muguras nieze

Aizsāka baac 

baac
muguras nieze
19.04.2005 09:29
taaaaaaaaa niez mugura jau kaadu laiku! :( nekaadi nevaru taa normalai pakasiit, bet ik pa laikam nu jau meenesi kaadu vislaik aktiivi ik pa briidim knosaas taa muguras aada. Kas tas vareetu buut??:((
Danais
Re: muguras nieze
19.04.2005 14:30
baac
Re: muguras nieze
19.04.2005 16:21
toch zini?
es jau domaaju, mosh jaaiet pie dermatologa...bet nu vizuaali nekas nav mainiijies, bet nu niez...
baac
Re: muguras nieze
19.04.2005 20:49
forshi, nu jau niez ne tikai mugura, bet rokas, galva. uz aadas itin nekaa nav. bet viss niez. tieshama nervi?
jaatziist, ka peedeejaa laikaa nemitiigi ir stresinsh...
zaiga
Re: muguras nieze
19.04.2005 21:14
Ziepes, ðampûns, veïas pulveris, íermeòa losjons. Izskatâs pçc alerìijas uz kaut ko.
baac
Re: muguras nieze
20.04.2005 09:08
Zini, bet nekas nav mainiits...Lietoju to pashu, ko vienmeer... Galvas aada man taa reagjee uzb shampuuniem, ja nepatiik, bet mazgaajos ar ierastajiem liidzekljiem. Vai varbutu taa, ka sakaraa ar pavasara iestaashanos un visaadiem putekshnjiem, viss organisms reagjee citaadaak? pat uz ierastaam lietaam?

Varbuut tad alergjijai kaut ko?
Nervi taatad nav vainiigi, ja...? :D

Jaaiet laikam pie aarsta, tikai pie kaadaa???:(
zaiga
Re: muguras nieze
20.04.2005 20:39
Sâkt vari ar ìimenes ârstu. Ja tâ ir alerìija (kas var ar laiku- vecumu- arî parâdîties), tad palîdzçst antihistamîna preparâti.
baac
Re: muguras nieze
21.04.2005 14:00
paldies, zaiga ;) es tieshi taapat nospriedu, ka vajag palietot antihistamiinus un vakar un shodien iedzeeru un jau ir krietni labaak :))) tieshaam alergjija.
kokopops
Re: muguras nieze
21.04.2005 16:37
vajag biezhaak mazgaaties
.
Re: muguras nieze
21.04.2005 16:55
kokopops izceelies? tas tik tev visas kaites no nemazgaashanaas
Re: muguras nieze
21.04.2005 16:57
Jâ...tieðâm, ir tikai viens nodrâzts joks saistîbâ ar mazgâðanos, un nez kapçc vienmçr atrodas kâds idiots, kas to arî pielieto, kaut gan novazâts un stulbs lîdz nelabumam
Re: muguras nieze
24.11.2020 09:13
Man muguras nieze jau trešo gadu sākas rudenī un beidzas pavasarī. Kā jau citi raksta nevar saprast, kas ir mainījies. Tomēr var nojaust, ka tā nav dermatoloģiska vaina, bet gan kaut kas no iekšpuses. Pasmērēju ziedes, kam vajadzēja noņemt kņudoņu, bet bez rezultāta. Kad mugura sakasīta, tad gan parādās mazas pūtītes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: