papildus pats aizgàju nodot urīna analīzes (Putoja urīns) kuros 2 rādītāji bija it kā ne pārāk labi, kreatinīns-80.6mkmol/L un īpatnējas urīna svars 1.013<1.015. Cistatīns C-1.00 iekļaujas normā it kā. Gastroentorologs noklausījās visas manas problēmas paskatījās uz manu vēderu un muguru kur viņam nepatika izsitumi un asins izplūdums ādā. Asins izplūdums un tāds kā zilums uz ādas ir labās ribas apakšā gandrīz pie vidus līnijas-tieši starp krūts muskuļa apakšdaļu un ribas beigšanos pie vēdera apmēram 6x2cm izmērā. Nosūtīja mani vēl pie dermatologa , jo domāja, ka man esot varbūt STS, dermatoloģe pateica, ka nekā tamlīdzīga un arī iedeva nosūtījumu uz analīzēm kuras jābrauc nodot pēc mazāk kā nedēļas. Gastroentorlogs izrakstīja motilium un duspatalin-no kura nepaliek labāk un vēl noteica nelietot piena un miltu produktus kā arī ceptus/taukainus/kūpinātus ēdienus, saldumus. Būšu ļoti pateicīgs par jebkāda veida padomu-palīdzību, ir jau iztērēti pāris simts eiro meklējot problēmas un nododot analīzes, pērkot zāles un bez rezultāta. Un lai tiktu pie laba atzīta gastroentorologa šobrīd jāgaida līdz Maijam, Jūnijam. Man nav tik daudz laika vai vēlmes šādi dzīvot.. Esmu puisis man ir 20 gadi un nav liekā svara.
zanīte
Re: Vēdera problēmas.
18.03.2022 13:24
Neko nevar saprast. Kādas vēdera problēmas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 21?
Ziņa: