eitanâzija

Aizsāka Alise 

eitanâzija
02.11.2001 11:22
Man interesç jebkura informâcija par eitanâziju, varbut kads var ieteikt kur es varu sameklet ðo informâciju?!
Man arî ir ðî interese, bet informâcijas maz. Katrâ ziòâ var pameklçt Internetâ ar jebkâdu "search" programmu, uzdodot vârdu "euthanasia". Tâlâk var izvçlçties no piedâvâtâ. Legâli to dara tikai Holandç, nelegâli - visur, arî Latvijâ. Jautâjums ir smags un strîdîgs, tai skaitâ ne tikai çtisku, bet arî reliìisku apsvçrumu dçï. medicînisko problçmu te tikpat kâ nav.
Vçlu veiksmi,
Vladimirs
Moljers
Re: eitanâzija
01.08.2016 11:27
Vai kāds ir dzirdējis, lasījis u.t.t.
KAut kur pasaulē pašreiz ir atļauta eitanāzija ,,fiziski,, veselam cilvēkam ?
vai tas ir atļauts tikai kā fizisku ciešanu noņēmējs ?
Re: eitanâzija
01.08.2016 11:33
Viena vecāka kundzīte to izdarīja, jo negribēja palikt viena bez vīra, kuram bija audzējs vai kas tml. Skatījos youtube, bet neatceros vai tā bija Šveica, Nīderlande u.c.
Re: eitanâzija
01.08.2016 12:55
Man liekaas ka taa bija Sveice, kur eitanaaziju vareeja veikt pie psihiskaam saslimsanaam.
Re: eitanâzija
01.08.2016 13:49
Dignitas, Šveicē.
Re: eitanâzija
01.08.2016 16:20
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man liekaas ka taa bija Sveice, kur eitanaaziju
> vareeja veikt pie psihiskaam saslimsanaam.


Tā skaitās ciešanu noņemšana, jautājums bija par VESELIEM CILVĒKIEM.
Re: eitanâzija
02.08.2016 13:42
Jautaajums bija par fiziski veseliem cilveekiem. Ja ir veelme nomirt un cilveeks skataas kur to var izdariit, tad ir liela varbuutiiba ka apaksaa ir psihologiskas vai psihiskas probleemas.
Re: eitanâzija
02.08.2016 16:17
"Fiziski veselam", bet garīgi traucētam.
Moljers
Re: eitanâzija
02.08.2016 19:00
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jautaajums bija par fiziski veseliem cilveekiem.
> Ja ir veelme nomirt un cilveeks skataas kur to var
> izdariit, tad ir liela varbuutiiba ka apaksaa ir
> psihologiskas vai psihiskas probleemas.

ja cil'veks ir koku iestādijis, čūsku nositis, bērnus izaudzinājis, tad neredzu nekāds psihiskas novirzes apstāklī ka viņš grib izbeigt šo dzīvi, nesagaidot fiziskas vai garīgas vecuma problēmas
Re: eitanâzija
02.08.2016 19:45
Koku esmu iestādījusi & man pieder vecs ābeļdārzs. Par čūsku sišanu- varbūt, kādu arī gadījies piebeigt?.

42 g.v. ir skaidrs, ka ģēnijs no manis nav sanācis un spilgtu karjeru vairs neizveidošu. Bērni pie pašreizējā veselības stāvokļa man "nespīd". Mani sagaida vecums, vientulība un slimības. Paliekot dzīvot Latvijā- arī nabadzība un palikšana bez jēdzīgas medicīniskas aprūpes. Veca, dīvaina, pustraka tante. Pazīstu vairākas tādas- vientuļas un bez bērniem. Nu nav saldi.

Arī nesaprotu, ko šeit daru. Kaut kādās dzīves viesizrādēs piedalos- par klaunu. Var jau sev stāstīt par kaut kādu pozitīvismu, priecāšanos par dzīvi "šeit un tagad", bet- nu nezinu? Cirks ir cirks!
Bet lai brauktu uz Šveici?!? Striķi un ziepes pa lēto var dabūt arī Latvijā. Radi bik paraudās, bet pēc tam nopriecāsies, jo dabūs no manis 2gab. 1/4 zemes mantojumā :D Nauda daudzas bēdas dziedē.

Vienu dienu domāju: Re, cik skaistas debesis saulrietā! Nākošajā dienā: Nesaprotu, kāpēc es dzīvoju? Jo nekas labs patiesībā man nākotnē "nespīd" šajā dzīves izrādē...
Re: eitanâzija
03.08.2016 00:01
Nedomaaju ka Moljers ir vecs cilveeks, driizaak otraadi, cilveeks kuram veel visa dziive prieksaa.
Re: eitanâzija
03.08.2016 02:57
Moljers pats te nesen izteicās, ka vairs nav jauns.
(Moljer, vai Tu to priekš sevis meklē?)



Edited 1 time(s). Last edit at 03.08.2016 02:58 by kachenite.
moljers
Re: eitanâzija
03.08.2016 06:55
es neko nemeklēju, es pļāpāju :)
vienkāršī aizdomājos
Re: eitanâzija
03.08.2016 07:59
Un cik jauns tu esi, Moljer?
Re: eitanâzija
03.08.2016 11:31
Ak, Kungs...
Re: eitanâzija
03.08.2016 12:40
Kas ir, Runcen?
egle1
Re: eitanâzija
03.08.2016 16:46
Man šķiet, ka Beļģijā un Nīderlandē varēja veikt eitanāziju arī veseliem cilvēkiem, nu respektīvi tādi, kuri nav neārstējami slimi. Cik atceros, tur viens ieslodzītais šādi palūdza, kaut kur bija runa par neveiksmīgu dzimuma maiņas operāciju, kuras rezultātā cilvēks izvēlējās nomirt, viena izvarota jauna meitene izvēlējās nomirt. Nu tā kaut kā.
Man pašai ir 45 gadi, es neesmu baisi sprigana, taču man ir bērns un kad apnīk dzīve, es tomēr negribu uzspiest savam dēlam stigmu "māte pašnāvniece". Lai cik grūti, es tomēr gribu atrast dzīvei jēgu. Kāpēc es te esmu, vai tiešām no manis nav jēgas, vai tiešām, ja man kas sāp, es nevaru pati mēģināt izķepuroties (te es nedomāju ļoti smagas slimības, kaut gan ir dzirdēts, ka arī no tām cilvēki izķepurojas).
Vēl lasīju par vienu žurnālisti. Viņai bija ļoti smaga depresija, bet viņu no pašnāvības atturēja tas, ka - kā viņa teica - es kā padomāju, ka mani kāds atnāks savākt tādā izskatā... Viņai bija ļoti grūti dzīvot tumšajos vakaros, dzīvoja, pārvarot to vakaru un tā dienu no dienas. Un viņai tā depresija... galu galā pārgāja.
Re: eitanâzija
03.08.2016 20:21
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas ir, Runcen?

Satraucos par Moljera neveselīgajām interesēm, tā jau te tikai pāris ārstu ir, kam nervi tur šito trako forumu ;)

Gribēju jau ieteikt psihoterapeitu :D Šim jau naudas būtu.
Re: eitanâzija
03.08.2016 21:01
Es arī esmu šo temu apsūkājis. Man patreiz tā kā vel šis tas (apšaubāms) ir darāms, bet ja veselība pakritīsies vai labklājība noslīdēs (kur nu vel zemak) tad būs vien jāķeras pie lietas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 5?
Ziņa: